Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "170 m2 do 852 eura/m2 dvorište" pronađeno 139 nekretnina - prosečna cena 626 €/m2
Filtriraj
04.08.2023.,
www.indomio.rs
Spratna kuća sa uređenim dvorištem na placu površine 5.17 ari. Kuća je površine 180m2 raspoređenih u tri nivoa i to prizemlje, sprat i potkrovlje. U prizemlju se nalaze: hodnik, dnevna soba, kuhinja i trpezarija, vešeraj i kupatilo. Sprat čine tri spavaće sobe, dnevna soba, hodnik....
09.01.2026.,
www.indomio.rs
U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću na Kosmaju (Rogača) gradjevinske površine 180m2 na 15 ari placa. Kosmaj ima status zaštićenog prirodnog dobra od izuzetnog ekološkog i društvenog značaja. Kuća je građena 80-tih godina u stilu iz tog vremena. Sastoji se iz dve etaže (prizemlje....
Promena cene sa 113.000 € na 130.000 €
dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cena
Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 115.000 €
19.04.2026 - 113.000 €
22.04.2026 - 130.000 €
16.11.2025.,
www.indomio.rs
Obrenovac, Barič - Peđe Leovca 5.0, 158m2 (terasa 18m2), PR/1, GAS, telefon, parking, gradska kanalizacija, asfaltni put. Odlična porodična kuća na čijoj se izgradnji nije štedelo tih godina kad se kuća zidala, što pokazuje prvi susret sa ovom lepom kućom. U prizemlju kuće se nalazi....
30.01.2026.,
www.indomio.rs
UKNJIŽENA KUĆA U MELJAKU+25ari! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 144.900 EURA Lokacija: Meljak, Barajevo Površina: 170 m² + 25 ari građevinskog zemljišta! Kuća se sastoji od dva nivoa i poseduje: - 2. open space dnevna boravka; - 2. trpezarije sa kuhinjama; - 4. spavaće sobe;....
10.04.2026.,
www.indomio.rs
Prodajemo vikend kuću u Ledincima koja se nalazi na građevinskom placu površine cca 800 m2, u ulici koja nije prometna , idealno za stanovanje ili korišćenje za odmor. Kuća je kvalitetno zidana, u osnovi ima 81m2, a isto toliko na gornjoj etaži . Vikendica zauzima lepu poziciju na....
Promena cene sa 113.000 € na 130.000 €
dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cena
Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 115.000 €
19.04.2026 - 113.000 €
22.04.2026 - 130.000 €
16.11.2025.,
www.berzanekretnina.org
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
Šifra: K757 Na prodaju uknjižen sprat kuće kao posebna stambena jedinica – 175 m² komfora u prirodi + 8 ari placa Na odličnoj lokaciji u mestu Međulužje, na glavnom putu, , svega nekoliko minuta vožnje od centra Mladenovca, prodaje se kompletno namešten, prostran sprat kuće, koji....
25.01.2026.,
www.berzanekretnina.org
Na prodaju luksuzna porodična kuća u Vrčinu, opština Grocka, idealna za one koji traže mir, komfor i beg od gradske gužve, a da su i dalje nadomak Beograda. Kuća se prostire na dva sprata, potpuno je opremljena i nameštena, pažljivo uređena sa akcentom na funkcionalnost i estetiku.....
05.04.2026.,
www.srbija-nekretnine.org
09.05.2025.,
www.srbija-nekretnine.org
Šifra: K742 Na prodaju porodična kuća površine oko 160 m² (uknjiženih 84 m²) sa 5 ari ograđenog placa, smeštena na odličnoj lokaciji u širem centru Mladenovca. Kuća se nalazi u mirnom kraju, a istovremeno je u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – škole, doma zdravlja i bolnice,....
04.03.2026.,
www.indomio.rs
Prizemna porodičan kuća smeštena nedaleko od centra grada.Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom,trpezarijom i izlaskom na dvorišnu terasu,tri spavaće sobe i kupatilo.Iza kuće se nalazi ograđeno dvorište gde se nalaze pomoćne prostorije i zasebna garsonjera sa svojim ulazom,kupatilom....
