• GoHome Professional
170 m2 do 704 eura/m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • 170 m2 do 704 eura/m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 do 704 eura/m2

  • Za upit "170 m2 do 704 eura/m2" pronađeno 594 nekretnina - prosečna cena 476 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 668 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 739 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 47000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PARAĆIN, 130.000 €, 177,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi legalizovana kuća u mirnom delu grada. Kome je potreban mir a sam centar i trgovina u neposrednoj blizini, nekretnina je za njega. Kuća je radjena sendvič zidovima. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, četiri spavaće sobe, kupatilo, letnja kuhinja....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 86.000 €, 165,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.indomio.rs

U Somboru, prodaje se spratna kuća prizemlje sa spratom ( 165m2+165m2) koja se sastoji od, petosobnog stana na spratu. U prizemlju dvosobnog stana, garsonjere, garaže, letnje kuhinje Termoizolacija, prozori drveni vakum staklo i PVC. Dva strujomera, gradska voda i kanalizacija,....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 95.000 €, 183,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Neposredna blizina autoputa pogodna za razne delatnosti! 183 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 95.000 €, 183,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi Stambeno poslovni objekat različite namene sa kanalom površine 126m2 na vrlo prometnoj lokaciji + Porodična stambena zgrada površine 57m2.Hala se nalazi na 600m udaljenosti od petlje auto puta, uz put Paraćin-Zaječar Za ozbiljne kupce dogovor oko uslova prodaje.. Hvala što....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 95.000 €, 183,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Neposredna blizina autoputa pogodna za razne delatnosti! Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 183m² · 95.000€.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 90.000 €, 174,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju spratna kuća površine 174 m2, smeštena na prostranom placu od 14 ari, u mirnom i lepom delu Bačke Palanke. Pored glavnog stambenog objekta, u dvorištu se nalaze i pomoćni objekti koji pružaju dodatne mogućnosti za skladištenje ili druge namene.- Spratna kuća - funkcionalan....

 
 
 
  Stan, TRSTENIK, 80.000 €, 155,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno-poslovni kompleks u Trsteniku u blizini autobuske stanice. Od toga, stambeni deo ima povrsinu od 75kvadrata i sastoji se od dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, terasom koja gleda na glavni put, kupatilo, i dve spavace sobe. Stan je renoviran i odmah useljiv bez....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 90.000 €, 175,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2022.,

www.gsigma.rs

Salonska kuća u neposrednoj blizini centra grada. Uknjižena na 175 m2, na prostranom placu od 712 m2. Sastoji se od četiri sobe, kuhinja je zajedno sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Na podovima keramika, parketi, CG na plin (ili struju), spoljna i unutrašnja stolarija drvena, trofazna....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 123.600 €, 168,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuca u Petrovaradinu koja je sastoji iz dva dela. Novi deo je nadogradjen na stari i njega cine u prizemlju kupatilo, kuhinja, soba, hodnik iz kojeg stepeniste vodi na sprat gde su jos dve sobe. Iz velike sobe u prizemlju se ulazi u jos dve sobe koje pripadaju staroj kuci.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 123.600 €, 168,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Petrovaradinu koja je sastoji iz dva dela. Novi deo je nadogradjen na stari i njega čine u prizemlju kupatilo, kuhinja, soba, hodnik iz kog stepeniste vodi na sprat gde su jos dve sobe. Iz velike sobe u prizemlju se ulazi u jos dve sobe koje pripadaju staroj kuci.....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 100.000 € na 85.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 166,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 100.000 €
05.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja Nekretnine - Idealna Ponuda za Vaš Novi DomNa prelepom mestu, udaljenom od buke a blizu grada, nalazi se ova posebna nekretnina koja nudi sve što vam je potrebno za udoban život.Glavne Karakteristike Nekretnine: Dve kuće: Prva kuća - 112m2, sa dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 87.000 €, 170,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem spratnu kuću u Bačkoj Palanci na odličnoj lokaciji, odakle je potrebno 10 minuta hoda do centra grada, kao i desetak minuta do jezera Tikvara prema Dunavu. U blizini su škole, marketi, dom zdravlja Kuća ima 170 kvadrata na placu od 13 ari uključujući dvorište i baštu-voćnjak.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 89.000 €, 174,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi kuća građena u dve etaže, u mirnom delu naselja Zorka. Stariji deo kuće ima 84m2 i sadrži tri sobe i kupatilo. Noviji deo kuće koji je izgrađen 1976. godine ima cc 90m2 i u svom sastavu ima veliku kuhinju i ostavu, trpezariju sa manjom kuhinjom, još jednu manju ostavu, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 90.000 €, 176,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stara kuća u Staroj Pazovi, na prostranom placu od skoro 10 ari . Parcela je orijentisana prema jugu, što obezbeđuje izuzetnu osunčanost i čini je idealnom za postavljanje solarnih panela. Širina fronta prema ulici iznosi oko 16 metara. Sama kuća je stara i zahteva kompletno....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 90.000 €, 176,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Rumi, miran deo grada, u blizini vrtića. Kuća se sastoji iz prizemlja, gde je velika dnevna soba sa kuhinjom i izlaz na terasu koja gleda u dvorište, kupatilo i predsoblje. Na spratu je spavaća soba, kupatilo i velika dnevna sa kuhinjom. Ove prostorije na spratu su....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 120.000 €, 163,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Krčedinu pri kraju izgradnji. Bruto površina 163 kvadratnih metara, neto površina 135kvm, prizemlje 92kvm, sprat 43kvm. Građevinska dozvola na 284 kvadratna metra (dve faze). Objekat se nalazi u centru Krčedina, na 150 metara od škole. Plac je veličine 19 ari sa voćnjakom....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 83.500 €, 164,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća sa lokalom u Sremskoj Mitrovici, 164m2 površina kuće 164 m2 površina placa 817 m2, dve parcele trofazna struja / gradska voda / grejanje CG na gas / PVC stolarija, podovi keramika 4 soba + 1 kupatilo + 1 Wc lokal do ulice + 1 pomoćni objekat uknjižena kuća vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 85.000 €, 167,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u centru grada sa samostalnim dvorištem. Sastoji se od zatvorene terase, hodnika, kuhinje, kupatila i četri zasebne sobe. U dvorištu je garaža i još jedan jednosoban stan. Građena je od čvrstog materijala, vodovod i kanalizacija su gradski, struja je trofazna. Postoji....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 89.000 €, 175,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2022.,

