• GoHome Professional
180 m2 do 809 eura/m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 180 m2 do 809 eura/m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 do 809 eura/m2 klima

  • Za upit "180 m2 do 809 eura/m2 klima" pronađeno 108 nekretnina - prosečna cena 596 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 768 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 849 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 61000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • namešten
    • pogodan
    • 2.sprat
    • nenamešten
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 129.750 €, 173,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s428 Na prodaju prelepi stan površine od 173 kvadratna metra, smešten u porodičnom naselju Tozino voće, u Mladenovcu. Ovaj stan je simbol savršenog sklada između prostora, funkcionalnosti i elegancije, pružajući priliku za savremen životni stil. Prostrani dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 150.000 €, 183,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.07.2023. - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: K647 Na prodaju prelepa kuća površine 183 m², smeštena na ravnom i uređenom placu od 22 ara, u mirnom prirodnom okruženju sela Mala Vrbica. Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, prirode i odlične povezanosti sa gradom – udaljena je svega 30 minuta od Beograda i oko 20....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 130.000 €, 182,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Porodična spratna kuća građena 2002. godine od čvrstog materijala površine 182m2, smeštena na parceli od 988m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa trpezarjom, kuhinja, kupatilo, ostava i garaža. Na spratu su 3 spavaće sobe i kupatilo. U svim sobama ima klima. Stolarija je drvena,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '180 m2 do 809 eura/m2 klima'
135.000 €
135.000 €
150.000 €
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 193,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Idealna nekretnina na potezu Bulevara patrijarha Pavla. Prizemna kuća sa placem od 315m2, nusprostorijama i garažom. Front je 7,5 metara dok je dubina 42 metara. Za više informacija kontaktirati agenta prodaje na 021/221-5500 https://www.max-nekretnine.rs/prodaja-kuca/novisad-bulevarpatrijarhapavla/538134....

 
 
 
  Kuća, BOSUT, 155.000 €, 194,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

