• GoHome Professional
170 m2 do 671 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 170 m2 do 671 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 do 671 eura/m2

  • Za upit "170 m2 do 671 eura/m2" pronađeno 522 nekretnina - prosečna cena 458 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 637 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 704 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 47000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 110.000 €, 165,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi spratna kuća kod Ekonomske škole u Somboru. Kuća je podeljena u dva stana (prizemlje i sprat) koja mogu da funkcionišu kao celina ili posebno. Na prizemlju se nalaze 4 sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, špajz, hodnik i terasa. Na spratu se nalaze 4 sobe, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEGALJICA, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 69700, PR/PR, terasa, uknjižen, stara gradnja, parking, dvorište/bašta, poslovna zgrada. Radionica za drveni nameštaj sa placem i voćnjakom, deo placa je gradsko građevinsko zemljište, asfalt do placa, odlična ponuda, dobra cena. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 109.000 €, 165,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća oko 165m2 u drugom redu na Dunavu . . . . Ima 4 spavaće sobe, veliki dnevnu, 2 kupatila, 2 balkona, garaža plus sa zadnje strane velika ostava. U donjem delu je kupatilo i velika prostorija za druženja i slavlja. . Ulica je asfaltirana I postoji ulična rasveta. Kuća....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '170 m2 do 671 eura/m2'
109.000 €
109.000 €
107.000 €
  Kuća, TOPOLA, 120.000 €, 179,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se parcela od 4 ara u Ljubinim livadama sa dve kuće. Jedna kuća je starije gradnje (građena osamdesetih godina), dok je druga novije gradnje. Noviju kuću čini prizemlje koje se sastoji od jedne velike prostorije, hodnika i kupatila, kao i jedne prostorije sa odvojenim ulazom.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 179,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 105.000 €, 157,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća za rušenje sa velikim placem u širem centru grada. Okvirna širina uličnog fronta 17 m. Plac je veličine 32.47 ari. Postoje komunalije za kuću površine 157 m2 + pomoćne prostorije 168 m2. Mirna ulica za život... Grejanje nema Stolarija drvena.

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 107.000 €, 160,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Obrenovac, Barič, kuća Prodaje se kuća sa dve odvojene stambene jedinice. 5+, CG, pr+1, parking, garaža Prizemlje čine dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i dve ostave. Dok su na spratu dve spavaće sobe sa terasom, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. Na prostranom....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRČIN, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 69700, PR/PR, terasa, uknjizen, stara gradnja, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. Radionica za drveni namestaj sa placem i vocnjakom, deo placa je gradsko gradjevinsko zemljiste, asfalt do placa, odlicna ponuda, dobra cena. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u mirnom kraju Rume, površine placa 301 m2, površine stambenog dela 180 m2. Kuća izlazi na dve ulice, orjentisana sever - jug, urađena izolacija, nov krov, PVC stolarija, centralno grejanje na gas, sigurnosna ulazna vrata, dve klime. Iz svake spavaće sobe ima izlaz na....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 120.000 €, 180,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvojna kuća u Novoj Pazovi u ulici Mladena Stojanovića, koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja, ukupne kvadrature oko 180m2. U prizemlju je trpezarija sa kuhinjom i ostavom, kupatilom, dnevnom sobom kao i hodnikom koji vodi do sprata gde je prostor sličano koncipiran....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 113.300 €, 171,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

https://www.eho-nekretnine.rs/prodaja-kuca/rakovac-novirakovac/540170 .

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 119.000 €, 180,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća površine 180m2 + podrumski i tavanski prostor na građevinskom placu od 9,94 ara u Stublinama, opština Obrenovac. U prizemlju kuće se nalaze letnja kujna sa trpezarijom, garaža-kotlarnica, toalet i ostava dok se ispod navedene etaže nalazi mali podrum. Spoljno....

 
 
 
  Stan, LIPOVICA, 119.500 €, 181,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 67630, 7a, spratna, 1, struja, terasa(2), uknjižen, stara gradnja, garaza, dvorište/bašta. Lepa, održavana kuća na glavnom putu sa lepim placem i garažom , plac je pun zelenila, voćki, kuća je bez većih ulaganja, 500m od Zlatiborca, blizu je autobuska stanica, blizu....

