• GoHome Professional
180 m2 do 809 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • 180 m2 do 809 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 do 809 eura/m2

  • Za upit "180 m2 do 809 eura/m2" pronađeno 829 nekretnina - prosečna cena 559 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 768 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 849 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 55000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RAKOVAC, 103.000 €, 171,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvojnu kuću koja se sastoji od dve posebne stambene jedinice. Ukupna površina objekta je 171m2. Jedan deo kuće ima 74m2, a drugi 97m2. Kuća je pozicionirana tako da se može koristiti i kao vikendica, a i za život tokom cele godine. Uknjižena kao porodična stambena....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 98.000 €, 163,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoetažna ozakonjena kuća u Kraljevu, površine 163 m2, udaljena 1,5 km od centra grada. Kuća se sastoji od 2 stana. Plac je površine 4,57 a. Karakteristike kuće: Cena: 98.000EUR Lokacija: Kraljevo, kuća je udaljena 1,5 km od centra grada Površina kuće: 163 m² Površina placa:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 102.000 €, 170,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji od velike višenamenske prostorije moguće lokala u funkciji dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepenicama,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 117.000 €, 195,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA U CENTRU SOMBORA! Prodaje se porodična kuća od 195m2 u centru grada. Uz kuću su pomoćni objekti, kotlarnica od 16m2 i radionica od 70m2. Sve to na placu od 420m2. Kuća je čvrste gradnje u odličnom stanju. Poseduje tri sobe, veliki dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, ostavu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEMERIN, 102.000 €, 170,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

-Izdaje se magacin sa kancelarijom u Temerinu na 10km od auto-puta i ulaza u Novi Sad. -Ukupna kvadratura je 170m2. -Od dodatnih prostorija poseduje kupatilo i 2 ostave. -Uz magacin se može koristiti prilaz i dvorište za parking. -Objekat je osiguran. -Pogodan za razne vrste delatnosti.....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 108.000 €, 180,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98637, terasa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Strazarska kosa, Nenamešten.

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 108.000 €, 180,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na par minuta od centra Pančeva, uz Bavaništanski put, nalazi se hala od 180m2 — jednostavna, praktična i spremna da primi novu delatnost pod svoj krov. Prostor je višenamenski: može se koristiti kao radionica, magacin, servisni prostor ili za neku sličnu namenu gde su funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 108.000 €, 180,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se duplex stan četvorosobne strukture na Apelovcu. Površine je 180m2, nalazi se na visokom prizemlju u kući. Na visokom prizemlju se nalaze: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, kupatilo, na spratu su tri spavaće sobe, kupatilo isoba za peglanje veša sa plakarom. Grejanje je etažno.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 108.000 €, 180,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se hala u Kičevu. Površine je 180m2, pogodna je za različite namene i poseduje parking mesto za 8 vozila. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje jednokratno. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 115.000 €, 192,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Dve kuće na lepoj lokaciji idealno za dve porodice!Obe kuć imaju ploču. Jedna kuća u donjem delu ima kuhinju sa trpezarijom, odvojen dnevni boravak, spavaću sobu i kupatilo, a na spratu veliku terasu, još jednu spavaću sobu, kupatilo i ostavu. Ima izolaciju. Druga kuća je također....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 97.850 €, 164,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam perfektnu kuću na izuzetnoj poziciji u Rakovcu. Kuća je zidana cvrstim materijalima i u dobrom je stanju. Sa samog placa je fantastičan pogled ka Novom Sadu. Iskoristite ovu fenomenalnu priliku i pozovite nas. .

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 103.000 €, 173,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Čortanovcima – idealna za dve porodice ili investiciju! Prodaje se kuća od 173 m² na placu od 8 ari u mirnom i zelenom okruženju Čortanovaca, na svega 25 km od Novog Sada i 60 km od Beograda. Struktura kuće Kuća je spratna, sa dva odvojena ulaza, što je čini idealnom za dve....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 103.000 €, 174,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena kuća novije gradnje od 175 m2. Ima poslovni prostor od 100 m2 pogodan za razne namene. Ispred veliki parking prostor. Može se kupiti putem stambenog kredita i menjati za nekretnine u Novom Sadu. .