*Povoljno*-Najkvalitetnija Porodična kuća 194 m2 pored krivine reke Bosut u Prirodnom raju za probrane kupce *EKSKLUZIVA PORED REKE ZA PROBRANE KUPCE*Prodajemo u srcu Sremske Ravnice u Oazi Mira i Zelenila a tik pored krivine reke Bosut Uknjiženu Porodičnu kuću na TOP-TOP LOKACIJIKuća....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 159.000 €, 196,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Pećincima, u ulici Braće Krstić koja je sagrađena na placu od 18,20a. Ukupna kvadratura kuće je 196 m2 i podeljena je u tri nivoa. Prvi nivo kuće čine garaža i jedna stambena jedninica, koja se sastoji od kuhinje, trpezarije, kupatila,vešeraja, kotlarnice kao i prostora....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 190,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Makova sedmica, prodaje se prizemna kuća sa potkrovljem površine 190kvm na placu površine 1151kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju: kuhinju, trpezariju, dnevnu i spavaću sobu, hodnik, kupatilo, dok se u potkrovlju nalaze: nedovršene tri spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 140.500 €, 180,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u naseljenom, urbanizovanom delu Veternika, u blizini vrtića, škole, ambulante, javnog prevoza. Kuća je na uglu dve ulice. Dva odvojena stana . jedan na spratu i jedan u prizemlju. Kanalizacija, voda, struja, gas, optički internet, sve što je potrebno za stanovanje.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 134.000 €, 172,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Ozakonjena (legalizovana)kuća Spratnosti Pr+1 Ukupne bruto površine 212,05 m2 ,ukupne neto površine 172,13m2 u okviru kojeg su formirane dve stambene jedinice stan br.1 u nivou prizemlja po strukturi trosoban neto površine 86,95m2 i stan br.2 u nivou prvog sprata po strukturi trosoban....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 180,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvojna kuća na Telepu na lepoj lokaciji, blizu Futoškog puta. Potrebno je ulaganje.Kuća se sastoji od podruma 65m2, prizemle 65m2, 1 sprat 65m2 i 2 sprat 50m2 koji je samo ozidan. Cena 140.000 eura. Tel.0646685341 Snežana. Terasa, Parking, garaža, Klima, U blizini gradskog....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 145.000 €, 190,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109802, 4a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, ostava, deljiv, cela. Kuca je predata na ozakonjenje i nije moguca kupovina iz kredita. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 145.000 €, 190,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109802, 4a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, ostava, deljiv, cela. Kuca je predata na ozakonjenje i nije moguca kupovina iz kredita. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, SUŠICA, 125.000 €, 165,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Sušica od 165 m2. Kuća se sastoji iz 3 etaže. Prodaje se nameštena i delimično renovirana. Grejanje na gas i struju. U postupku uknjiženja. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 125.000 €, 165,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo porodičnu kuću na placu od 30 ari u Bačkom Brestovcu, 23km od Sombora. Kuća ima 300m2. Građena je sredinom 80-ih godina od najkvalitetnijih materijala. Kuću je gradila firma "Marko Orešković" iz Apatina. Posedujemo projektnu dokumentaciju. Na spratu se nalazi: 4 sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 132.000 €, 176,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno u ponudi!! Predstavljamo vam fenomenalnu kuću u Sirigu na samo 15 minuta od Novog Sada. Odličnog kvaliteta od bele fasadne cigle, postavljena je pvc stolarija, laminat, nova kuhinjaNa prizemlju je komforan dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, GOSPODJINCI, 123.600 €, 165,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u Gospođincima, udaljena 30km od Novog Sada. Ova nekretnina pruža savršen spoj modernog života i mirnog okruženja. Kuća se prostire na prostranoj parceli sa velikim dvorištem, idealnim za porodične trenutke ili opuštanje na otvorenom. Unutrašnjost....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 144.200 €, 197,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prizemna kuća u Petrovaradinu. Kuća je za totalnu adaptaciju. Površina placa iznosi 3.8 ari. Sama kuća se nalazi na jednom od najlepših delova Petrovaradina, blizina škola, mikromarketa, apoteka mirna ulica okružena zelenilom. Ukoliko ste baš Vi prepoznali potencijal....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 139.000 €, 191,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiva kuća u Korićanima površine 191 m2 na 9,1 ari. Kuća se nalazi u naselju Korićani, nedaleko od glavnog puta, ima dva zasebna istovetna dela, koja se sastoje od prizemlja, sprata i podruma. U prizemlju svakog dela su predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 133.900 €, 184,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u mirnom delu Bačkog Jarka na samo 10 minuta od centra Novog Sada. Kuca poseduje veliko i lepo sredjeno dvoriste sa mladim sadnicama voća. Sagradjena je 80tih godina poseduje nove pvc prozore na gornjem spratu nov parket i kupatilo a u prizemlju zapoceta izrada novog....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 122.000 €, 168,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Rumi na odličnoj lokaciji, u blizini Doma zdravlja, vrtića, igrališta. Kuća je pogodna za veliku porodicu, na placu površine 5,3 ari, stambene površine 168 m2. Ima dve odvojene stambene jedinice, dve garaže, uredno dvorište. U kući su parketi, kuća je odmah useljiva!....

 
 
 
  Kuća, KAC, 140.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na odličnoj lokaciji sa dosta pomočnih objekata i uličnim lokalom pored. Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 134.100 €, 186,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuću na Ledenoj Steni, u blizini Gasprom pumpe. Ukupna površina parcele je 354 m2, Na parceli se nalazi i pomoćni objekat koji je opremljen kao kuhinja sa trpezarijom i toaletom, a u sklopu njega je i veranda sa ozidanom skarom. U prizemnom delu objekta nalazi....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 133.900 €, 187,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosobnu kuću od 183m2 u samom centru grada. Kuća je starije gradnje sa salonskim plafonima. Poseduje podrum i visoku tavanicu, garažu, suvi ulaz, kao i parking ispred kuće. Grejanje u kući je etažno, u kombinaciji sa strujom (klima, TA) + mogućnost priključka gasa.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 125.000 €, 175,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Bagljaš. Površine 175 m2, na placu 4.33. Kuća je održavana. Sastoji se od dve stambene jedinice - trosobnog i dvosobnog stana. Grejanje u kući je centralno na gas. Stolarija spoljna PVC. Na podovima keramika, parketKuća je zidana od cigle, na plafonu štukatur.....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 120.000 €, 168,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K626 Nameštena renovirana kuća površine 168 m2 (uknjiženih 84 m2) se nalazi na 3 ari placa u naselju 25. maj udaljenom 10 minuta hoda od strogog centra grada. Pozicionirana je na sjajnoj atraktivnoj lokaciji u blizini vrića, škole, sportskog centra, parkova, terena; pogodna....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 139.000 €, 195,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična, potpuno renovirana kuća slonskog tipa, sa sređenim lokalom u centru Srbobrana.Kuća ima lepo veliko predsoblje, tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, trepezariju sa kuhinjom, renovirano novo kupatilo, a u produžetku kuće se nalazi još jedna soba, velika ostava....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se velika samostalna kuća na Paliću u mirnoj ulici blizu glavnog puta, škole, prodavnice na placu od 681 m2. Kuća ima 192m2 u bruto površini. Građen od siporeksa, sastoji se iz terase, predsoblje, tri odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, ostave gde....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Kertvaroš, 115.000 €, 164,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa porodična kuća na velikom ograđenom placu na odličnoj lokaciji- središni deo Kertvaroša. U blizini je škola, obdanište, fakulteti prodavnice, tržni centri i sve ostalo što je porodici potrebno. . Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 136.500 €, 195,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na spratu kuce sa posebnim ulazom, u Veterniku na Novosadskom putu, blizu Novog Sada.Prostor je svetao, funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije.Ima centralna velika prostorija sa izlazom na veliku terasu, jos tri odvojene prostorije za kancelarije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 136.500 €, 195,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 125.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119228, 25.07a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, deljiv. Odlična nekretnina na Fruškoj gori, sa dve kuće i 180m2 stambenog....

