• GoHome Professional
180 m2 bazen što manji do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 180 m2 bazen što manji do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 180 m2 bazen što manji do 120000 eura

  • Za upit "180 m2 bazen što manji do 120000 eura" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 569 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 530 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOPOT, 95.000 €, 180,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 180m2 i 14ari placa. Nalazi se na izlasku iz Nemenikuća (Sopot, Mladenovac), na 10 min pešaka od manastira Tresije, pored glavnog puta. Kuća ima oko 180m2. Uknjižena je, legalizovana, ima projekat gradnje, kao i sve potrebne dozvole. Vlasnik 1/1. Građena je od tvrdog....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 87.000 €, 170,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem spratnu kuću u Bačkoj Palanci na odličnoj lokaciji, odakle je potrebno 10 minuta hoda do centra grada, kao i desetak minuta do jezera Tikvara prema Dunavu. U blizini su škole, marketi, dom zdravlja Kuća ima 170 kvadrata na placu od 13 ari uključujući dvorište i baštu-voćnjak.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 130.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 120.000 €, 171,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 180.000 €
12.09.2025 - 130.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

U Kljajićevu, blizu bazena, prodaje se spratna kuća 171m2, uknjiženo prizemlje i dva sprata, građena 1996 godine koja se sastoji od 6 soba, dva dnevna boravka, dve kuhinje, tri kupatila plus poseban toalet. Sve u fulu napravljeno i opremljeno. Demit fasada, PVC stolarija, GC na pelet.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '180 m2 bazen što manji do 120000 eura'
120.000 €
110.000 €
130.000 €
  Kuća, BAČKA PALANKA, 90.640 €, 171,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bačkoj Palanci na vrlo atraktivnoj poziciji. Na 10 min laganog hoda nalazi se obala reke Dunav gde su najveće lepote ovog grada: šetališta, sportski centar, bazen, restorani, jezero Tikvara. Isto toliko šetnje potrebno je do škole, vrtića, kulturnog centra, marketa, prodavnica....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 89.800 €, 177,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća ukupne neto površine 177 m² (bruto 205 m²), na uređenom placu od 12 ari, sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od: Suterena (54 m²) sa dve prostorije i toaletom – može se lako preurediti u stambeni deo, radionicu ili poslovni prostor, Prizemlja (81 m²)....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 57.000 €, 190,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2. Strukturu kuće čine prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik, kupatilo, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kao i stepenište, koje vodi na....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>