• GoHome Professional
170 m2 do 945 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • 170 m2 do 945 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 do 945 eura/m2

  • Za upit "170 m2 do 945 eura/m2" pronađeno 1 225 nekretnina - prosečna cena 649 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 897 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 992 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 67000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 175.100 €, 180,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću novije gradnje na potezu Adica i ulaza u Veternik. Kuća se nalazi na odličnoj poziciji, blizina Novosadskog puta, Dunava, u blizini market, razni servisi Potez Adica koji se trenutno urbanizuje velikom brzinom, odlična povezanost sa centrom grada. Građena....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 175.100 €, 180,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu useljivu kuću u Sremskim Karlovcima. Kuća je od čvrste gradnje, sendvič zid, veoma kvalitetna! Na prizemlju i na prvom spratu su po dva trosobna stana istog rasporeda - dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i ostavom, hodnik, dve ogromne spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 140.000 €, 180,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra -3002032- Prodaje se kompletno opremljena i nameštena kuća u centru Vrbasa, u Bačkoj ulici. U kući nema većih ulaganja. Skoro je zamenjena PVC stolarija. Idealnog rasporeda. U prizemlju veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja i kupatilo, a na spratu su 3 spavaće....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 140.000 €, 180,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Mala Vaga - Šest topola,kvadrature 180 kvm, na 3,16 ari placa, grejanje na gas - podno. Sastoji se od prizemlja ( predsoblje, dva kupatila, tri sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom) - delom završeno, sprat ( predsoblje, kupatilo,dnevna soba sa kuhinjomi....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 140.000 €, 180,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K560 Na odličnoj lokaciji, u širem centru grada, nalazi se renovirana polunameštena kuća površine 180 m2. Ima 3 etaža, sasvim dovoljno ograđeno dvorište od 2 ara i osećaj boravka u centru prirode, a ne centru grada. Kuća je idealna za porodicu i odrastanje u čarima koje nudi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 180,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvojna kuća na Telepu na lepoj lokaciji, blizu Futoškog puta. Potrebno je ulaganje.Kuća se sastoji od podruma 65m2, prizemle 65m2, 1 sprat 65m2 i 2 sprat 50m2 koji je samo ozidan. Cena 140.000 eura. Tel.0646685341 Snežana. Terasa, Parking, garaža, Klima, U blizini gradskog....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 124.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prostrana i upečatljiva porodična kuća okružena zelenilom u Malom Bajmoku - 160m² Cena: 124,000€ (775€/m²) Zamislite život u ovoj prelepoj, prostranoj kući smještenoj u mirnom novijem delu Malog Bajmoka, samo 2 km od centra grada i na 700 metara od industrijske zone. Savršen spoj....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 124.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jako dobra kuća na sprat, u lepom delu Malog Bajmoka, sa uređenim dvorištem i garažom u sklopu kuće. Na podovima je parket, prozori su dupli drveni. Kuća ima sprovedeno centralno grejanje sa radijatorima, kotlarnica je iza garaže, ima priključke na gas i struju, a može da se greje....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 120.000 €, 155,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porodična kuća u Bačkoj Palanci, katastarski podeljena na dva odvojena stana - idealno rešenje za dve porodice, izdavanje ili kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora.Površine:Stan u prizemlju: 77 m2Stan na spratu: 78 m2Plac: 1.587 m2 - dovoljno prostora za dvorište,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 120.000 €, 155,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Bačkoj Palanci, katastarski podeljena na dva odvojena stana – idealno rešenje za dve porodice, izdavanje ili kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Površine: Stan u prizemlju: 77 m² Stan na spratu: 78 m² Plac: 1.587 m² – dovoljno prostora za dvorište,....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 123.600 €, 160,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća u Žablju, samo kod nas u ponudi . +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045454 , Žabalj. U divnom vojvođanskom mestu koje itekako svojim stanovnicima ima šta da ponudi ,predstavljamo odličnu porodičnu nekretninu u Žablju. Na samo 25 km od Novog Sada, ako vam je....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 125.000 €, 162,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Sa izuzetnim zadovoljstvom nudimo ovu fantastičnu kuću, sa pogledom na mirnu ulicu, u centru Pančevu, na 1,2 ara placa. Pruža savršenu udobnost za porodični život. Kuća, građena od kvalitetnih materijala, sa vrhunskim projektom, parketom, stepeništem,"sendvič zidovima", kvalitetnom,....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 135.000 €, 175,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na potesu Lupnjača, korisne površine 175m2 na 8 ari placa. Kuća je po strukturi Pr+1+Po, s tim što je potkrovlje u sivoj fazi. Na parceli se nalaze pomoćni objekti garaža i šupa. Prizemlje se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, radne sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 154,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u Staroj Pazovi u dobrom stanju, na odličnoj lokaciji, useljiva odmah. Spratnost kuće: visoko prizemlje 104 m2, iza kuće u nastavku ima pomoćni objekat (soba i kupatilo) oko 20 m2. Na placu još jedan pomoćni objekat - garaža i ostava 30,00 m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 130.810 €, 170,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća na dobroj lokaciji, blizina Tise, keja, manastira, dosta zelenila, kvalitetna gradnja, uknjižena. https://trg-nekretnine.rs/prodaja-kuca/becej-novibecej/414751 .

