• GoHome Professional
170 m2 do 809 eura/m2 bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 170 m2 do 809 eura/m2 bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 do 809 eura/m2 bazen

  • Za upit "170 m2 do 809 eura/m2 bazen" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 676 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 768 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 849 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 70000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • kablovska
    • opremljen
    • klima
    • vrt
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 130.000 €, 180,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Na udaljenosti od 1.8 km od centra Vrnjačke Banje prodaje se odlična kuća na 15a placa. Kuća je završena, ostalo je da se spusti fasada po želji kupca. Na kući je postavljena aluminijumska stolarija, parket I klase bukov, crvenkasti, italijanske pločice, aluminijumski radijatori,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 130.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 120.000 €, 171,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 180.000 €
12.09.2025 - 130.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

U Kljajićevu, blizu bazena, prodaje se spratna kuća 171m2, uknjiženo prizemlje i dva sprata, građena 1996 godine koja se sastoji od 6 soba, dva dnevna boravka, dve kuhinje, tri kupatila plus poseban toalet. Sve u fulu napravljeno i opremljeno. Demit fasada, PVC stolarija, GC na pelet.....

 
 
 
  Kuća, BELA PALANKA, 96.000 €, 160,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Agent posreduje u prodaji Beloj Palanci od 160 kvadrata (5 ari plac) po ceni od 96 000 evra. 600 evra/kvadrat. -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. --------------------------------------------....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '170 m2 do 809 eura/m2 bazen'
139.000 €
139.000 €
87.000 €
  Kuća, NOVI SAD, 135.000 €, 180,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.indomio.rs

Agencija Lider prodaje prvoklasnu vikend kuću 180m2, u osnovi 98m2, sa bazenom, na placu od 553m2, u Velikoj remeti, 21km od Novog Sada, u blizini Čortanovaca i Sremskih Karlovaca, što je čini izuzetno zanimljivom i za rentiranje u komercijalne svrhe. Vikendica se nalazi na glavnom....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 150.000 €, 183,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.07.2023. - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: K647 Na prodaju prelepa kuća površine 183 m², smeštena na ravnom i uređenom placu od 22 ara, u mirnom prirodnom okruženju sela Mala Vrbica. Nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, prirode i odlične povezanosti sa gradom – udaljena je svega 30 minuta od Beograda i oko 20....

 
 
 
  Apartman, BEČEJ, 110.000 €, 180,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa velikim potencijalom – idealna za život, odmor ili biznis (etno kuća, restoran, apartmani) Lokacija: mirno selo u opštini Bečej, buduća blizina auto-puta „Vojvođanski osmeh“. U ponudi je kuća od 180 m², plus 100m² za gornji deo na placu od 585 m² , sa uređenim i....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 90.640 €, 171,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Bačkoj Palanci na vrlo atraktivnoj poziciji. Na 10 min laganog hoda nalazi se obala reke Dunav gde su najveće lepote ovog grada: šetališta, sportski centar, bazen, restorani, jezero Tikvara. Isto toliko šetnje potrebno je do škole, vrtića, kulturnog centra, marketa, prodavnica....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 95.000 €, 180,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 180m2 i 14ari placa. Nalazi se na izlasku iz Nemenikuća (Sopot, Mladenovac), na 10 min pešaka od manastira Tresije, pored glavnog puta. Kuća ima oko 180m2. Uknjižena je, legalizovana, ima projekat gradnje, kao i sve potrebne dozvole. Vlasnik 1/1. Građena je od tvrdog....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 89.800 €, 177,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća ukupne neto površine 177 m² (bruto 205 m²), na uređenom placu od 12 ari, sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od: Suterena (54 m²) sa dve prostorije i toaletom – može se lako preurediti u stambeni deo, radionicu ili poslovni prostor, Prizemlja (81 m²)....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 133.900 €, 154,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dve spratne vikend kuće izgrađene čvrstim materijalom, smeštene na izuzetno velikom placu od 1.730 m² u mirnom i zelenilom okruženom naselju Čortanovci. Obe kuće se prodaju zajedno, pružajući idealnu priliku za veću porodicu, više generacija pod jednim imanjem ili investiciju.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 149.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novija kuća na Viniku, na dobroj i pristupačnoj lokaciji, prizemlje i sprat, ukupne površine 170 m2 a na lepom placu od 1.127 m2. U donjem delu kuće je stambeni prostor koji čini dnevna soba, još dve prostorije (spavaće ili radne sobe), kuhinja sa trpezarijom gde je smešten....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 145.000 € na 160.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 180,00 m2 cca 890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 145.000 €
01.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno završena + suteren 35m2, 103m2 zidani pomoćni objekat, ograđen zidanom ogradom, bazen, dve vrste grejanja, gas, struja, mada može da se preuredi i na čvrsto gorivo. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 9)

<< <1> >>