www.indomio.rs

Kuća u blizini centra, 175m2 , na parceli od 712m2. Sastoji se od četiri sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, hodnika. Po podovima su parketi, grejanje je na struju ili gas, spoljna i unutrašnja stolarija je drvena. Na parceli postoji i pomoćna prostorija površine 30m2. Sve na....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 132.610 €, 180,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuca u Beocinu,izuzetno funkcionalna.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 89.800 €, 177,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća ukupne neto površine 177 m² (bruto 205 m²), na uređenom placu od 12 ari, sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od: Suterena (54 m²) sa dve prostorije i toaletom – može se lako preurediti u stambeni deo, radionicu ili poslovni prostor, Prizemlja (81 m²)....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 92.700 €, 183,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća u Suseku, sa prelepim dvorištem koje je odlično za porodicu sa decom. U blizini Dunav. Nekretnina vredna vaše pažnje. Sve preporuke. Za više informacija i gledanje pozovite naše agente. .

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 92.700 €, 183,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća u Suseku, sa prelepim dvorištem koje je odlično za porodicu sa decom. U blizini Dunav. Nekretnina vredna vaše pažnje. Sve preporuke. Za više informacija i gledanje pozovite naše agente. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
 
-47%

Promena cene sa 150.000 € na 80.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 158,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjizeni objekti od 89m2 i 69m2 ,blizina autoputa omogucava odlicnu mogucnost gradjenja komercijalnog objekta za izdavanje ili sopstveno poslovanje! Kuća, Paraćin | Prodaja · 158m² · 80.000€.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 95.000 € na 90.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, Centar, 90.000 €, 178,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
27.03.2026 - 95.000 €
24.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na parceli od 2 ara se nalazi kuća od 178m2 koja ima tri ulaza sa ulice i mogućnost za tri zasebna lokala. Nekretnina se nalazi uz prometnu ulicu i veliki parking za 4 automobila. U sklopu kuće su tri lokala koja izlaze na hodnik, jedna kancelarija, kuhinja, kupatilo, toalet. Iz kuće....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 100.000 € na 90.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 90.000 €, 178,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.09.2022 - 95.000 €
05.04.2023 - 120.000 €
13.02.2026 - 100.000 €
20.03.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.indomio.rs

