• GoHome Professional
180 m2 do 806 eura/m2 parket najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 180 m2 do 806 eura/m2 parket najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 do 806 eura/m2 parket najnovije

  • Za upit "180 m2 do 806 eura/m2 parket najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 765 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 846 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 176,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2023.,

www.indomio.rs

Prizemna kuća u centru Mužlje sa dve stambene jedinice, dve garaže, urednim dvorištem i parkom koji je okružuje. Prva stambena jedinica se sastoji od hodnika sa dva ulaza, kuhinje s trpezarijom, dnevne sobe, 2 spavaće sobe i kupatila. Drugu stambenu jedinicu čini kuhinja, dve sobe....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 130.000 €, 169,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Aleksandrovu građena od čvrstog materijala korisne površine 169 m2. U svom sastavu ima predsoblje iz kojeg se ulazi u dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo, ostavu i garažu, a iz garaže u kotlarnicu. Na spratu se nalaze 4 sobe i kupatilo. Podovi su pločice u prizemlju,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 135.000 €, 176,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju prelepa porodična kuća u centru grada, u blizini osnovne škole "Nikola Vukićević". -Površina kuće u osnovi je 88 m2, ukupna površina kuće je 176 m2, a površina placa je 362 m2. - U prizemlju kuće se nalazi hodnik, dnevni boravak sa izlazom na zatvorenu terasu, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 188,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u centru Zrenjanina sa tri stambene jedinice, površine 188m2, na parceli površine 3,02ara.Sastoji se od trosobnog, dvosobnog i jednosobnog stana, svaki stan ima poseban ulaz iz dvorišta, kompletno adaptirana i detaljno rekonstruisana , odmah useljiva.Po podovima je parket i nova....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 150.000 €, 188,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća 188m2, koja se nalazi na placu od 240m2 (2.4ar), u mirnom i urbanom delu grada. U blizini je gradske bolnice, osnovne škole, srednje medicinske škole i Medicinskog fakulteta. Kuća je u osnovi 94m2 i sastoji se od Pr + I (prizemlje + sprat). Sprat se sastoji....

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 150.000 €, 192,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2022.,

www.heroldo.com

Kompletno seosko domaćinstvo u Voljavču, u pitanju su 2 kuće u dvoristu, 3 garaže, podrum, koš, štala i obori. Vlasnik uz kuću daje i poljoprivredno zemljište (šume i poljoprivredno zemljište) od oko 3ha. Grejanje je na čvrsta goriva, gradska voda, sengrup, podna obloga laminat u....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI BEČEJ, 128.750 €, 170,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se stambeno poslovni objekti u Novom Miloševu. Ukupna površina placa je preko 6.000 m2, na kom se nalaze dve kuće, pomoćni objekti i obradivo zemljište. Prva kuća ima 230m2 ( suteren oko 60m2), može da se prodaje sa i bez preostalog nameštaja koji vidite na slici. Cena nameštaja....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 130.000 €, 176,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 130.000 €, 176,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

SOMBOR - Kuća 176 m2 na parceli od 362 m2 Prodaje se kuća na extra lokaciji, blizu centra grada.Kuća je kvalitetne građe sa lepim rasporedom prostorija.Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju je dnevni boravak sa izlazom na zatvorenu terasu, kuhinja, špajz, hodnik i kupatilo.Na....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 130.000 €, 176,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća 176 m2, spratnica koja se sastoji u prizemlju zatvorena terasa, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ostava, hodnik, na spratu se nalaze 3 spavaće sobe i kupatilo. Stolarija drvena, po podu parket, laminat i pločice. Grejanje na pelet. U dvorištu se nalazi letnjikovac....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 180 m2 do 806 eura/m2 parket (163)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>