• GoHome Professional
170 m2 do 67000 eura duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 170 m2 do 67000 eura duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 do 67000 eura duplex

  • Za upit "170 m2 do 67000 eura duplex" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 63000 eura (malo jeftiniji)
    • 70000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PASI POLJANA, 68.000 €, 100,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u ulici Starine Novaka br.8 u Nišu u širem centru. Dvospratni objekat u mirnom delu grada ukupne korisne P-100 m2 (uknjižen kao duplex stan na 53m2). Prizemni deo se sastoji od dve prostorije i prostorije namenjene za kupatilo a u podrumu je isti raspored sa upotrebljivim....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencija Branković vam nudi kuću na Udovičkom putu, udaljenu oko 700 metara od Beogradskog puta. Asfalt do kuće, gradska voda, trofazna struja, septička jama. Plac je 30 ari, prepun zelenila, dimenzija 27 puta 110 metara. U prizemlju kuće se nalazi jednosoban stan, dok sprat i potkrovlje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se duplex stan dvosobne strukture kod Doma zdravlja. Površine je 50m2, nalazi se na VII spratu (poslednji) stambene zgrade bez lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Na podu je parket, stolarija je PVC profila, grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 66.950 €, 32,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban, duplex stan. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji. Pozovite naše agente za više informacija. Tel: 021/662-0001 U potkrovlju, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.000 €, 33,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119731, V/V, dupleks, klima, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Odličan duplex na Novom Naselju 33m2! Odlična zgrada,crvena fasadna cigla! U blizini zgrade parkić za decu kao i vrtić i škola i prodavnice sve na minut!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 66.000 €, 33,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119731, V/V, dupleks, klima, telefon, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Odlican duplex na Novom Naselju 33m2! Odlicna zgrada,crvena fasadna cigla! U blizini zgrade parkic za decu kao i vrtic i skola i prodavnice sve na minut!....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 66.000 €, 120,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se duplex stan kod Pravnog fakulteta. Površine je 120m2, nalazi se na III spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Grejanje je centralno. Stan je namešten i opremljen nameštajem i potrebnim....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 65.500 €, 145,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjizen duplex 145m2 u Backoj Palanci. Stan se sastoji u donjoj etazi od dnevnog boravka, terase, spavace sobe, kupatila, odvojene kuhinje sa trpezarijom i u gornjoj etazi dve spavace sobe, garderober, kupatilo, velika terasa. Uknjizeno!Ag.Sifra: 1009031Kontakt:(Biro za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, trosoban duplex na Keju. Funkcionalni dvoetažni stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Nekretnina se izdaje komplet nameštena. U donjem nivou je velika dnevna soba, trpezarija, kuhinja, toalet i mala ostava. Na drugom nivou, dve odvojene spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 63.000 €, 90,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican duplex stan u svrhe poslovnog prostora. Stan je kompletno opremljen kancelarijskim nameštajem. Stan poseduje opremljenu kuhinju, klimu u svakoj prostoriji, terasu kao i dva parking mesta. Stan je odmah useljiv. Kontakt tel. 0646586099 Sprat, Namešten, Parking, garaža,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 67000 eura duplex (71)
  • 170 m2 duplex (192)
  • 170 m2 do 67000 eura (384)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>