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 100.000 €, 170,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jedinstveni stambeni objekat na izuzetnom mestu, okružen zelenilom, udaljen 3 km od mesta Rudnik, 12 km od Gornjeg Milanovca, a 13 km od Topole. U sklopu ponude su porodična kuća u 3 nivoa, površine 90 kvm. Pomoćni objekti, letnja kuhinja, vajat, pušnica, pečenjara, ozidani....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 100.000 €, 171,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem porodičnu kuću na tihoj lokaciji uz put koji povezuje Rakovac i Beočin, u neposrednoj blizini naselja Dumbovo. Kuća je povučena od saobraćaja, okružena zelenilom i pruža izuzetan osećaj mira. Objekat se sastoji iz dva potpuno odvojena stambena dela, svaki sa svojim ulazom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 110.000 €, 189,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća salonskog tipa raspoređena u otvorenom prostoru sa prolaznim sobama.Poseduje kupatilo,kuhinjsku nišu i tri sobe.Nalazi se u prometnoj ulici i pruža mogućnost preuređenja za različite poslovne svrhe. .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 97.600 €, 168,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam vikend kuću u Novom Slankamenu. Ova kuća, kao i plac, nalaze se u blizini Vinarije Šapat. Kuća je spratna (99m2), i sama po sebi u odličnom stanju, idealna je za porodični život. Sastoji se od kuhinje, koja je na samom ulazu, trpezarije, dnevnog boravka, spavaće....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 97.600 €, 168,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam vikend kuću u Novom Slankamenu. Ova kuća, kao i plac, nalaze se u blizini Vinarije Šapat. Kuća je spratna, i sama po sebi u odličnom stanju, idealna je za porodični život. Na placu se nalaze voćnjak i vinograd, kao i drvena kućica za decu i pomoćni objekti. U jednom....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 156.825 €, 185,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se 184.5m2 poslovnog prostora u centru Sombora, Avrama Mrazovića. Od tvrdog materijala, dve sobe do ulice, dva hodnika, tri sobe, tri sanitarna čvora. Parket po podu, razvučeno grejanje, prozori drveni. Idealno za kancelarije, banku ili drugu specifičnu delatnost. .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 99.000 €, 172,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Vraniću, 10 ari placa sa voćem. Kuća ima 82 kvadrata uknjiženo. Prizemlje sređeno skroz, dve spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i kupatilo. Sprat odrađen grubi radovi i stolarija isto 82 kvadrata sa prilazom spoljnih stepenica gore i terasom....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 162.000 €, 191,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižena i odmah useljiva kuća na odličnoj lokaciji pored Ibarske magistrale, između Meljaka i Šiljakovca. Nekretnina je idealna kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje kuće, organizaciju proslava, odmora ili turistički najam. Kuća ima ukupno....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 110.000 €, 192,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Projektovana kuća, uknjižena na 139 m2, bez tereta i zabeležbi 1/1 na vlasnika. Hitna prodaja. Merene površine 192 m2. Sastoji se od kancelarijskih prostorija u prizemlju, stambenog dela na prvom spratu i podrumskih prostorija. Nalazi se na 4.19 ari placa na vrlo atraktivnoj lokaciji,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 103.000 €, 180,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Bukovac! Novija gradnja! 180m2, 5 soba, kupatilo, visoko potrovlje, grejanje na cvrsto gorivo, 160m2 pomocnih objekata, kolski ulaz, kuća je komforna, funkcionalna, odrzavana, po podu su laminati, dupli drveni prozori, sigurnosna ulazna vrata, prelepa prostrana, terasa, kuća....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 100.000 €, 175,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Useljiva kuća, tri stambena etaža, plac 12 ari, uknjižno, 1km od centra. .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 93.000 €, 163,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se spratna kuća površine 163m2 na placu od 3. 91 ar, raspoređenih u tri nivoa i to suteren, prvi sprat i potkrovlje. U suterenu se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Prvi sprat čine dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 106.000 €, 186,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca u centru Valjeva sa 8 ari placa ,parno grejanje uknjizena .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 94.000 €, 165,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuća površine 115m2 na placu od 18ari. Stambeni objekat se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i ostave i pomoćnog objekta od 50m2 koji je predviđen za garažu. Nepokretnost je čvrste gradnje i poseduje struju, gradsku vodu. Kuća se....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 110.000 €, 194,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renovirana kuća u blizini Majšanskog mosta u Željezničkom naselju. Građena je u dva nivoa. U prizemlju su dve sobe, kupatilo, kuhinja i garaža. Na spratu se nalazi hodnik, tri sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Postoji mogućnost uređenja potkrovlja. Stolarija je PVC.....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 108.150 €, 191,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće na placu. Jedna kuća je spratna na tri nivoa, osnova od 83m2 upisana u katastru. U prizemlju su garaža, kačara i podrum. Na prvom spratu su velika sala, odvojena kuhinja i kupatilo. Na drugom spratu su kupatilo i tri spavaće sobe koje su okrečene i omalterisane. Druga kuća....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 92.700 €, 164,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu spratnu kuću u Erdeviku. Poseduje veliko dvorište koje je izuzetno prostrano i veoma lepo održavano. U Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 98.000 €, 174,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Spratna 174m2 na placu od 479m2, nalazi se kod Rasadnika. U prizemlju su predsoblje iz koga se ide u kuhinju sa trpezarijom sa izlazo na terasu koja gleda ka dvorištu, dnevni boravak, spavaću sobu i kupatilo. Gornja etaža može se preurediti u kompletno spavaći deo sa kupatilom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 161.500 €, 190,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109671.Izdaje se hala od 180 m2 (22.7 m x 7.8 m), visine ulaza 3.8 m i širina ulaza 4 m na Klisi. Uz halu je moguće i korišćenje placa od 600 m2. Kamionski prilaz je dostupan do hale, može se urediti u dogovoru sa potencijalnim zakupcem. Depozit po dogovoru.Agencijska....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 103.000 €, 183,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prava salonska kuća u centru Srbobrana. Kuća je nekada pripadala čuvenoj porodici Dunđerski i nosi nekadašnju lepotu salonskog stanovanja.Kuću je potrebno renovirati i budući kupac može uz pažljivo planiranje od nje stvoriti prestižnu nekretninu. Kuća ima plafone visoke....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 110.000 €, 196,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt preko vibera 064 1794 531 WhatsApp +491788220585 Može da se Kupoprodajni ugovor završi kod notara Građena je čvrstim materijalima (giter blok) a izolacija je od stiropora, renovirana 2010 godine. Na podu i plafonu je ugrađen tvrdo presovani stirodur što osim termoizolacionih....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 97.000 €, 173,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi odlična spratna kuća u Maloj Bosni, sa dosta potencijala. Nalazi se u Novosadskoj ulici, market na 100m, pijaca takođe, dečije igralište, frizeri, apoteka, ambulanta, autobusko stajalište i drugi neophodni sadržaji za život. Kuća ima neto 172,67m2 i bruto 210m2. Takođe ima....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 110.000 €, 197,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2023.,