 
 
 
  Stan, FRUSKA GORA, 125.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, RUMA, 124.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje Se Kuća U Mirnom Delu Rume Na prodaju porodična kuća površine 180 m², smeštena na placu od 301 m², idealna za miran i udoban život. Kuća izlazi na dve ulice, (ugao) i pruža savršenu kombinaciju funkcionalnosti i kvaliteta. 📌 Detalji o nekretnini: Izolacija i sigurnost: Urađena....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 130.000 €, 190,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prostrana i funkcionalna porodična kuća smeštena na odličnoj lokaciji u blizini bolnice, što je čini idealnim izborom kako za porodično stanovanje, tako i kao investiciju. Kuća je pažljivo organizovana i pruža visok nivo komfora. Poseduje četiri spavaće sobe, što omogućava....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 190,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno - poslovni prostor u nas. Branko Bjegović, blizu auto - puta. Sastoji se od prizemlja, gde je oko 58 m2 bilo u funkciji poslovnog prostora sačinjenog od pet manjih prostorija (soba) i kupatila. U prizemlju je i garaža - radionica od 19 m2 kao i ostava od 10 m2.....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 129.000 €, 192,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća u Vranju na adresi Petra Lekovića br.20. Ovo je idealna prilika za sve one koji traže savršen porodični dom. Nova na tržištu i odmah useljiva, ova kuća nudi prostranost i udobnost kako bi zadovoljila sve vaše potrebe. Kuća se prostire na 192 kvadratna metra....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvojna kuća u Novoj Pazovi u ulici Mladena Stojanovića, koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja, ukupne kvadrature oko 180m2. U prizemlju je trpezarija sa kuhinjom i ostavom, kupatilom, dnevnom sobom kao i hodnikom koji vodi do sprata gde je prostor sličano koncipiran....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u mirnom kraju Rume, površine placa 301 m2, površine stambenog dela 180 m2. Kuća izlazi na dve ulice, orjentisana sever - jug, urađena izolacija, nov krov, PVC stolarija, centralno grejanje na gas, sigurnosna ulazna vrata, dve klime. Iz svake spavaće sobe ima izlaz na....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 130.000 €, 196,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Petosobna, spratna kuća na parceli od 655m2, širina fronta oko 25m, u naselju Duvanika. Prizemlje: predsoblje, kuhinja s trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo. Sprat: hodnik, 3 sobe, kupatilo, 2 terase. Kuća je građena od čvrstog materijala, drvena stolarija, trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 150.000 €, 180,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća bez ulaganja u Busijama novije gradnje, vlasnik. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana, prizemna kuća sa 2 stambene jedinice, garažom i kolskim ulazom, na placu od 374m2, Staro Berbersko. Ulični deo kuće, se koristi kao trosoban stan i sastoji se od: predsoblja, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, 2 spavaće sobe i kupatila. Druga stambena jedinica, sastoji....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća ukupne površine 190 m2 na placu od 3.74 ara. Glavna kuća sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i tpezarijom i kupatila. U produžetku nalazi se stan koji može biti spojen sa glavnom kućom i sastoji se od pred ulaza, glavnbog hodnika,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 104)

<< <1 2 3> >>