• GoHome Professional
170 m2 do 894 eura/m2 podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 170 m2 do 894 eura/m2 podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 do 894 eura/m2 podrum

  • Za upit "170 m2 do 894 eura/m2 podrum" pronađeno 84 nekretnina - prosečna cena 562 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 849 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 938 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 53000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuca se nalazi u Bresnici kod Osnovne skole Djura Jaksic, kompletno renovirana, stolarija PVC, kupatilo, uknjizeno kao dva stana, u prizemlju stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom, ostava, kupatilo i dve spavace sobe ukupne povrsine 70m2, na spratu stan se sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor u Kragujevcu - naselje Mala Vaga Ugostiteljski objekat, renoviran 2020 godine. Novi krov, spušteni plafon, PVC stolarija, ventilacija i klimatizacija..... Sala od oko 80 m2+ podrum u istoj površini Veliki parking. .

 
 
 
  Kuća, LEŠTANE, 115.000 €, 161,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi sama na 10ari placa. Ima prizemlje, sprat i potkrovlje. U dvorištu postoji bunar i ima dva pomoćna objekta koja mogu da se koriste. Na placu je voće i oglađen je. Potrebno je sređivanje. Uvedeno je etažno grejanje u celoj kući. Ispred kuće je došao gas. ima veliku terasu.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '170 m2 do 894 eura/m2 podrum'
120.000 €
120.000 €
150.000 €
  Kuća, PANČEVO, 150.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

na prodaju spratna kuća 0d 170m2 stambene površine, što u prirodi predstavlja dva odvojene trosobna stana. U sastavu kuće je podrum od 24m2. Kuća ima etažno grejanje na struju ili čvrsto gorivo. U dvorištu je garaza od 19m2. Ulicom je prošao gas i optički internet. Ima trofazna struja.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s485 Prodaje se luksuzan dupleks od 160 m², smešten na trećem spratu nove zgrade u prelepom porodičnom naselju Tozino Voće, Mladenovac. Ovaj prostrani i moderni stan pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, idealnom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 138.000 €, 160,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Svaki kupac na poklon dobija osiguranje nepokretnosti i stvari domaćinstva u trajanju od 1 godine!!! Po merenju 160m2 + 4ara placa, TA, terasa. Godina gradnje 2011. Uknjižena građevinsku površinu površina 151m2, korisna 129m2. Kuća na odličnoj lokaciji. Sastoji se od dve etaže i prizemlja.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 153.000 €, 178,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća sa pomoćnim objektima i voćnjakom – Beška **U ponudi je prostrana porodična kuća novije gradnje u mirnom delu Beške, idealna za život višečlane porodice ili kombinaciju stanovanja i posla. *Površina kuće: 178 m² *Struktura: *Podrum: 30 m² *Prizemlje: hodnik, dnevni....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 149.500 €, 178,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prodaja kuće iz 1926. godine u najlepšem delu centra Niša, u ulici Orlovića Pavla, na samo 200 metara udaljene od jednog od najstarijeg centralnog....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 150.000 €, 180,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2022.,

www.indomio.rs

RUMA, Prodaje se spratna kuća u prvoj zoni stanovanja. Kuća je kvalitetno građena, odmah useljiva. Jako lep raspored ; u suterenu je podrum sa ostavom i kotlarnicom, na prvoj etaži je smeštena dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom sa izlaskom na terasu, zatim spavaća soba i kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, KAC, 140.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na odličnoj lokaciji sa dosta pomočnih objekata i uličnim lokalom pored. Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Centar, 127.300 €, 159,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju u centru Conoplja spratna kuca, u prelepomom dvoristu. Ima terasu, baštu, parking, garaže, ostava, podrum... .

