• GoHome Professional
170 m2 do 992 eura/m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 170 m2 do 992 eura/m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 do 992 eura/m2 klima

  • Za upit "170 m2 do 992 eura/m2 klima" pronađeno 171 nekretnina - prosečna cena 755 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 942 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 81000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ARANĐELOVAC, 155.000 €, 160,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa kuća na periferiji Aranđelovca. Kuća je završena 2000-ih godina, a zidana je od čvrstog i kvalitetnog materijala. Savršeno je održavana, sa prelepo uređenim dvorištem. Kuća u osnovi ima 107m2, bez terase, a sa terasom oko 160m2. Od prostorija u prizemlju ima: predsoblje,....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 150.000 €, 155,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Strelište - Cvijićeva ulica Kuća, 155m2, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 225 m2. U ponudi je prizemna kuća sa potkrovljem, na placu od 2,25 ari. Nalazi se u naselju Strelište, na samo 2 km od centra Pančeva. Kuća se sastoji od dva stana, garaže i šupe. Prvi stan....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 170.000 €, 177,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjiženu kuću u Belegišu sa pogledom na Dunav. Porodična kuća, kvadrature 177 m2 na placu od 4,26ari idealna je za uživanje u miru, čistom vazduhu i pogledu na reku. Sastoji se od prizemlja koje se sastoji od letnje kuhinje sa hodnikom, spavaćom sobom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '170 m2 do 992 eura/m2 klima'
165.000 €
165.000 €
150.000 €
  Kuća, BEGEC, 175.100 €, 178,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća u Brgeču, spratna, sređena. Novija kuća sa grejanjem na gas na svakoj etaži. Kuća ima četiri spavaće sobe, dva kupatila, dva dnevna boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve terase, garaža u dvorištu i radionica. Kuća novije gradnje, bez ikakvog ulaganja, useljiva, obe....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 165.000 €, 168,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija kuća, na lepoj lokaciji čvrsta gradnja, izolovana. U prizemlju se nalaze dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Na spratu 3 sobe, i dnevni boravak sa terasom. Dvorište lepo ograđeno. Mirna ulica puno zelenila. Kompletna infrastruktura(voda, struja, kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 160.000 €, 161,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Paliluli, SU,P,I, u neposrednoj blizini DIFa I FZNRa, uknjižene površine 161m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji kako za život tako i za izdavanje zbog blizine fakulteta. Prizemlje je u funkciji dvoiposobnog stana i sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 169.000 €, 170,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100279, 3a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, deljiv, horizontala. Na prodaju horizontalna kuce na super lokaciji, nedaleko od glavne Beogradske....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 179.000 €, 180,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo kuću novije gradnje u Koraćici, nadomak Kosmaja i Mladenovca. Kuća je površine 180m2 i prostire se na 8 ari placa. Po strukturi se sastoji od prizemlja i prvog sprata. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 175.100 €, 180,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću novije gradnje na potezu Adica i ulaza u Veternik. Kuća se nalazi na odličnoj poziciji, blizina Novosadskog puta, Dunava, u blizini market, razni servisi Potez Adica koji se trenutno urbanizuje velikom brzinom, odlična povezanost sa centrom grada. Građena....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 175.000 €, 180,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajem spratnu kucu od 180m2 novije gradnje od kvalitetnog i čvrstog materijala. Sendvič zid,fasadna spoljnja opeka Žabaljska.Podovi od parketa,gletovani zidovi. Centralno grejanje sa bojlerom Vailant i aluminijumskim radijatorima.Za sanitarnu vodu imam poseban gasni Vailant bojler....

 
 
 
  Kuća, KAC, 170.000 €, 175,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam porodičnu kuću u Kaću. Kuća se sastoji od dnevnog boravka, prostrane kuhinje sa trpezarijom i izlazom na terasu, radne sobe sa ostavom,dve velike spavaće sobe kupatila i hodnika. Rađena je od čvrstog materijala i renovirana pre par godina. U dvorištu se nalazi letnjikovac....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 165.000 €, 170,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Veliki Radanovac, prodaje se spratnica površine 170kvm koja se nalazi na placu površine 710kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, četiri spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik i ostavu. Grejanjne je etažno na gas i struju, vrata i prozori....

 
 
 
  Kuća, PETRIJEVO, 155.000 €, 160,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam pondimo na prodaju kuću sa placom u neposrednoj blizini Smedereva Odlična lokacija, na 45 minuta od Beograda. Ovaj predeo ima najveću nadmorsku visinu u Smederevu i okolini i u njemu vlada ruža vetrova što vam garantuje svež i čist vazduh Savršeno za beg iz gradske....

 
 
 
  Kuća, KOLARI, 155.000 €, 160,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Opis U prilici smo da Vam pondimo na prodaju kuéu sa placom u neposrednoj blizini Smedereva Odlicna lokacija, na 45 minuta od Beograda. Ovaj predeo ima najvecu nadmorsku visinu u Smederevu i okolini i u njemu vlada ruza vetrova sto vam garantuje svez i cist vazduh Savrseno....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 159.650 €, 166,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Objekat smešten u mirnom kraju Vrdnika, na oko 800 od centra i oko 2km od kompleksa Fruške terme i Vrdničke Kule. Objekat čine tri odvojena apartmana, potpuno opremljeni za život ili izdavanje apartmana. Svaki apartman ima sopstveni ulaz, spavaću sobu, kuhinju sa trpezerijom i kupatilo....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Telep, 173.000 €, 180,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prema Urbanističkim planovima- Dozvoljena izgrađenost max 3 stambene jedinice P+1+Pk. Index zauzetosti 1, max bruto izgrađenost 340 m2 glavni i pomočni objekat mora biti u osnovi do 136 m2 . +161 m2 pomočni objekti koji su u postuku legalizacije Uknjižen.vlasnik 1/1. Više podataka....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 175.000 €, 183,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2022.,

www.gsigma.rs

Dve prizemne kuće na odličnoj lokaciji u širem centru grada. KUĆE SU SAGRAĐENE 1995. godine. Po strukturi su trosobne, dnevni boravak spojen je sa trpezarijom, kuhinja je odvojena, dve spavaće sobe, i kupatilo Na podovima keramika, parket, laminat, drvena spoljna stolarija, grejanje....

 
 
 
  Farma, VELIKA IVANČA, 170.000 €, 178,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K649 Raj u prirodi - seosko domaćinstvo na 83 ara u prelepoj Velikoj Ivanči! Ova neodoljiva nekretnina nudi vam jedinstvenu priliku da živite izvan gradske gužve, okruženi mirisom sveže trave, cvrkutom ptica i šumom vetra u drveću. Domaćinstvo se sastoji od dve kuće i prostranog....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 164.800 €, 174,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izavnrednu spratnu kuću građenu od cigle u Rumi! Odlična pozicija, sve u neposrednoj blizini. Plac ima 852m2. Kuća ne zahteva nikakva ulaganja, besprekoran raspored, nova PVC stolarija, nove mermerne pločice, zaista nekretnina vredna vaše pažnje. Struja i voda na....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 170.000 €, 180,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Busijama 180m2+pomoćni objekat sa garažom 40m2 na ravnom placu od 8ari. Moguć dogovor. Pogodno za hostel-prenoćište zbog blizine aerodroma. Tel. 064/0068300 Dušan Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 164.000 €, 164,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107460, II/, terasa(3), renoviran, fasada dobra. Izdaje se stan u dupleksu kompletno renoviran sa novim stvarima na dobroj lokaciji , u mirnoj ulici . Prostor je u duplexu i u donjem nivou ima 110m2 a u gornjem nivou ima 54m2 (tri prostorije -sobe i jedan mokri čvor....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 160,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor, svetao, kvalitetno građen površine 160m2. Prostor se nalazi u Zemunu (Gornji grad) u prizemlju stambene zgrade preko puta Osnovne škole Gavrilo Princip, u blizini autobuskih stajališta, na prometnoj raskrsnici. Sastoji se od tri prostorije koje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Klisa - Uknjižena kompletno renovirana kuća 170m² na parceli ukupne površine 314m² na lepoj i mirnoj lokaciji. Blizina škole, vrtića, marketa, Najlon pijace, TC Big, Pošte, kao i kompletnog sadržaja za normalno svakodnevno funkcionisanje. Odlična povezanost, blizina gradskog....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 180.000 €, 180,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca je u 3 nivoa Suteren :garaza 24m2,letnja kuhinja 16m2,podrum 12m2,hodnik 6m2 Prizemlje:dnevni boravak sa kuhinjom 32m2,dve sobe po 16 m2 kupatilo 4 m2, hodnik 6m2 Sprat:soba 21m2 i terasa do ulice 6m2,soba 22mm2,ostava 4m2,hodnik 6m2 i kupatilo 4m2 Terasa u sklopu kuce 30m2 Centralno....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 169.500 €, 180,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Željezničkom naselju, blizu ulice "Jovana Cvijića", sa lepim placem. Kuća poseduje prizemlje, potkrovlje i podrum. Na placu ima puno zelenila i cveća. Kuća ima 180m2 i u toj kvadraturi je i jedna garsonjera. Pored toga kuća ima i suteren od 40m2. Postoji mogućnost zamene za....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 160.000 €, 170,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lepu kucu u Kovilju sa dodatne dve stambene jedinica na placu. Za sve inf.pizvati 0601408080 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 164.800 €, 177,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

