• GoHome Professional
170 m2 parket što manji do 90000 eura uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 170 m2 parket što manji do 90000 eura uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 parket što manji do 90000 eura uknjižen

  • Za upit "170 m2 parket što manji do 90000 eura uknjižen" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 390 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
    • do 389 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 159,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća površine 159 m2 na placu od 5,26a sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, pet soba, kupatila, toaleta i ostave. Građena od čvrstog i mešovitog materijala, po podovima keramika, parket i laminat. Grejanje na gas ili čvrsto gorivo, struja trofazna,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 84.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Prodaje se eskluzivni poslovni prostor sa lokalom, Bul. Nemanjića – TC Zona II, 180 m2, uknjižen, mokri čvor, čajna kuhinja, KTV, NET, TEL, kompletno klimatizovan, CG, alarm, ALU portali, parket, granitna keramika, idealan za sve delatnosti, odlična lokacija, parking,....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 66.950 €, 181,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, predsoblja, kupatila. Gradjena od čvrstog materijala, po podu je parket, drvena stolarija, grejanje na čvrsto gorivo.....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 76.000 €, 186,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća u selu Popovac, od 186m2 uknjižene površine na placu od 1205m2 . Prednji deo dvorišta je namenjeno proizvodnji i prodaji, ranje je bila pekara,tako da je poslovni objekat prilagodjen ovoj delatnosti, ima 90m2 poslovnog prostora, 200m2 magacinkog prostora,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>