• GoHome Professional
170 m2 do 73000 eura porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 170 m2 do 73000 eura porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 do 73000 eura porasla cena

  • Za upit "170 m2 do 73000 eura porasla cena" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 277 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
    • do 217 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • podrum
    • parket
    • 1.sprat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 60.000 € na 65.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 184,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 60.000 €
01.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

* u prizemlju dve sobe i dnevni boravak, kupatilo, * na spratu tri sobe, dnevni boravak i kupatilo (dnevni i dve sobe nisu zavrsene) * grejanje na čvrsto gorivo *prodaje se deo kuće Kuća, Jagodina | Prodaja · 184m² · 65.000€.

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 34.000 €
01.05.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 29.500 € na 36.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, TRUPALE, 36.000 €, 160,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 29.500 €
26.04.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je kuća sa placem u selu Supovac. Kuća je površine 160m2, poseduje dve etaže, prizemlje i I sprat. Kuća je veoma dobro pozicionirana, okružena zelenilom, na placu površine 14a. Jedinstvena ponuda, mirno naselje, priroda, čist vazduh i prelep pogled. Odlična investicija za....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 75.000 € na 80.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 80.000 €, 180,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 75.000 €
24.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća u Crvenki koja ima 180 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i nedovršena prostorija sa uvedenom vodom koja je predviđena za lokal. Na spratu se nalazi hodnik, dve spavaće sobe, špajz, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 6)

<< <1> >>