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 145.000 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Fruške gore Uknjiženu i Nameštenu Porodičnu kuću 159 m2 na TOP LOKACIJI kuća je novije i Izuzetno kvalitetne gradnje od proverenih materijala nalazi se na Lepoj Velikoj Parceli od 758 m2 grejanje je Centralno na Gas poseduje svu Infrastrukturu ima Garažu....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 159.700 € na 145.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 145.000 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 159.700 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U lepo uređenom delu grada se prodaje nova kuća od 159m2 na placu od 7,5 ari. Kuća je izuzetno funkcionalna, poseduje tri komforne spavaće sobe, prostran hodnik za plakare, kupatilo, odvojen toalet, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, idealno mesto za porodično okupljanje, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 132.360 €, 175,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu spratnu kuću u Vrbasu. Kuća je građena od čvrstog materijala i od priključaka poseduje gradsku vodu i kanalizaciju, kablovsku, fiksni telefon, struju, gas. Na prizemlju je dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i jednim kupatilom, dok su na spratu tri....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 129.750 €, 173,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s428 Na prodaju prelepi stan površine od 173 kvadratna metra, smešten u porodičnom naselju Tozino voće, u Mladenovcu. Ovaj stan je simbol savršenog sklada između prostora, funkcionalnosti i elegancije, pružajući priliku za savremen životni stil. Prostrani dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 115.000 €, 161,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 125.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119228, 25.07a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, deljiv. Odlična nekretnina na Fruškoj gori, sa dve kuće i 180m2 stambenog....

 
 
 
  Stan, FRUSKA GORA, 125.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 124.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sremski Karlovci. KUĆA U IZGRADNJI SA VINSKIM PODRUMOM na fantastičnoj i veoma atraktivnoj lokaciji, u blizini Dvorske bašte. Poseduje dve etaže (prizemlje i potkrovlje), površina objekta iznosi 230m2, a površina placa je 516m2. Donja etaža je po karakteru trosobna, dok je gornja....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 120.000 €, 176,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121322, 17.61a, spratna, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Odlična, spratna kuća za odmor, na prostranom, ravnom i ograđenom placu od 17,61 ara, potes Zabel. Plac je....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 120.000 €, 176,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121322, 17.61a, spratna, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(2), parking, dvoriste/basta, podrum, ostava. Odlicna, spratna kuca za odmor, na prostranom, ravnom i ogradjenom placu od 17,61 ara, potes Zabel. Plac je....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 120.000 €, 176,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 150.000 €, 161,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2022.,

www.indomio.rs

Šifra: K570 Polunameštena kuća površine 161 m2 se nalazi na popularnom Kosmaju na 12,5 ari placa. Idealna je za biznis, jer prizemlje kuće ima sve potrebne uslove za restoran, a u dvorištu postoji još jedan manji apartman. Ima i pušnicu, podrum, roštilj na terasi i roštilj u kuhinji.....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 119.000 €, 180,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća površine 180m2 + podrumski i tavanski prostor na građevinskom placu od 9,94 ara u Stublinama, opština Obrenovac. U prizemlju kuće se nalaze letnja kujna sa trpezarijom, garaža-kotlarnica, toalet i ostava dok se ispod navedene etaže nalazi mali podrum. Spoljno....

 
 
 
  Stan, RUMA, 116.000 €, 179,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119749, 3.47a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), deljiv, stambeno-poslovna. Kuća za stanovanje, sa bezbroj....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 150.000 €, 160,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111451, 3a, spratna, pr+1, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, cela. Nudimo vam u centru Ralje,blizu osnovne škole i vrtića, kuću ,prizemlje, sprat,u potkrovlje.Raspored....

 
 
 
  Kuća, RALJA, 150.000 €, 160,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111451, 3a, spratna, pr+1, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, cela. Nudimo vam u centru Ralje,blizu osnovne skole i vrtica, kucu ,prizemlje, sprat,u potkrovlje. Raspored....

 
 
