• GoHome Professional
170 m2 klima što manji do 958 eura/m2 dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 170 m2 klima što manji do 958 eura/m2 dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 klima što manji do 958 eura/m2 dvorište

  • Za upit "170 m2 klima što manji do 958 eura/m2 dvorište" pronađeno 41 nekretnina - prosečna cena 737 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 910 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 76000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BAČKA PALANKA, 120.000 €, 155,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Bačkoj Palanci, katastarski podeljena na dva odvojena stana – idealno rešenje za dve porodice, izdavanje ili kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Površine: Stan u prizemlju: 77 m² Stan na spratu: 78 m² Plac: 1.587 m² – dovoljno prostora za dvorište,....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 124.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jako dobra kuća na sprat, u lepom delu Malog Bajmoka, sa uređenim dvorištem i garažom u sklopu kuće. Na podovima je parket, prozori su dupli drveni. Kuća ima sprovedeno centralno grejanje sa radijatorima, kotlarnica je iza garaže, ima priključke na gas i struju, a može da se greje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 124.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prostrana i upečatljiva porodična kuća okružena zelenilom u Malom Bajmoku - 160m² Cena: 124,000€ (775€/m²) Zamislite život u ovoj prelepoj, prostranoj kući smještenoj u mirnom novijem delu Malog Bajmoka, samo 2 km od centra grada i na 700 metara od industrijske zone. Savršen spoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '170 m2 klima što manji do 958 eura/m2 dvorište'
155.000 €
150.000 €
125.000 €
  Kuća, SRBOBRAN, 75.000 €, 160,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca 160m2, od cega je 57 m2 lokal u kome je nekada bio kafic. Stambeni prostor se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i 3 velike sobe. dvoriste sa letnjikovcem od oko 500 m2 plus pomocni objekat (supa). Na samo 10 km od Temerina ili 27 km od novog Sada....

 
 
 
  Kuća, GOSPODJINCI, 123.600 €, 165,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u Gospođincima, udaljena 30km od Novog Sada. Ova nekretnina pruža savršen spoj modernog života i mirnog okruženja. Kuća se prostire na prostranoj parceli sa velikim dvorištem, idealnim za porodične trenutke ili opuštanje na otvorenom. Unutrašnjost....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 62.000 €, 165,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća 165m2 uknjiženih na placu od 2374m2 koji se sastoji iz 3 parcele. Vlasnik 1/1 , kuća nema tereta. Prizemlje kuće se sastoji iz:spavaće sobe, velika dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i hodnik.Sprat kuće se sastoji iz 2 spavaće sobe, dve terase sa lepim pogledom,....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 159.650 €, 166,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Objekat smešten u mirnom kraju Vrdnika, na oko 800 od centra i oko 2km od kompleksa Fruške terme i Vrdničke Kule. Objekat čine tri odvojena apartmana, potpuno opremljeni za život ili izdavanje apartmana. Svaki apartman ima sopstveni ulaz, spavaću sobu, kuhinju sa trpezerijom i kupatilo....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 175.000 €, 167,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća sa poslovnim prostorom (lokalom) od oko 45m2 na odličnoj lokaciji i u neposrednoj blizini centra Rume. Kuca se prodaje kompletno namestena! Poseduje dnevnu sobu,odvojenu kuhinju sa trpezarijom,4 spavace sobe od kojih 2 sobe imaju poseban deo za garderobu,3....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 175.100 €, 167,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jedinstvenu nekretninu na mirnoj i lepoj lokaciji. Kuća se nalazi na izlazu iz Futoga, a u blizini se nalaze vrtić, osnovna i srednja škola, ambulanta, market. Autobusko stajalište je na samo pet minuta hoda od kuće. Ima dvorište, a u dvorištu izbetoniran kolski....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 175.100 €, 167,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća bez ulaganja u Futogu ! +++Agencijska oznaka nekretnine 3045165 Futog. Oglašavamo prodaju odlične odmah useljive kuće od 167m2 u mirnoj ulici u Futogu. Kuca se nalazi u neposredoj bizini centra, vrtića, osnovne i srednje škole i doma zdravlja. Kuća je dvojna i ima potpuno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 165.000 €, 168,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija kuća, na lepoj lokaciji čvrsta gradnja, izolovana. U prizemlju se nalaze dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Na spratu 3 sobe, i dnevni boravak sa terasom. Dvorište lepo ograđeno. Mirna ulica puno zelenila. Kompletna infrastruktura(voda, struja, kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 122.000 €, 168,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Rumi na odličnoj lokaciji, u blizini Doma zdravlja, vrtića, igrališta. Kuća je pogodna za veliku porodicu, na placu površine 5,3 ari, stambene površine 168 m2. Ima dve odvojene stambene jedinice, dve garaže, uredno dvorište. U kući su parketi, kuća je odmah useljiva!....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 168,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća prizemlje, sprat i potkrovlje korisne površine 168m2 u potpunosti završena i uknjižena. Kuća se nalazi na parceli veličine 1276m2 na obroncima Jastrebca uz Južnu Moravu. Kuća je blizu magistralnog puta na oko 10km od Niša. Kuća ima drvenu stolariju, grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 144.900 €, 170,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽENA KUĆA U MELJAKU+25ari! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 144.900 EURA Lokacija: Meljak, Barajevo Površina: 170 m² + 25 ari građevinskog zemljišta! Kuća se sastoji od dva nivoa i poseduje: - 2. open space dnevna boravka; - 2. trpezarije sa kuhinjama; - 4. spavaće sobe;....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 169.000 €, 170,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100279, 3a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, deljiv, horizontala. Na prodaju horizontalna kuce na super lokaciji, nedaleko od glavne Beogradske....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Klisa - Uknjižena kompletno renovirana kuća 170m² na parceli ukupne površine 314m² na lepoj i mirnoj lokaciji. Blizina škole, vrtića, marketa, Najlon pijace, TC Big, Pošte, kao i kompletnog sadržaja za normalno svakodnevno funkcionisanje. Odlična povezanost, blizina gradskog....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 105.000 €, 170,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119005, 10a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, tavan, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 105.000 €, 170,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119005, 10a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TOPONICA, 60.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca su pokriveni sa video nadzorom, kao i lampama koje osvetljavaju celo dvoriste. Kuca je povrsine 170m2, sastoji se od podruma koji je povrsine....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 90.640 €, 171,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bačkoj Palanci na vrlo atraktivnoj poziciji. Na 10 min laganog hoda nalazi se obala reke Dunav gde su najveće lepote ovog grada: šetališta, sportski centar, bazen, restorani, jezero Tikvara. Isto toliko šetnje potrebno je do škole, vrtića, kulturnog centra, marketa, prodavnica....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 105.000 €, 174,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju renovirana porodična kuća u Bariču, nadomak Obrenovca, spratnosti Pr+Pk, ukupne površine 174 m² (87+87), na placu pravilnog oblika, ukupne površine 5,77 ari, približnih dimenzija 24m x 24m. Kuća se sastoji od dva nivoa, tj dva zasebna trosobna stana. Donji nivo (prizemlje)....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 90.000 €, 174,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća površine 174 m² , smeštena na prostranom placu od 14 ari , u mirnom i lepom delu Bačke Palanke. Pored glavnog stambenog objekta, u dvorištu se nalaze i pomoćni objekti koji pružaju dodatne mogućnosti za skladištenje ili druge namene. - Spratna kuća – funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K757 Na prodaju uknjižen sprat kuće kao posebna stambena jedinica – 175 m² komfora u prirodi + 8 ari placa Na odličnoj lokaciji u mestu Međulužje, na glavnom putu, , svega nekoliko minuta vožnje od centra Mladenovca, prodaje se kompletno namešten, prostran sprat kuće, koji....

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ŠID, 75.000 €, 175,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 175m2 uknjiženana top lokaciji u samom centru sela na placu od 1848m2 koji izlazi na drugu stranu ulice.Kuća je kompletno izrenovirana i naparavljena je nova velika garaža sa dva parking mesta plus jedna otvorena prostorija.Kuća je izrenovirana sa luksuznim pločicama, nova PVC....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 170.000 €, 177,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo uknjiženu kuću u Belegišu sa pogledom na Dunav. Porodična kuća, kvadrature 177 m2 na placu od 4,26ari idealna je za uživanje u miru, čistom vazduhu i pogledu na reku. Sastoji se od prizemlja koje se sastoji od letnje kuhinje sa hodnikom, spavaćom sobom....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 164.800 €, 177,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