* Na prodaju stambeno-poslovni objekat u blizini centra grada-Apatinski put. - Stambeno-poslovni objekat 178 m2, a placa je 261 m2. - Sastoji se iz čajne kuhinje, kupatila i pet prostorija. Kuća poseduje i tavanski prostor, koji je služio kao magacinski prostor. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 82.400 €, 163,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA - NOVA, MODERNA ! Blizu Subotičkog puta, 163m2, plac 817m2, građena od čvrstog materijala. Kompletan prostor je stambenog karaktera, sastoji se od ulaza, predsoblja, dve spavaće sobe dvorišne orijentacije, dva kupatila moderno opremljena, sanitarije prve klase, španska keramika,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 98.000 € na 93.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 93.000 €, 184,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 98.000 €
20.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Somboru, pri početku Josićkog puta, u mirnoj ulici, u blizini igrališta. -Površina stambenog dela je 184 m2, a površina placa je cca 400 m2. -Kuća poseduje dve etaže, na donjoj etaži se nalazi zatvorena terasa, hodnik, kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom i....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 86.500 €, 172,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Održavana kuća na odličnoj lokaciji, na samo 100m od Dunava, kvalitetno građena, na placu od 5.5a. Donji deo kuće je ukopan i rađen od prirodnog kamena, a sastoji se od dve sobe i ostave. Gornji nivo kuće se sastoji od trema/terase sa kog se ulazi u dnevni boravak sa kaminom, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 86.500 €, 172,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u sivoj fazi, OZAKONJENA, PR+VPK, na 4 ara . U središnjem delu naselja, leva strana ka Jajincima. Brzo useljivo i završivo za življenje.. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična kuća površine oko 180 m2 na placu od 29.38 ari u naseljenom mestu Lazarevo. Prizemlje se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila i spavaće sobe. Na spratu tri spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.berzanekretnina.org

5.0, 180m2, plac 2,87, TA, PR+I., garaža. Uknjižena kvadratura 67m2+20m2 garaža. Kuća na odličnoj lokaciji u Mladenovcu. Sastoji se od prizemlja gde su hodnik, dnevni boravak kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo i sprata gde se nalaze dve spavaće sobe. Nalazi se u blizini....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u Radničkom naselju, korisne površine od 180m2, sa pomoćnim objektom površine 10m2, na placu od 418m2. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu škole, vrtića, pošte, pijace, marketa i pogodne su kako za stanovanje tako i za izdavanje.Kuća je spratnosti Po+Pr+I,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji od velike višenamenske prostorije moguće lokala u funkciji dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepenicama,....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

5.0, 180m2, plac 2,87, TA, PR+I., garaža. Uknjižena kvadratira 67m2+20m2 garaža. Kuća na odličnoj lokaciji u Mladenovcu. Sastoji se od prizemlja gde su hodnik, dnevni boravak kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo i sprata gde se nalaze dve spavaće sobe. Nalazi se u blizini....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća u naselju Apelovac u blizini hotela Vazdušna banja. Nalazi se na placu od 405m2. Izdaje se visoko prizemlje i prvi sprat kuće koje se spojeni unutrašnjim stepenicama. Površina objekta je 180m2. Donji deo se sastoji od ulaznog hodnika, toaleta, ostave, velike dnevne....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVO, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 79.900 €, 160,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

USELJIVO ODMAH | NAMEŠTENO | TOP LOKACIJA Prodaje se retka nekretnina u samom centru Male Ivanče – kuća + poslovni prostor, idealna za život, rad ili sigurnu investiciju sa prihodima. 160 m² ukupne površine Uknjiženo 58 m² Prodaje se KOMPLETNO NAMEŠTENA – bez ikakvih ulaganja ✨ Svetao,....

 
 
 
  Kuća, ZMAJEVO, 77.150 €, 155,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu kuću u Zmajevu. Prelepa ulica koja se nalazi u neposrednoj blizini centra. Kuća se sastoji iz dva odvojena stana koji su opremljeni PVC, stolarjom, laminatom, odličnom keramikom Prelepo dvorište koje odiše zelenilom, stablima voća, pomoćne prostorije.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 130.000 €, 176,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća 176 m2, spratnica koja se sastoji u prizemlju zatvorena terasa, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ostava, hodnik, na spratu se nalaze 3 spavaće sobe i kupatilo. Stolarija drvena, po podu parket, laminat i pločice. Grejanje na pelet. U dvorištu se nalazi letnjikovac....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 130.000 €, 176,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.indomio.rs

SOMBOR - Kuća 176 m2 na parceli od 362 m2 Prodaje se kuća na extra lokaciji, blizu centra grada.Kuća je kvalitetne građe sa lepim rasporedom prostorija.Sastoji se iz prizemlja i sprata.U prizemlju je dnevni boravak sa izlazom na zatvorenu terasu, kuhinja, špajz, hodnik i kupatilo.Na....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 467)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>