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 130.000 €, 169,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.feniks.rs

Kuća u lepom delu Zlatibora na 2 ara placa. Kuća je na 3 nivoa, ima garažu i 4c parking mesta ispred kuće. Kvalitetno je građena a cena je više nego povoljna. Pogodna je za život ali i za izdavanje. Prizemlje: 2 sobe, kuhinja, kupatilo. Prvi sprat 3 sobe, kuhinja, kupatilo. Potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 130.000 €, 169,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Aleksandrovu građena od čvrstog materijala korisne površine 169 m2. U svom sastavu ima predsoblje iz kojeg se ulazi u dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo, ostavu i garažu, a iz garaže u kotlarnicu. Na spratu se nalaze 4 sobe i kupatilo. Podovi su pločice u prizemlju,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 120.000 €, 156,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam spratnu kuću, koja se nalazi na 5 minuta hoda od centra grada. Kuća se nalazi u blizini neuropsihijatrije. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i sprata. Na prizemlju se nalaze dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, kupatilo i ostava. Na spratu se nalaze tri sobe....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 135.000 €, 176,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju prelepa porodična kuća u centru grada, u blizini osnovne škole "Nikola Vukićević". -Površina kuće u osnovi je 88 m2, ukupna površina kuće je 176 m2, a površina placa je 362 m2. - U prizemlju kuće se nalazi hodnik, dnevni boravak sa izlazom na zatvorenu terasu, kupatilo,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 150.000 € na 138.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 138.000 €, 180,00 m2 cca 770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 150.000 €
06.05.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Funkcionalna kuća za porodicu ili vikendicu. Podrumski deo nije kompletno završen. Miran kutak sa prelepim pogledom na 20 ari placa. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 134.000 €, 175,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Milana Tošića Luna, Crveni krst, 134000€, 175m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Milana Tošića Luna, Crveni krst Milana....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 130.000 €, 170,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Ukoliko tražite prostran dom u tihom i prijatnom naselju, a nadomak svih gradskih sadržaja – ova nekretnina je pravi izbor za vas. Na placu površine skoro 6 ari, nalazi se prizemna kuća od 170 m², sa funkcionalnim rasporedom idealnim za porodičan život. Karakteristike nekretnine:....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 135.000 €, 177,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Restoran, 177m2, Pančevo. Ugostiteljski objekat u centru pančeva, sa baštom od 0.5ari. Na tri nivoa. Nalazi se u pešačkoj zoni. Uknjižen. Provizija 2% 065/683 0000 ... Prikaži broj Poslovni prostor / Lokal, Pančevo | Prodaja · 177m² · 135.000€.

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 125.000 €, 165,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo porodičnu kuću na placu od 30 ari u Bačkom Brestovcu, 23km od Sombora. Kuća ima 300m2. Građena je sredinom 80-ih godina od najkvalitetnijih materijala. Kuću je gradila firma "Marko Orešković" iz Apatina. Posedujemo projektnu dokumentaciju. Na spratu se nalazi: 4 sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SUŠICA, 125.000 €, 165,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Sušica od 165 m2. Kuća se sastoji iz 3 etaže. Prodaje se nameštena i delimično renovirana. Grejanje na gas i struju. U postupku uknjiženja. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI BEČEJ, 128.750 €, 170,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se stambeno poslovni objekti u Novom Miloševu. Ukupna površina placa je preko 6.000 m2, na kom se nalaze dve kuće, pomoćni objekti i obradivo zemljište. Prva kuća ima 230m2 ( suteren oko 60m2), može da se prodaje sa i bez preostalog nameštaja koji vidite na slici. Cena nameštaja....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 128.750 €, 170,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 165.000 €, 169,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126437, 1.31a, spratna, sut,vpr,i,potk., uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja. Prodaje se kuca u nizu ,moze da bude i kao stan sa duplexom,u Zemun polju (Kamendin).Kuca se sastoji od: Suturena koji ima 24 m2 i ima zaseban ulaz,soba,kuhinja,kupatiloPrizemlja koji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 165.000 €, 169,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se vertikala kuće u nizu od 169 m2, Zemun polje (Kamendin) Kuća se sastoji od Sut+Pr+1+Ptk na 1,31 ara placa. Objekat poseduje četiri mokra čvora. Grejanje na kotao u podrumu, radijatori u celom objektu plus EG grejanje. Dva parking mesta uz samu kuću. Gradska kanalizacija,voda,struja,gas.kablovska.....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 132.360 €, 175,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu spratnu kuću u Vrbasu. Kuća je građena od čvrstog materijala i od priključaka poseduje gradsku vodu i kanalizaciju, kablovsku, fiksni telefon, struju, gas. Na prizemlju je dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i jednim kupatilom, dok su na spratu tri....

