• GoHome Professional
180 m2 do 50000 eura što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 180 m2 do 50000 eura što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 do 50000 eura što manji

  • Za upit "180 m2 do 50000 eura što manji" pronađeno 99 nekretnina - prosečna cena 227 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 47000 eura (malo jeftiniji)
    • 52000 eura (malo skuplji)
    • do 240 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 38.000 €, 180,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2019.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u širem centru grada. .

 
 
 
  Kuća, APATIN, 45.000 €, 163,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U Apatinu se prodaje kuća sa lokalom ukupne površine 163m², smeštena na placu od 408m². Idealna prilika za kombinovanje porodičnog života i poslovne delatnosti. Kuća se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, hodnika i kupatila. U sklopu objekta nalazi se....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan salaš - kuća na 500m od naselja, blizu magistralnog puta E-75.Salaš je okružen zelenilom sa velikim placem od 2390 m2, sa ekonomskim objektima i velikom baštom i sa voćnjakom kajsija u punom rodu.Salaš ima dva ulaza na parcelu iz dva pravca. Objekat je komforan za stanovanje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '180 m2 do 50000 eura što manji'
50.000 €
38.000 €
22.000 €
  Kuća, ŠID, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dve kuće na jednoj parceli u Moroviću, opština Šid. Obe nekretnine su uknjižene. Nalaze se u asfaltiranoj ulici, imaju trofaznu struju , gradsku vodu, septičku jamu, a moguće je priključenje na kanalizaciju i gas. Grejanje je na čvrsto gorivo ili struju trenutno. Kuće su....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 40.000 €, 164,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se salaš sa dva jutra zemlje. U dvorište se ulazi kamenom stazom koja vodi do trema.U svom sastavu ima tri sobe,kuhinju i kupatilo.Na podovima se nalazi brodski pod i keramičke pločice,stolarija je drvena i pvc. Voda je bušeni bunar,kanalizacija septička jama,struja trofazni....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 53.000 €, 165,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća-Senaja,1km od naplate rampe Mladenovac i autobuskog stajališta, plac kaskadnog oblika sa predivnim pogledom, kuća neobičnog arhitektonskog oblika, 3 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, kotlarnica, podrum.Bunar na placu.Stanovi zahtevaju renoviranje.Uknjiženo.Agencijska....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 166,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2022.,

www.heroldo.com

Kuća u mirnom delu Gloždaka , sa ulaganjima! 166 m 2 4 0 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 166,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u mirnom delu Gloždaka ,sa ulaganjima! Kuća, Paraćin | Prodaja · 166m² · 40.000€.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.500 €, 167,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Perlez - kuća za rušenje površine 60m2 i uknjižena porušena kuća od 107m2 + pomoćne prostorije od 36m2 na placu od 36,9 ara. Trofazna struja, izlaz na reku Begej. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 50.000 € na 48.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 48.000 €, 168,00 m2 cca 290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 50.000 €
08.05.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju renovirana kuća u Doroslovu od 168 m2. Poseduje 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, špajz, veliko kupatilo i hodnik. Nalazi se na placu od 1195 m2 i ima započetu gradnju pomoćnih prostorija. Voda iz vodovoda, trofazna struja, PVC stolarija, grejanje....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 168,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća, Paraćin | Prodaja · 168m² · 40.000€.

 
 
 
  Kuća, RAČA, 22.000 €, 168,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u selu Sipić kod Rače, površine 168 m2, na placu površine 1040 m2, u ulici koja je udaljena oko 100 m od asfaltnog puta, koji prolazi kroz selo. U selu postoji prodavnica, crkva, škola. Kuća se sastoji od stambenog i ekonomskog dela, koji daju celinu, a stambeni deo ima dva dela.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 39.000 €, 169,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponidimo započet objekat u Meljaku na placu od 12.5 ari. Plac je lep sunčevit, ima bunar, urađen temelj, prizemlje,idealno za malu privredu, ozakonjeno na 169 m2. Može i sprat da se zida, ima i pomoćna zgrada . Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 53.000 €, 169,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća u lepom delu Srbobrana sa puno zelenila. Kuća je zidana od cigle, suva, sa sunčane strane ulice, a preko puta se nalazi mala šumica - parkić, idealno za ljude koji vole prirodu. Kuća ima dve spavaće sobe, veću dnevnu sobu koja je spojena sa kuhinjom, ostavu,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 49.000 €, 170,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Porodična stambena zgrada od 170m2 na parceli površine 415m2. Donja etaža se sastoji od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, dok se na gornjoj etaži nalaze tri sobe, kupatilo i terasa. .