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 105.000 €, 160,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Blizina centra,Miran kraj Prodaje se kuća u Bariču u dobrom stanju bez velikih ulaganja. Idealna za život tri porodice. Povučena 200 metara od glavnog puta sa velikim dvorištem i voćnjakom na površini od 7 ari. Kuća na tri etaže, kompletno odvojene kao zasebni stanovi. Svaka etaža....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 105.000 €, 160,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižene nekretnine koje se nalaze na placu od 16,7a. Na placu imamo dve kuće, letnju kuću, garažu, šupu i pomoćne prostorije za držanje životinja. Plac je ravan, okruženje mirno. Nalazi se u blizini pečenjare Palma. Interesantno je za život porodice sa više generacija. Kuće uredne....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Aleksandrovo, 120.000 €, 183,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Aleksandrovo, prodaje se porodična kuća površine 183m², na placu površine 367m². Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi hodnik, kuhinja sa tpezarijom, dnevne soba, garderober, spavaća soba i ostava, te sprata u na kom se nalaze kupatilo, dve spavaće sobe i garderober.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 115.000 €, 176,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća sa potkrovljem ukupne površine 176 m2 + dve velike i jedna mala terasa na placu od 2,90 ari. Sastoji se od velike dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, ostave, pet spavaćih soba i dva kupatila i jedno nedovršeno. Građena od čvrstog materijala i kvalitetno izolovana. Po....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 120.000 €, 178,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.indomio.rs

Vertikala kuće koja funkcioniše kao petosoban stan u kući novije gradnje. Na tri etaže u prirodnom okruženju ovaj stan pruža odličan ugođaj kako za stalno nastanjenje tako i za vikend boravak. U prizemlju se nalazi prostrana garaža, kotlarnica i soba sa velikim kupatilom. Prvi nivo....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 119.000 €, 183,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju splav 183m prizemlje +sprat, odlično održavan i potpuno funkcionalan u izuzetnom stanju bez oštećenja, redovno održavan i potpuno opremljen za korišćenje. Registrovan, maksimalnog kapaciteta do 12 osoba. Pogodan kako za ličnu upotrebu, tako i za komercijalno izdavanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 104.000 €, 160,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan magacinski prostor u okviru Mašinske industrije površine 160m2 i nalazi se u prizemlju. Prostor poseduje mokri čvor, prilaz za kamione i šlepere i pogodan je za različite delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije,....

 
 
 
  Stan, RUMA, 116.000 €, 179,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119749, 3.47a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), deljiv, stambeno-poslovna. Kuća za stanovanje, sa bezbroj....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 102.400 €, 160,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor u okviru Mašinske industrije. Površina prostora je 160m2 i nalazi se na I spratu. Pogodan je za kancelarijski prostor, učionice i razne druge delatnosti jer se nalazi na kilometar od centra grada. U okviru poslovnog prostora postoje i parking mesta.....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 115.000 €, 180,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlicna dvojna kuca na sprat u prelepom,mirnom kraju Rume,na uglu 2 ulice.Za detaljnije informacije pozovite. 0628524283 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, Centar, 100.000 €, 157,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U najstrožem centru Kikinde prodaje se prizemna kuća površine 157m2, na parceli površine 1200m2. Kuća zahteva dodatna ulaganja ako bi se posmatrala kao stambena jedinica, međutim lokacija i površina parcele iskazuje ogroman potencijal za poslovne i građevinske sadržaje. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 105.000 €, 165,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u mirnom kraju Palića, izolovani podovi i zidovi, dve etaže, optički internet, kompletno nameštena kuća, kuhinja po meri, novi uređaji, nove elektro i vodovodne instalacije, letnjikovac. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 109.000 €, 172,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

