• GoHome Professional
170 m2 dvorište do 85000 eura centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 170 m2 dvorište do 85000 eura centralno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 dvorište do 85000 eura centralno grejanje

  • Za upit "170 m2 dvorište do 85000 eura centralno grejanje" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 403 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 80000 eura (malo jeftiniji)
    • 89000 eura (malo skuplji)
    • do 401 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BAJMOK, 75.000 €, 166,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je renovirana 2022. Od prostorija ima: Hodnik (17m2) Radna soba (15m2) Dečija soba (21m2) Dnevna soba (19m2) Spavaća soba (18m2) Kuhinja sa trpezarijom (24m2) Špajz (6m2) Kupatilo (6m2) Garaža + radionica (40m2) Novi PVC prozori i vrata na celoj kući sa 7 komora, trostruko staklo,....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 87.000 €, 180,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VLASNIK DIREKTNO Kuća sa nameštajem na prodaju na 1,8km od kružnog toka, oko 300m od samog centra Vrnjačke Banje. Kuća se nalazi u mirnom delu grada - naselje Mezgraja, udaljena oko 200m od glavnog puta koji vodi u grad. Ispred kuće se nalazi mala šumica bogata zelenilom. 2016 godine....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Verušić, 49.500 €, 178,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U selu Gornji Verušić prodaju se 2 kuće na velikom placu, čvrst materijal (cigla i blok), velika zidana garaža, letnja kuhinja, mnogo dodatnih prostorija. Dvorište prostrano sa mnogo voćki i plastenikom. Jedna kuća ima podrum sa peći za centralno grejanje (radijatori), sprovedeno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '170 m2 dvorište do 85000 eura centralno grejanje'
69.000 €
69.000 €
  Kuća, SOMBOR, 69.000 €, 172,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Čonoplje prodaje se prostrana porodična kuća spratnosti prizemlje + potkrovlje, površine 172 m² u osnovi, sa dodatnim manjim podrumom ispod terase, smeštena na velikom placu od 1617 m². Kuća je funkcionalnog rasporeda i poseduje veliki broj prostorija, što je čini pogodnom....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 69.000 €, 172,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>