• GoHome Professional
170 m2 do 360 eura/m2 podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 170 m2 do 360 eura/m2 podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 do 360 eura/m2 podrum

  • Za upit "170 m2 do 360 eura/m2 podrum" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 275 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 342 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 378 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 25000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 53.000 €, 165,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća-Senaja,1km od naplate rampe Mladenovac i autobuskog stajališta, plac kaskadnog oblika sa predivnim pogledom, kuća neobičnog arhitektonskog oblika, 3 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, kotlarnica, podrum.Bunar na placu.Stanovi zahtevaju renoviranje.Uknjiženo.Agencijska....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 52.000 €, 185,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se salaš sa zemljom na Šupljaku, blizu asfalta, u mirnom delu, na placu od 1169 m², kao i 5951 m² obradivog zemljišta. Stambeni objekat ima 185 m², građen je od opeke i sastoji se od dva posebna ulaza sa hodnicima, tri sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, ostave,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dve kuće na jednoj parceli u Moroviću, opština Šid. Obe nekretnine su uknjižene. Nalaze se u asfaltiranoj ulici, imaju trofaznu struju , gradsku vodu, septičku jamu, a moguće je priključenje na kanalizaciju i gas. Grejanje je na čvrsto gorivo ili struju trenutno. Kuće su....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '170 m2 do 360 eura/m2 podrum'
69.000 €
69.000 €
53.000 €
  Kuća, ŠID, 62.000 €, 176,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 16426 Kuća 176m2 na odličnoj lokaciji 300m udaljena od centra Šida.Kuća je starija sa novogradjenim pomoćnim objektima koji su uknjiženi.Plac je na jednoj parceli, vlasnik 1/1. Pomoćni objekti su čardak dužine 17m i visine 6 m, natkrivene dve velike šupe, pušnica....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 57.000 €, 157,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća površine 157m2 na placu od 923m2. Nekretnine poseduje dnevnu sobu i tri spavaće sobe, ispored cele kuće je podrum. Dozvoljena izgrađenost je p+1+pk, odlična prilika i za investitore. Kompletna infrastruktura. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Kuća, DRAŽEVAC, 54.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Obrenovac, Draževac Kuća 5+, 161m2, (terasa 161m2), 10a, PR+1, CG, podrum, parking, garaža. Prodaje se polovina porodične kuće, na mirnoj lokaciji u blizini autobuske stanice. Kuću čine 4 sobe, 2 kupatila, 2 kuhinje i potkrovlje. Uknjiženo na 161m2 Kontakt telefon: 065/32-36-409 Agencijska....

 
 
 
  Kuća, BELO POLJE, 54.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
  Kuća, DONJI PETROVCI, 51.000 €, 170,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u Donjim Petrovcima, građena od cigle 1980. godine. Kuća se nalazi na placu površine oko 20 ari (dve parcele), širine približno 17 metara, i kompletno je uknjižena. Raspored prostorija: četiri sobe sa parketom, trpezarija sa kuhinjom, kupatilo, dve ostave.....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 44.500 €, 157,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bačka Topola-nezavršena kuća u širem centru grada, na samo par minuta od centra. Kuća poseduje podrum, prizemlje, 1 sprat i potkrovlje uz pomoćne objekte u dvorištu. Pored toga sto je kuća na veoma lepoj poziciji i veoma dobroj i mirnoj ulici. Kuća je u sirovom stanju na placu od....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Verušić, 49.500 €, 178,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U selu Gornji Verušić prodaju se 2 kuće na velikom placu, čvrst materijal (cigla i blok), velika zidana garaža, letnja kuhinja, mnogo dodatnih prostorija. Dvorište prostrano sa mnogo voćki i plastenikom. Jedna kuća ima podrum sa peći za centralno grejanje (radijatori), sprovedeno....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo. Na spratu isti raspored (u....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Vrbici od 180m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju od prostorija ima: predsoblje, dnevni boravak sa ozidanim kaminom, 2 spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, ostavu i kupatilo. Na ulazu ima velika terasa. Ulaz na sprat je sa bočne strane. Od prostorija....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 33.000 €, 156,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Spratna kuća podrum, prizemlje i nedovršeni sprat u osnovi 156m2. Funkcionalni raspored prostorija. U prizemlju hodnik, 2 spavaće soba, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i toalet. Sprat nedovršen, razvučene instalacije. Plac 874m2 Priključak vode, struje nema. .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 34.000 € na 37.100 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 37.100 €, 176,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 34.000 €
01.05.2026 - 37.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.500 €, 176,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 65.000 €, 165,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

BAČKI GRAČAC - Kuća na parceli od 965 m2 - Prodaje se kuća od čvrstog materijala u ODLIČNOM STANJU u Bačkom Gračacu, oko cca 65 km od Novog Sada.Sastoji se iz dve odvojene jedinice.U kući do ulice, koja je površine 121 m2, se nalaze dve spavaće sobe, predsoblje, kupatilo, dnevna soba....