 
 
 
  Kuća, DONJI PETROVCI, 51.000 €, 170,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u Donjim Petrovcima, građena od cigle 1980. godine. Kuća se nalazi na placu površine oko 20 ari (dve parcele), širine približno 17 metara, i kompletno je uknjižena. Raspored prostorija: četiri sobe sa parketom, trpezarija sa kuhinjom, kupatilo, dve ostave.....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 42.000 €, 170,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u Ilincima 170 m2/ uknjiženo 54m2/ prizemlje i potkrovlje Površina placa 1997m2/ dve parcele CG grejanje/ gradska voda/trofazna struja/septička jama Građena od čvrstog materijala/ podovi su laminat i pločice 5 soba, kuhinja/ trpezarija/ kupatilo/špajz Pomoćne zgrade:....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 40.000 €, 170,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Jošaničkoj Banji. Vlasnik 1/1. Uknjižena. Kuća je od čvrstog materijala, dve betonske ploče. Dobra lokacija, na glavnom putu iz pravca ibarske magistrale ka Kopaoniku, 20-ak kilometara od skijališta. Neophodno ulaganje, sobe, apartmani. Adekvatno za izdavanje jer....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 52.000 € na 48.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 48.000 €, 171,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 52.000 €
01.03.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prigrevica. Prodaje se spratna kuća, prizemlje sa spratom u osnovi 83m2, ukupno 171m2. Prizemlje se sastoji od sobe, kuhinje, kupatila, ostave i garaže. Na spratu,montažni deo, poseban ulaz, su smeštene dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo. Trofazna struja, gradska....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 45.000 €, 171,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u širem centru grada, u ulici Miloša Ostojina prodaje se starija useljiva kuća površine 171 m2, na izvrsnoj uslovnoj parceli za izgradnju novog stambenog objekta, ukupne površine 1090m2. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Kuća, KELEBIJA, 39.700 €, 171,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kelebija, kuća na glavnom putu blizu crkve. Kuća je dvojna sa veoma lepim placem od 950 m2. Tavan.

 
 
 
  Kuća, ARADAC, 26.000 €, 171,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2023.,

www.gsigma.rs

Prodaje se plac u Aracu. Površina placa 15 ari. Na placu postoje komunalije za kuću od 171 m2. Od priključaka postoji voda (česma u dvorištu), priključak struje... Grejanje nema Stolarija drvena.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 42.000 €, 172,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Bezdanu koja ima 172m2 i sastoji se od 4 sobe, hodnika, kuhinje i kupatila. Kuća poseduje i podrumsku prostoriju. Patos, stolarija drvena, trofazna struja, voda iz vodovoda i septička jama. Hidroizolacija delom urađena. Grejanje na čvrsto gorivo. Od pomoćnih objekata....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 37.000 €, 172,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

MALO SEOSKO DOMAĆINSTVO U Bezdanu se prodaje redovno održavana kuća od 172m2 sa pomoćnim objektima na parceli od 2200m2. Kuća je u odlično stanju, građena delom od blokova, delom od cigle i mešanog materijala. Porodićni objekat ćine tri sobe, kuhinja, kupatilo, ostava, lepo osunčana....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 35.000 €, 172,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Gakovu, ima 172 m2 i sastoji se od dve sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostava, hodnik, kupatilo. U sklopu kuće je i poslovni prostor. Po podu laminat i pločice, solarija očuvana drvena. Grejanje na kaljeve i TA peći. Struja trofazna, voda iz vodovoda.....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 35.000 €, 172,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra:K730 Prodaje se prostrana kuća površine 172 m² sa ograđenim placem od čak 86 ari, po neverovatnoj ceni od samo 30.000 evra! Imanje se nalazi u Jelencu, opština Topola, u prelepom prirodnom okruženju koje pruža mir i tišinu, savršeno za porodični život ili vikend odmor. Kuća....

 
 
 
  Kuća, KOLUT, 47.000 €, 173,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Kolut Na placu od 1457m2 prodaje se starija kuća od 173m2, renovirana spolja i iznutra u etno stilu. Novo kupatilo, sredjena kuhinja, u sve tri sobe seljački pod, kamin, opeka na zidu, uredjeno dvoriste sa ekonomskim dvorištem i objektom koji je predviđen za poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 40.000 €, 173,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Svilojevu, prodaje se prizemna četvorosobna kuća površine 173m2, od mešanog materijala na većem placu od 29ar. Sastoji se od novijeg dela od cigle i starijeg dela od naboja. Čine je hodnik, predsoblje, dve sobe do ulice, dve prolazne sobe, kuhinja, kupatilo bez toaleta, toalet spoljni.....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 35.000 €, 173,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Ravnom Selu,stara gradnja. Poseduje ogroman plac, pomoćne objekte,garažu i manju kuću. Vredi pogledati. Sve legalizovano, vlasnik 1/1. Sve informacije na broj 061251 7337 ... Prikaži broj Kuća, Vrbas - Ravno Selo | Prodaja · 173m² · 35.000€.

