• GoHome Professional
170 m2 parket što manji do 724 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 170 m2 parket što manji do 724 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 parket što manji do 724 eura/m2

  • Za upit "170 m2 parket što manji do 724 eura/m2" pronađeno 64 nekretnina - prosečna cena 542 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 687 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 760 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 55000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 125.000 €, 175,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Bagljaš. Površine 175 m2, na placu 4.33. Kuća je održavana. Sastoji se od dve stambene jedinice - trosobnog i dvosobnog stana. Grejanje u kući je centralno na gas. Stolarija spoljna PVC. Na podovima keramika, parketKuća je zidana od cigle, na plafonu štukatur.....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 75.000 €, 175,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 175m2 uknjiženana top lokaciji u samom centru sela na placu od 1848m2 koji izlazi na drugu stranu ulice.Kuća je kompletno izrenovirana i naparavljena je nova velika garaža sa dva parking mesta plus jedna otvorena prostorija.Kuća je izrenovirana sa luksuznim pločicama, nova PVC....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 71.000 €, 175,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju zidana kuća koja se nalazi u Somboru i ima 175m2. Poseduje 3 sobe, kuhinju, trpezariju, hodnik, špajz, kupatilo, podrum i terasu. Stolarija drvena podovi su beton, pločice i parket, Grejanje centralno, struja trofazna, gradska voda. Plac je 698m2 i sadrži garažu, tri šupe....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 130.000 €, 176,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

SOMBOR - Kuća 176 m2 na parceli od 362 m2 Prodaje se kuća na extra lokaciji, blizu centra grada.Kuća je kvalitetne građe sa lepim rasporedom prostorija.Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju je dnevni boravak sa izlazom na zatvorenu terasu, kuhinja, špajz, hodnik i kupatilo.Na....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 130.000 €, 176,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća 176 m2, spratnica koja se sastoji u prizemlju zatvorena terasa, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ostava, hodnik, na spratu se nalaze 3 spavaće sobe i kupatilo. Stolarija drvena, po podu parket, laminat i pločice. Grejanje na pelet. U dvorištu se nalazi letnjikovac....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 130.000 €, 176,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.indomio.rs

*Na prodaju prelepa porodična kuća u centru grada, u blizini osnovne škole "Nikola Vukićević". -Površina kuće u osnovi je 88 m2, ukupna površina kuće je 176 m2, a površina placa je 362 m2. - U prizemlju kuće se nalazi hodnik, dnevni boravak sa izlazom na zatvorenu terasu, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 176,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna kuća u centru Mužlje sa dve stambene jedinice, dve garaže, urednim dvorištem i parkom koji je okružuje. Prva stambena jedinica se sastoji od hodnika sa dva ulaza, kuhinje s trpezarijom, dnevne sobe, 2 spavaće sobe i kupatila. Drugu stambenu jedinicu čini kuhinja, dve sobe....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 99.000 €, 178,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća u naselju Mala Amerika. Dvojna kuća. Sastoji se od tri etaže. U prizemlju se nalazi jednosoban stan (50 m2) i garaža u sklopu kuće. Na spratu kuće sa zasebnim ulazom nalazi se trosoban stan - komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu, trpezarija i kuhinja (ostava) sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 119.000 €, 180,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća površine 180m2 + podrumski i tavanski prostor na građevinskom placu od 9,94 ara u Stublinama, opština Obrenovac. U prizemlju kuće se nalaze letnja kujna sa trpezarijom, garaža-kotlarnica, toalet i ostava dok se ispod navedene etaže nalazi mali podrum. Spoljno....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 110.000 €, 180,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan u spratnom delu stambenog objekta po strukturi PO+PR+1+PK. Stan čine prvi sprat i potkrovlje. Prvi sprat: predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom ( izlazi na terasu sa pogledom na ulicu), spavaća soba ( izlazi na terasu ), kupatilo. Na podne površine postavljen....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Kertvaroš, 100.000 €, 180,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na sprat u Kertvarošu, poseduje: suteren (velika garaža, kuhinja i ostava), visoko prizemlje (kuhinja sa špajzom, veliki dnevni boravak sa izlaskom na terasu, predsoblje i ostava) i sprat (kupatilo, 2 veće sobe i još jedna terasa). Kuća zidana od cigle, kvalitetna gradnja. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična kuća površine oko 180 m2 na placu od 29.38 ari u naseljenom mestu Lazarevo. Prizemlje se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila i spavaće sobe. Na spratu tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVO, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 84.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Prodaje se eskluzivni poslovni prostor sa lokalom, Bul. Nemanjića – TC Zona II, 180 m2, uknjižen, mokri čvor, čajna kuhinja, KTV, NET, TEL, kompletno klimatizovan, CG, alarm, ALU portali, parket, granitna keramika, idealan za sve delatnosti, odlična lokacija, parking,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 75.000 € na 80.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 80.000 €, 180,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 75.000 €
24.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća u Crvenki koja ima 180 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i nedovršena prostorija sa uvedenom vodom koja je predviđena za lokal. Na spratu se nalazi hodnik, dve spavaće sobe, špajz, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 100.000 €, 181,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Loznici površine 181m2 sa 3 ara placa komplet opremljena. Kuća je Legalizovano i nalazi se u naselju Šanac ( 100m udaljena od spomenika Stepe Stepanovića). Kuća ima prizemlje i 2 sprata. Ukupno 6 soba ( 4 spavaće, 1 dnevna i 1 radna), 2 kuhinje ( 1 letnja), 3 terase,....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 66.950 €, 181,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Porodična kuća u centru Bezdana, uknjižene stambene površine 181m2 na placu od 446m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, predsoblja, kupatila. Gradjena od čvrstog materijala, po podu je parket, drvena stolarija, grejanje na čvrsto gorivo.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 182,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prizemna kuća u naseljenom mestu Lukićevo površine 182 m2 na placu od 9.35 m2. Kuća građena od čvrstog materijala sastoji se od verande, hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, ostave, dve sobe i kupatila. Grejanje je na GAS, stolarija drvena. Po podovima....

 
 
 
  Kuća, LUKIĆEVO, 40.000 €, 182,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 133.900 €, 184,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u mirnom delu Bačkog Jarka na samo 10 minuta od centra Novog Sada. Kuca poseduje veliko i lepo sredjeno dvoriste sa mladim sadnicama voća. Sagradjena je 80tih godina poseduje nove pvc prozore na gornjem spratu nov parket i kupatilo a u prizemlju zapoceta izrada novog....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 76.000 €, 186,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća u selu Popovac, od 186m2 uknjižene površine na placu od 1205m2 . Prednji deo dvorišta je namenjeno proizvodnji i prodaji, ranje je bila pekara,tako da je poslovni objekat prilagodjen ovoj delatnosti, ima 90m2 poslovnog prostora, 200m2 magacinkog prostora,....

 
 
 
  Kuća, SIĆEVO, 62.000 €, 186,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Komforna kuća sa dve stambene jedinice u naselju Prosek, na 15 km od centra Niša. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole u naselju Prosek-Manastir. Plac je ograđen metalnom ogradom prema ulici i komšijama, a kamenim zidom sa zadnje strane. Objekat je postavljen na placu tako da se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-64 (od ukupno 65)

<< <1 2> >>