 
  Stan, RALJA, 150.000 €, 160,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111451, 3a, spratna, pr+1, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, cela. Nudimo vam u centru Ralje,blizu osnovne škole i vrtića, kuću ,prizemlje, sprat,u potkrovlje. Raspored....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 167.000 €, 178,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Kuća se sastoji iz tri stana, dvosobne strukture. Stanovi su u prizemlju i svaki ima pripadajući podrum koji može da se adaptira u garsonjeru. Plac je 9ari i izlazi na tri ulice. Agencijska provizija koju plaća kupac 2%. uknjizen Snežana Pavlović, licenca br.2395 011/6281677, 062/8860348....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 98.000 €, 156,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vikendica se nalazi u Novom Slankamenu, na prelepom delu Fruške Gore, okružena vinogradima i prirodom, što je čini idealnom za porodice koje žele da uživaju u miru i tišini, daleko od gradske gužve. Kuća se prostire na tri nivoa - podrum, prizemlje i potkrovlje, ukupne površine 156....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 130.000 € na 98.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RUMA, 98.000 €, 157,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 125.000 €
18.03.2026 - 130.000 €
17.04.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća, na 2,8a placa, na ćošku Kudoške ulice i 15. Maja. Odlična lokacija, blizina škole, centra i svih neophodnih sadržaja. Podeljena u dve stambene jedinice. Stari deo kuće, građen od stare cigle i čerpića, betonski temelji, spoljni zidovi 80cm, cela kuća obložena....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 169.500 €, 180,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Željezničkom naselju, blizu ulice "Jovana Cvijića", sa lepim placem. Kuća poseduje prizemlje, potkrovlje i podrum. Na placu ima puno zelenila i cveća. Kuća ima 180m2 i u toj kvadraturi je i jedna garsonjera. Pored toga kuća ima i suteren od 40m2. Postoji mogućnost zamene za....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 157,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna švapska kuća na prometnom putu u centru Subotice, u MZ Gat. Kuća ima 157 m² i sastoji se od suvog ulaza sa ulice (nije predviđen za ulaz automobila), trpezarije, kupatila, ostave, tri sobe i terase sa izlazom na dvorište. Stolarija je klasična drvena, a podovi su....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 95.000 €, 158,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru Sombora, stan se nalazi u Podgoričkoj ulici, lokacija stana idealna, na tri minuta od centra, iza zgrade je park, u njenoj ulici su osnovne i srednje škole i fakulteti. Stan je na trećem spratu bez lifta, ugaona lokacija u zgradi da neke sobe gledaju u Podgoričku....

 
 
 
  Kuća, BELA PALANKA, 96.000 €, 160,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Agent posreduje u prodaji Beloj Palanci od 160 kvadrata (5 ari plac) po ceni od 96 000 evra. 600 evra/kvadrat. -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. --------------------------------------------....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 85.000 € na 90.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOPOT, 90.000 €, 158,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.01.2025 - 90.000 €
09.03.2025 - 80.000 €
09.11.2025 - 100.000 €
23.01.2026 - 85.000 €
26.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.indomio.rs

Kuća - Sopot 4.0, uknjiženo na 78m2, ukupno 158m2, PR+I, EG, telefon, podrum, parking, plac 12a Odlično pozicionirana porodična kuća koja se sastoji od prizemlja i prvog sprata, u solidnom stanju. Plac ima 12 ari, pod voćem je. U kući ima voda, struja i gas. Za svaku preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 99.000 €, 178,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća u naselju Mala Amerika. Dvojna kuća. Sastoji se od tri etaže. U prizemlju se nalazi jednosoban stan (50 m2) i garaža u sklopu kuće. Na spratu kuće sa zasebnim ulazom nalazi se trosoban stan - komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu, trpezarija i kuhinja (ostava) sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 100.000 €, 185,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Alekandrovu površine 185m2 smeštena na parceli od 650m2. Sastoji se od 4 sobe u koje se ulazi iz dugačkog hodnika od kojih su dve prolazne i ulično orjentisane, dnevne sobe sa trpazarijom, kuhinje sa špajzom i kupatila. Na podovima su laminati i pločice, prozori....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 178,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se 2 kuće na placu površine 612 m2. Prva kuća je građena od čvrstog materijala na 2 etaže. U prizemlju kuće je garaža iz koje se silazi u podrum gde se nalazi kotao na čvrsto gorivo. Na visokom prizemlju je trpezarija iz koje se ulazi u kuhinju, ostavu i kupatilo, na međuspratu....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 84.870 €, 160,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kvalitetno građena kuća sa fantastičinim ograđenim placem ukupne površine 3576m2, kuća poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, ostavu, podrum. Uknjižena na vlasnika 1/1 bez tereta i zabeležbi. .

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 90.640 €, 171,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bačkoj Palanci na vrlo atraktivnoj poziciji. Na 10 min laganog hoda nalazi se obala reke Dunav gde su najveće lepote ovog grada: šetališta, sportski centar, bazen, restorani, jezero Tikvara. Isto toliko šetnje potrebno je do škole, vrtića, kulturnog centra, marketa, prodavnica....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 178.000 €, 186,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Dudova šuma, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem i garažom u površini od 186kvm na placu veličine 385kvm. Građena je od čvrstog materijala. U svom sastavu kuća poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinju, spavaću sobu, kupatilo i veliku nadkrivenu terasu,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 80)

<< <1 2> >>