KUĆA JE UDALJENA NEKOLIKO KILOMETARA OD PARAĆINA. ZA SVE KOJI ŽELE PRIVATNOST I MIR. JEDNA OD IZDVOJENIH PONUDA. POGLEDAJTE BEZ ODLAGANJA. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 105.000 €, 166,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je porodična kuća u Baćevcu, 90 m2 Pr+1+Po na površini placa od 10 ari. Kuća je pravljena po planu i po strukturi je i za višečlanu porodicu. Poseduje i pomoćni objekat koji se sastoji od garaže sa radionicom i nedovršenim stanom na spratu. Ispred kuće je prelepo dvorište....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 110.000 €, 174,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Kuća: POMORAVSKI OKRUG- Paraćin-Širi centar, , , 174m2, 4.31ari, 110000 eur .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 98.000 €, 156,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vikendica se nalazi u Novom Slankamenu, na prelepom delu Fruške Gore, okružena vinogradima i prirodom, što je čini idealnom za porodice koje žele da uživaju u miru i tišini, daleko od gradske gužve. Kuća se prostire na tri nivoa - podrum, prizemlje i potkrovlje, ukupne površine 156....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 100.000 €, 160,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam spratnu kuću,novije gradnje, uknjiženo vlasništvo. Čvrsta gradnja ,termo izolacija sa fasadom, PVC stolarija, centralno grejanje na gas, klima u prizemlju i spratu. Dva moderno opremljena kupatila, tri spavaće sobe. Želite svoj kutak u miru,pozovite 065 29 15 233....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 100.000 €, 160,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju domaćinstvo na Broju 6, 7km od centra Niša 160 m2 stambenog prostora i 5 ari zemljišta. Stambeni deo se sastoji od dve stambene jedinice od po 80m2 starije gradnje kojima je potrebna adaptacija. Nalazi se u neposrednoj blizini škole pošte, ambulante i obdaništa u naseljenom....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 100.000 €, 160,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 105.000 €, 168,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena od čvrstog materijala, površine 168 m2. U svom sastavu ima predsoblje iz kojeg se ulazi u kupatilo, kuhinju i dnevnu sobu. Kružni raspored prostorija povezuje dnevnu sobu sa kuhinjim i trpezarijom. U potkrovlju se nalaze 2 sobe i tavanski prostor. Podovi su....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 100.000 €, 160,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 99.900 €, 160,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća čvrste gradnje sa potkrovljem na većoj parceli, zajedno sa pomoćnim objektom. Manji deo kuće je starije gradnje koji je kompletno renoviran, dok je veći deo kuće novogradnja sa nadograđenim potkrovljem. Ukupna površina objekata iznosi: 🔹 Objekat 1: prizemlje 160 m²....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 130.000 € na 98.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RUMA, 98.000 €, 157,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 125.000 €
18.03.2026 - 130.000 €
17.04.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća, na 2,8a placa, na ćošku Kudoške ulice i 15. Maja. Odlična lokacija, blizina škole, centra i svih neophodnih sadržaja. Podeljena u dve stambene jedinice. Stari deo kuće, građen od stare cigle i čerpića, betonski temelji, spoljni zidovi 80cm, cela kuća obložena....

 
 
 
  Farma, ČAČAK, 105.000 €, 169,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se imanje u Mršincima, koje se sastoji od dve kuće na 1.5 hektara okućnice. Starija kuća je površine 79m2, po strukturi trosoban stan, adaptirana i to PVC stolarija, izolacija. Nova kuća je sagrađena 2002. godine, površine 90m2, po strukturi trosoban stan. Stanje objekata....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 105.000 € na 125.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 184,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 150.000 €
21.01.2026 - 105.000 €
20.02.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se stambena kuca u naselju Gat u blizini centra Subotice površine 184 m2 sa pomoćnom zgradom od 120 m2, u kojoj su opremljene sobe za stanovanje, na zajedničkoj parceli od 509 m2. Velika kuća ima četiri sobe, kuhinju sa trpezarijom i kupatilo sa tušem, manja kuća ima osam....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 105.000 €, 170,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119005, 10a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, tavan, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 105.000 €, 170,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća je novogradnja dvodelna sa 2 ulaza, ima 2 kupatila, 2 kuhinje, 2 dnevna boravka, 5 soba, 2 terase, poseduje veliki parking 150m2 Nalazi se na početku Kovilja blizu autoputa i gradskog prevoza Nalazi se blizu autoputa od Beograda 50km,Novog Sada 20 km Za više informacija pozvati....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 105.000 €, 170,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119005, 10a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 98.800 €, 160,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano