• GoHome Professional
180 m2 do 25000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 180 m2 do 25000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 do 25000 eura

  • Za upit "180 m2 do 25000 eura" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 116 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 23000 eura (malo jeftiniji)
    • 26000 eura (malo skuplji)
    • do 125 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 25.000 € na 23.000 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 23.000 €, 195,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 25.000 €
23.03.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u centru Stanišića, kuća od 195 m2 koja poseduje predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, 4 sobe I kupatilo. Jedan deo kuće je od tvrdog materijala a drugi deo je od mošanog. Po podu su parket pločice, a dve su izbetonirane. Stolarija starija drvena, trofazna struja, voda....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 25.000 €, 195,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Staparu, na glavnom putu. -Površina kuće je 195 m2, a placa je 787m2. -Kuća poseduje kuhinju sa trpezarijom, ostavu kupatilo, dnevni boravak i 3 spavaće sobe. -Grejanje je na čvrsto gorivo. -Po podu se nalazi parket, pločice, beton. Stolarija je drvena. -U dvorištu....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 22.000 €, 168,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u selu Sipić kod Rače, površine 168 m2, na placu površine 1040 m2, u ulici koja je udaljena oko 100 m od asfaltnog puta, koji prolazi kroz selo. U selu postoji prodavnica, crkva, škola. Kuća se sastoji od stambenog i ekonomskog dela, koji daju celinu, a stambeni deo ima dva dela.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '180 m2 do 25000 eura'
22.000 €
22.000 €
19.000 €
  Kuća, ŠID, 22.000 €, 174,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2023.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća Bačinci Prizemlje 174 m2 stambenog prostora 4 sobe Struja / voda / telefon Grejanje na čvrsto gorivo Nema kupatilo (u kući prostorija namenjena za kupatilo, ali nije urađeno) Voda nije uvedena u kuću, ima samo napolju Centar Bačinaca sa dobrim pristupnim mogućnostima....

 
 
 
  Kuća, ARADAC, 26.000 €, 171,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2023.,

www.gsigma.rs

Prodaje se plac u Aracu. Površina placa 15 ari. Na placu postoje komunalije za kuću od 171 m2. Od priključaka postoji voda (česma u dvorištu), priključak struje... Grejanje nema Stolarija drvena.

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 22.000 € na 26.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GADŽIN HAN, 26.000 €, 188,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 22.000 €
08.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuca u selu Gornji Barbeš, kuća je u osnovi 94 m2 (prizemlje) plus sprat. Pored kuće na placu od 1654 m2 nalazi se i okućnica. U selu ima apoteka, pošta, autobusko stajalište, prodavnica. U prizemlju kuće je garaža (u jednom delu). Sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 17.000 €, 188,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u selu Gornji Barbeš, kuća je u osnovi 94 m2 (prizemlje) plus sprat. Pored kuće na placu od 796 m2 nalazi se i okućnica. U selu ima apoteka, pošta, autobusko stajalište, prodavnica. U prizemlju kuće je garaža (u jednom delu). Sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, JANKOV MOST, 16.300 €, 193,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.agencijapragma.com

Jankov Most – trosobna kuća površine 193m2 na placu površine 14,9 ara. Monofazna struja, bez priključka vode, uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 16.300 €, 193,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jankov Most - trosobna kuća površine 193m2 na placu površine 14,9 ara. Monofazna struja, bez priključka vode, uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 16.300 €, 193,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u naseljenom mestu Jankov Most udaljen na 14km od Zrenjanina.Kuća ima površinu 193m2, nalazi se na parceli površine 30,07ari.Sastoji se od tri sobe.Struja monofazna, vode nema.Uknjiženo 1/1. Agencijska provizija 4% .

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 15.000 €, 177,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U selu Jablanica, opština Boljevac, prodaje se stara kuća (za sanaciju) u centru sela, u dolini Crnog Timoka, sa pogledom na planinu Rtanj, na građevinskom zemljištu od 408m2, sa susednom parcelom (voćnjak) od 907m2, sve ukupno 1315m2. Mogućnost priključenja na kablovsku i internet....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 27.000 €, 192,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

* Na prodaju prizemna kuća u Kljajićevu. -Površina kuće je 192 m2, a površina placa je 1355 m2. -Kuća je od tvrdog materijala, građena pre oko 15 godina. Betonska ploča omogućava i opciju podizanja potkrovlja. Kuća poseduje hodnik, ostavu, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 27.000 €, 180,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Rakovi, na 3.5km od uključenja za autoput u Preljini. Smeštena do asfaltnog puta kuća ima površinu u osnovi oko 100m2, a ukupne površine oko 180m2, a sastoji se od prizemlja i visokog potkrovlja. Kuća je ozidana i okrovljena, a prodaje se u sivoj fazi. Kuća nije....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>