530872 Na prelepom placu od 1770m2, smeštena u mirnom mestu Kovilj, nalazi se Švapska kuća od 177m2. Na glavnom delu kuce odrađena fasada i pvc stolarija, kuca ima i prateće objekte: prostranu garažu, ostavu, kupatilo sa kadom, spavaću sobu i prelepu terasu koja je savršena za opustanje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 166,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća, na mirnoj lokaciji, u blizini škola, vrtića i marketa. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Terasa Kralja Petra I 6 Sprat: 1 Spratnost: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 170.000 €, 186,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir – novosagrađena trosobna kuća (izgrađena 2019.godine) površine 186m2. Pored kuće na parceli postoje još dva objekta – letnja kuhinja sa toaletom i ostavom i garaža sa radionicom. Sve je sagrađeno na parceli površine 24ara u čijem se zadnjem delu nalazi voćnjak i zasadi oraha....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 144.200 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Ova fantastična kuća novije gradnje, smeštena na mirnoj lokaciji na severnim padinama Fruške gore, predstavlja pravu oazu mira udaljenu svega tridesetak kilometara od Novog Sada. Idealna je za one koji teže izolaciji od gradske vreve i žele da uživaju u spokojnom okruženju. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 144.200 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća novije gradnje na mirnoj lokaciji. Pozicionirana na severnim padinama Fruške gore, ova nekretnina Vam pruža mirno utočište na svega tridesetak kilometara od Novog Sada. Idealna za one koji žele da se odvoje od gradske vreve i užurbanog života. Kuća se sastoji od dva....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 159.000 €, 158,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Barajevo, centar - Bagrdanska kuća, 158m2 (četiri terase 8m2), SUT+PR+PTK, grejanje na čvrsta goriva i struju, dve inverter klime, podrum, garaža 25m2, plac 6. 20a, struja, voda Prodaje se renovirana, uknjižena kuća u centru Barajeva površine 158m2 sa pomoćnim objektom - garažom površine....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 159.000 €, 158,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Terasa Podrum Bagrdanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 159.000 €, 158,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Barajevo, centar - Bagrdanska kuća, 158m2 (četiri terase 8m2), SUT+PR+PTK, grejanje na čvrsta goriva i struju, dve inverter klime, podrum, garaža 25m2, plac 6.20a, struja, voda Prodaje se renovirana, uknjižena kuća u centru Barajeva površine 158m2 sa pomoćnim objektom - garažom površine....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 155.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TEMERIN, 155.000 €, 168,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2025 - 226.600 €
19.04.2025 - 211.600 €
26.04.2025 - 198.000 €
10.05.2025 - 188.000 €
17.06.2025 - 175.000 €
01.07.2025 - 206.000 €
09.08.2025 - 167.000 €
13.09.2025 - 206.000 €
15.11.2025 - 196.000 €
02.12.2025 - 206.000 €
06.12.2025 - 198.000 €
20.12.2025 - 188.000 €
07.02.2026 - 186.000 €
28.03.2026 - 175.100 €
18.04.2026 - 165.000 €
09.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Ekskluzivno zastupanje !!! Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Detelinara, 164.800 €, 183,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća na Staroj Detelinari! Za više informacija, pozovite naše agente prodaje na 021/221-5500 https://www.max-nekretnine.rs/prodaja-kuca/novisad-staradetelinara/539253 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 147.600 €, 164,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se ulični lokal – Strogi centar grada 🏙️ U ponudi je ulični poslovni prostor površine 164m² , smešten na odličnoj lokaciji u centru grada , sa velikom frekvencijom pešaka i odličnom vidljivošću sa ulice. Lokal je prazan i odmah slobodan , što omogućava brzo prilagođavanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 144.900 €, 161,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 161m2, POSLOVNI PROSTOR Odličan poslovni prostor na prvom spratu nove kuće u Veterniku. U sklopu prostora nalaze se kuhinja-trpezarija i wc-kupatilo. Duž celog lokala nalazi se prostrana terasa. Lokacija je 100m od glavnog puta Novi Sad - Veternik. Prizemlje, Delimično namešten,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 178,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća u naselju Delijski Vis iznad Elektronske Industrije. Nalazi se u mirnom okruženju, a nadomak su osnovna škola, vrtić, brojni marketi, autobusko stajalište. Kuća je uknjižene površine 178m2, spratnosti pr+1+pk. Nalazi se na placu površine 300m2. Podeljena....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 139.050 €, 155,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dve kuće od ukupno 155m2 na placu od 771m2. Isključivo se zajedno prodaju. Jedna je od 82m2,druga od 73m2. Kuća se nalazi u centru Beocina u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za lagodan život. Jedna kuća ima dnevnu sobu,dve spavaće i kupatilo,izlaz na prelepu....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Centar, 159.000 €, 180,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Struja trofazna, dve fid sklopke, osigurači podeljeni na tri mesta automatski i više komada smart automatskih osigurača koji omogućavaju daljinsko uključivanje isključivanje preko mobilne aplikacije, uklj/ isklj glasovnim komandama, otvaranje zatvaranje garažnih vrata glasovnom komandom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 168)

<< <1 2 3 4> >>