www.indomio.rs

Beoexpert zastupa prodaju novije porodične stambene zgrade u naselju Medak, smeštenoj u mirnoj, lepoj, širokoj i uređenoj ulici u kojoj dominiraju noviji objekti. Građena je čvrstim materijalima (giter blok) a izolacija je od stiropora, renovirana 2010 godine. Na podu i plafonu je....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 116.390 € na 106.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SRBOBRAN, 106.000 €, 190,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 116.390 €
30.03.2026 - 106.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vila nekretnine vam predstavlja potpuno renoviran salaš na obali reke Krivaje, na putu Srbobran - Subotica. Salaš je gradjen od čvrstog materijala i sastoji se od tri posebne stambene celine, a moze sve funkcionisati i kao jedna celina. Salaš je sada renoviran, uradjen je nov krov....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 160.000 €, 188,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuće kod Buvlje pijace u Nišu u osnovi 94kvm, koja se sastoji od suturena i sprata i etažirana je na dva stana. Na placu od 3,6 ari se nalaze još dva pomoćna objekta. Stanovi su trosobne strukture. Potrebno sređivanje! Vredi pogledati!!! Za dodatne informacije pozovite agenciju....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 99.000 €, 178,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća u naselju Mala Amerika. Dvojna kuća. Sastoji se od tri etaže. U prizemlju se nalazi jednosoban stan (50 m2) i garaža u sklopu kuće. Na spratu kuće sa zasebnim ulazom nalazi se trosoban stan - komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu, trpezarija i kuhinja (ostava) sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Kertvaroš, 100.000 €, 180,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na sprat u Kertvarošu, poseduje: suteren (velika garaža, kuhinja i ostava), visoko prizemlje (kuhinja sa špajzom, veliki dnevni boravak sa izlaskom na terasu, predsoblje i ostava) i sprat (kupatilo, 2 veće sobe i još jedna terasa). Kuća zidana od cigle, kvalitetna gradnja. Grejanje....