530872 Na prelepom placu od 1770m2, smeštena u mirnom mestu Kovilj, nalazi se Švapska kuća od 177m2. Na glavnom delu kuce odrađena fasada i pvc stolarija, kuca ima i prateće objekte: prostranu garažu, ostavu, kupatilo sa kadom, spavaću sobu i prelepu terasu koja je savršena za opustanje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 178,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća u naselju Delijski Vis iznad Elektronske Industrije. Nalazi se u mirnom okruženju, a nadomak su osnovna škola, vrtić, brojni marketi, autobusko stajalište. Kuća je uknjižene površine 178m2, spratnosti pr+1+pk. Nalazi se na placu površine 300m2. Podeljena....

 
 
 
  Stan, RUMA, 116.000 €, 179,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119749, 3.47a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), deljiv, stambeno-poslovna. Kuća za stanovanje, sa bezbroj....

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 165.000 €, 180,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju: Dvoetažna kuća sa mogućnošću odvajanja u dve jedinice (mogućnost dogovora oko konačne cene) Nudimo vam prostranu dvoetažnu kuću površine 180 m², sa mogućnošću formiranja dve zasebne jedinice. Svaka etaža ima dnevni boravak, terasu, dve velike spavaće sobe, kuhinju i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 179.000 €, 180,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo kuću novije gradnje u Koraćici, nadomak Kosmaja i Mladenovca. Kuća je površine 180m2 i prostire se na 8 ari placa. Po strukturi se sastoji od prizemlja i prvog sprata. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 125.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119228, 25.07a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, deljiv. Odlična nekretnina na Fruškoj gori, sa dve kuće i 180m2 stambenog....

 
 
 
  Stan, FRUSKA GORA, 125.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, BEČEJ, 110.000 €, 180,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa velikim potencijalom – idealna za život, odmor ili biznis (etno kuća, restoran, apartmani) Lokacija: mirno selo u opštini Bečej, buduća blizina auto-puta „Vojvođanski osmeh“. U ponudi je kuća od 180 m², plus 100m² za gornji deo na placu od 585 m² , sa uređenim i....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Kertvaroš, 100.000 €, 180,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na sprat u Kertvarošu, poseduje: suteren (velika garaža, kuhinja i ostava), visoko prizemlje (kuhinja sa špajzom, veliki dnevni boravak sa izlaskom na terasu, predsoblje i ostava) i sprat (kupatilo, 2 veće sobe i još jedna terasa). Kuća zidana od cigle, kvalitetna gradnja. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 87.000 €, 180,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VLASNIK DIREKTNO Kuća sa nameštajem na prodaju na 1,8km od kružnog toka, oko 300m od samog centra Vrnjačke Banje. Kuća se nalazi u mirnom delu grada - naselje Mezgraja, udaljena oko 200m od glavnog puta koji vodi u grad. Ispred kuće se nalazi mala šumica bogata zelenilom. 2016 godine....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 77.000 €, 180,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je kuća u Crvenki, smeštena na glavnom putu, što joj omogućava odličnu dostupnost svim sadržajima. Ova d kuća se sastoji od dva sprata i pruža udoban život za porodicu. Kuća je površine 180m2 na placu od 5a. Na gornjem spratu nalaze se dve prostrane spavaće sobe, savršene....

 
 
 
  Kuća, MALA VRBICA, 90.000 €, 183,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K647 Na prodaju je sjajna kuća površine 183 m2 koja nudi idiličan život u prirodi. Kuća je smeštena samo 20ak minuta vožnje od popularnog Kosmaja i svega pola sata od Beograda, pružajući idealnu ravnotežu između mirnog ruralnog okruženja i blizine urbanih pogodnosti. Nalazi....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 133.900 €, 184,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u mirnom delu Bačkog Jarka na samo 10 minuta od centra Novog Sada. Kuca poseduje veliko i lepo sredjeno dvoriste sa mladim sadnicama voća. Sagradjena je 80tih godina poseduje nove pvc prozore na gornjem spratu nov parket i kupatilo a u prizemlju zapoceta izrada novog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-39 (od ukupno 38)

<< <1> >>