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 48.000 €, 174,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju je prostrana porodična kuća u mirnom i porodičnom naselju, sa dva sprata i ukupnom površinom od 174 m². Smeštena na placu od 3, 44 ara, ova nekretnina nudi idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti, savršena za porodični život. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, JANKOV MOST, 30.000 €, 174,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.agencijapragma.com

Jankov Most – dve kuće površine 94m2 i 80m2 od mešovitog materijala + pomoćne zgrade na placu površine 28,34 ara sa kolskim ulazom. Potrebno renoviranje, monofazna struja, voda, manja kuća nije uknjižena. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 30.000 €, 174,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Jankov Most - dve kuće površine 94m2 i 80m2 od mešovitog materijala + pomoćne zgrade na placu površine 28,34 ara sa kolskim ulazom. Potrebno renoviranje, monofazna struja, voda, manja kuća nije uknjižena. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 22.000 €, 174,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2023.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća Bačinci Prizemlje 174 m2 stambenog prostora 4 sobe Struja / voda / telefon Grejanje na čvrsto gorivo Nema kupatilo (u kući prostorija namenjena za kupatilo, ali nije urađeno) Voda nije uvedena u kuću, ima samo napolju Centar Bačinaca sa dobrim pristupnim mogućnostima....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 46.000 €, 175,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Vrbovnu,na placu od 16 ari,površina jedna je 75 m2 i druge 100 m2 sa garažom za auto,do placa asfalt,priključak gradske vode,ima i bunar sa hidroforom,udaljeno od bgd 32km,na jako lepom i mirnom mestu sa prelepim pogledom.Cena 46000e. Tel 0638730237 .

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 40.000 €, 175,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju troetažna kuća u izgradnji, bruto građevinske površine 270 m², u Ribnici, 4 km udaljena od grada. Karakteristike: Cena: 40.000 EUR Lokacija:Ribnica, 4 km udaljena od centra grada Površina kuće: bruto građevinska površina 270 m², neto površina 175 m² Površina parcele: građevinsko....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 30.000 €, 175,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju prizemna kuća u Doroslovu. - Površina kuće je 175 m2, a placa je 646 m2. -Kuća poseduje veliki dnevni boravak, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, dve spavaće sobe, kao i zatvorenu terasu. -Grejanje je na čvrsto gorivo. -Kuća je kompletno renovirana, stolarija je....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 27.000 € na 22.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 22.000 €, 175,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 27.000 €
13.03.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Bezdanu koja ima m2 i sastoji se od dva stana. Prvi do ulice ima predsoblje, kuhinju, ostave, dve sobe i kupatilo, a drugi se sastoji od velikog hodnika dve sobe, ostave i kupatila. Po podu beton, laminat i pločice, grejanje na TA peći i čvrsto orivo, Stolarija drvena.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 34.000 €
26.04.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.500 €, 176,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 19.000 €, 176,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan pomoćni ekonomski objekat, uknjižene površine 176m2, spratnosti su+pr,+t, na parceli od 2, 75ari. Nalazi se u selu Čečina u blizini reke Morave. Poseduje bunarsku vodu. Objekat je odlične čvrste gradnje, namenski izgrađen za čuvanje stoke i drugih domaćih životinja.....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 15.000 €, 177,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U selu Jablanica, opština Boljevac, prodaje se stara kuća (za sanaciju) u centru sela, u dolini Crnog Timoka, sa pogledom na planinu Rtanj, na građevinskom zemljištu od 408m2, sa susednom parcelom (voćnjak) od 907m2, sve ukupno 1315m2. Mogućnost priključenja na kablovsku i internet....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 50.000 €, 178,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu selu na oko 65 kilometara od Kovačice, na prodaju kuća od 160 m2, sa 4,6 ari placa. Kuća novije gradnje, u osnovi 83 m2, i sprat, sređena i odmah useljiva. Na kući urađena fasada,dve velike terase, podovi lparketii,kupatilo novo,struja trofazna,grejanje čvrsta goriva ili....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 96)

<< <1 2 3> >>