• GoHome Professional
170 m2 parking porasla cena što manji do 72000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 170 m2 parking porasla cena što manji do 72000 eur - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 parking porasla cena što manji do 72000 eura

  • Za upit "170 m2 parking porasla cena što manji do 72000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 68000 eura (malo jeftiniji)
    • 75000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+20%

Promena cene sa 12.000 € na 14.400 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, KRAGUJEVAC, 14.400 €, 12,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 12.000 €
26.04.2026 - 14.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto u Kragujevcu - naselje Bubanj U podzemnoj garaži postoje na prodaju još 7 parking mesta koje su ukupne površine oko 100 m2. Cena parking mesta je 1.200 euro po m2, apostoje površine od 11, 12 i 13 m2. .

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 24.000 € na 26.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, NOVI SAD, Podbara, 26.000 €, 19,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 24.000 €
08.04.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju parking mesta koje se nalazi u suterenu nove stambene zgrade. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u blizini Keja i centra. Uknjiženo na 19m². Garaža ima daljinski za ulazak. U neposrednoj blizini se nalazi Kej, centar Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 43.500 € na 46.500 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 46.500 €, 25,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 43.500 €
27.03.2026 - 46.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličnu novoizgrađenu garsonjeru (uknjiženu kao garaža), koja se nalazi na Vidovdanskom naselju, u neposrednoj blizini Najlon pijace. Stan se nalazi u prizemlju zgrade koja se sastoji od ukupno 10 stambenih jedinica. Prostor u stanu je veoma funkcionalan....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 46.350 € na 55.620 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 55.620 €, 27,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.08.2025 - 46.350 €
27.03.2026 - 55.620 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan u izgradnji na lokacija koja postaje sve atraktivnija za život. Ulica paralelna sa Novosadskim putem, nije zavučena - odmah kod kružnog toka u Veterniku. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Kvalitet....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 47.000 € na 48.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.01.2026 - 47.000 €
24.03.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053746, ADICE, GARSONJERA , 27M2 Na prodaju garsonjera 27m2 na Adicama. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje. Pripadajuće parking mesto ispred zgrade, grejanje na toplotne pumpe. Prodaje se nenamešten uz mogućnost dogovora oko nameštaja. Mirona Đorđevića.

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 53.500 € na 55.600 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 55.600 €, 28,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 53.500 €
27.03.2026 - 55.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Veternik, 28m2, jednoiposoban stan, dvorišno orjentisan, ima sa strane svoje dvorište i parking mesto. Odlična ponuda na izuzetnoj lokaciji u Veterniku! U prodaji je praktičan jednoiposoban stan, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi u mirnom delu Veternika, a u neposrednoj....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 65.900 € na 67.900 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 67.900 €, 29,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 63.900 €
30.01.2026 - 63.750 €
01.02.2026 - 65.900 €
27.03.2026 - 67.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan jednoiposoban u izgradnji, koji se nalazi u neposrednoj blizini Najlon pijace. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade koja se sastoji od ukupno 10 stambenih jedinica. Prostor u stanu je veoma funkcionalan i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 54.400 € na 66.500 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 66.500 €, 29,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 54.400 €
23.03.2026 - 66.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo nova, u izgradnji, garsonjera stan na Adicama, u okviru zelene oaze nadomak Dunava. Adice su naselje sa ubrzanim razvojem malih više-porodičnih objekata sa svom potrebnom infrastrukturom. Stan se nalazi na prizemlju stambene zgrade sa samo 3 sprata. kvalitetne i moderne....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 60.000 € na 61.800 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 61.800 €, 29,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 47.850 €
05.12.2025 - 53.025 €
07.12.2025 - 53.100 €
14.12.2025 - 48.200 €
18.01.2026 - 52.000 €
25.02.2026 - 60.000 €
19.04.2026 - 61.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji na početku Adica. U pitanju je projekat izgradnje zgrade izvrsnog arhitekturskog dizajna, sa funkcionalnim stanovima malih kvadratura. Realizacija projekta se očekuje do leta 2026. godine, kada će kupci moći da se usele....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 52.500 € na 53.900 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 53.900 €, 29,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 52.500 €
27.03.2026 - 53.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan i povoljan novoizgrađen jednoiposoban stan (uknjižen kao garaža), koji se nalazi na Vidovdanskom naselju, u neposrednoj blizini Najlon pijace. Stan se nalazi u prizemlju zgrade koja se sastoji od ukupno 10 stambenih jedinica. Prostor u stanu je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parking porasla cena što manji do 72000 eura (165)
  • 170 m2 porasla cena što manji do 72000 eura (12)
  • 170 m2 parking što manji do 72000 eura (72)
  • 170 m2 parking porasla cena što manji (31)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>