29.10.2023.,
www.srbija-nekretnine.org
Prizemna kuća u centru Mužlje sa dve stambene jedinice, dve garaže, urednim dvorištem i parkom koji je okružuje. Prva stambena jedinica se sastoji od hodnika sa dva ulaza, kuhinje s trpezarijom, dnevne sobe, 2 spavaće sobe i kupatila. Drugu stambenu jedinicu čini kuhinja, dve sobe....
Promena cene sa 150.000 € na 139.000 €
dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 139.000 €
17.03.2026.,
www.svenekretnine.com
KUĆA! CENTAR! Na prodaju je porodična kuća u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija. Kuća je površine 178 m², smeštena na placu od 362 m². Sastoji se od prizemlja i sprata, građena je čvrsto i kvalitetno, i redovno i pažljivo održavana. Enterijer kuće....
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
Agencijski ID: 117542, 4a, spratna, 1, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, ostava, deljiv, cela. Na prodaju je jako lepa kuca,od Zrenjaninskog puta 900 metara.Kuca je na sprat,ima 4 Ara placa.Fasada je dobra.Sprat je odvojen,Tako....
23.09.2024.,
www.indomio.rs
Porodična stambena kuća, zasebna na svojoj parceli površine 5 ari, uknjižena, na odličnoj lokaciji, nadomak samog centra Grocke, na svega 20tak km od centra Beograd, u blizini velikog broja linija gradskog prevoza, škola, mnogobrojnih marketa, Dunavskog keja Idealna po svom rasporedu....
24.01.2025.,
www.oglasi.rs
Šifra: K560 Na odličnoj lokaciji, u širem centru grada, nalazi se renovirana polunameštena kuća površine 180 m2. Ima 3 etaža, sasvim dovoljno ograđeno dvorište od 2 ara i osećaj boravka u centru prirode, a ne centru grada. Kuća je idealna za porodicu i odrastanje u čarima koje nudi....
22.02.2024.,
www.oglasi.rs
Prostrana i upečatljiva porodična kuća okružena zelenilom u Malom Bajmoku - 160m² Cena: 124,000€ (775€/m²) Zamislite život u ovoj prelepoj, prostranoj kući smještenoj u mirnom novijem delu Malog Bajmoka, samo 2 km od centra grada i na 700 metara od industrijske zone. Savršen spoj....
27.05.2025.,
www.oglasi.rs
Jako dobra kuća na sprat, u lepom delu Malog Bajmoka, sa uređenim dvorištem i garažom u sklopu kuće. Na podovima je parket, prozori su dupli drveni. Kuća ima sprovedeno centralno grejanje sa radijatorima, kotlarnica je iza garaže, ima priključke na gas i struju, a može da se greje....
10.08.2025.,
www.srbija-nekretnine.org
Prodaje se porodična kuća u Bačkoj Palanci, katastarski podeljena na dva odvojena stana - idealno rešenje za dve porodice, izdavanje ili kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora.Površine:Stan u prizemlju: 77 m2Stan na spratu: 78 m2Plac: 1.587 m2 - dovoljno prostora za dvorište,....
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
Prodaje se porodična kuća u Bačkoj Palanci, katastarski podeljena na dva odvojena stana – idealno rešenje za dve porodice, izdavanje ili kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Površine: Stan u prizemlju: 77 m² Stan na spratu: 78 m² Plac: 1.587 m² – dovoljno prostora za dvorište,....
05.09.2024.,
www.oglasi.rs
Odlična porodična kuća u Žablju, samo kod nas u ponudi . +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045454 , Žabalj. U divnom vojvođanskom mestu koje itekako svojim stanovnicima ima šta da ponudi ,predstavljamo odličnu porodičnu nekretninu u Žablju. Na samo 25 km od Novog Sada, ako vam je....
09.03.2022.,
www.srbija-nekretnine.org
Sa izuzetnim zadovoljstvom nudimo ovu fantastičnu kuću, sa pogledom na mirnu ulicu, u centru Pančevu, na 1,2 ara placa. Pruža savršenu udobnost za porodični život. Kuća, građena od kvalitetnih materijala, sa vrhunskim projektom, parketom, stepeništem,"sendvič zidovima", kvalitetnom,....