 
 
 
  Kuća, VRŠAC, 120.000 €, 159,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća sa garažom i pomoćnim prostorijama na placu ukupne površine 1476m2. Kuća je u osnovi 85m2 , garaža 24m2, jedna pomoćna zgrada 36m2 i druga pomoćna zgrada 14m2. U prizemlju kuće nalaze se hodnik, ostava ispod stepeništa, trpezarija sa kuhinjom, 2 sobe i kupatilo.Na....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 125.000 €, 166,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2023.,

www.heroldo.com

Prizemni deo poslovni objekat opremljen za zubnu ordinaciju, mokri čvor i prolazni hodnik za dvorište. U dvorištu još jedan poslovni objekat sređen. I sprat poseduje stambeni deo nezavršen, II sprat stambeni deo završen. 166 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 170.000 €, 174,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Veoma kvalitetna spratna kuća, nalazi se u mirnoj ulici, nedaleko od prodavnice i saobraćajnica. Kuća u suterenu ima garažu, pored veliku ostavu, a na spratu je lepa komotna terasa. Ulaz je visoko prizemlje, gde se nalaze dnevna soba i opremljena kuhinja. Pored je spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 170.000 €, 174,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 170.000 €, 174,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Surduku, u ulici Cara Lazara koja se nalazi na palacu ukupne površine od 48,22 a , na obali Dunava. Na parceli je uknjižena kuća sa dva zasebna ulaza , prvi koje čini prizemlje i drugi , sprat koji je odvojena stambena jedinica. Kuća je u osnovi 99 m2 ( prizemlje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 173,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu Mladenovca, na mestu gde se svakodnevica odvija lako i sve je nadohvat ruke, nalazi se stan koji pruža ono najvažnije — prostor, svetlost i osećaj doma. Ovaj prostrani stan odiše komforom, a njegove četiri spavaće sobe čine ga idealnim za porodičan život. Svaka prostorija....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 120.000 €, 160,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

5.0, Ruma, Sutjeska, 160m2, plac 6 ari, gas, terasa, 2 etaže. Na prodaju kuća na dve etaže, sa pooićnim objektima i garažom na placu od 6 ari. Kuća je zidana 70-ih godina, izuzetnog kvaliteta. Fasada je kombinacija kamena i fasadne cigle što podseća na kuće mediterana. Grejanje na....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 129.750 €, 173,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s428 Na prodaju prelepi stan površine od 173 kvadratna metra, smešten u porodičnom naselju Tozino voće, u Mladenovcu. Ovaj stan je simbol savršenog sklada između prostora, funkcionalnosti i elegancije, pružajući priliku za savremen životni stil. Prostrani dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 120.000 €, 160,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: K581 Prodaje se velika nameštena kuća površine 160 m², koja se nalazi na Kosmaju na placu od 16 ari. Ima asfaltni prilaz i gradsku vodu. Udaljena je oko 20 km od centra Mladenovca i oko 60 km od Beograda. Kosmaj predstavlja idealnu lokaciju za odmor i uživanje u prirodi. Ukoliko....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 132.000 €, 176,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno u ponudi!! Predstavljamo vam fenomenalnu kuću u Sirigu na samo 15 minuta od Novog Sada. Odličnog kvaliteta od bele fasadne cigle, postavljena je pvc stolarija, laminat, nova kuhinjaNa prizemlju je komforan dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom, tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 120.000 €, 160,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Golubincima, u Grobljanskoj ulici. Kuća je građena 80-90-ih od bloka i ima oko 160m2. Sastoji se od prizemlja i visokog potkrovlja. U prizemlju je veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom kao i dve spavaće sobe i kupatilo. Na potrkrovlju je isti raspored prostorija.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 120.000 €, 160,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ispod južnih obronaka istočnog dela Fruške gore, u samom centru mesta Krčedin, nalazi se ova kuća na placu od 20 ari sa voćnjakom. Severno od samog naselja, na desnoj obali Dunava formirano je i vikend naselje. Neposredno uz obalu niže se nekoliko peščanih ada na kojima su prelepe....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 468)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>