• GoHome Professional
170 m2 do 288 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 170 m2 do 288 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 do 288 eura/m2

  • Za upit "170 m2 do 288 eura/m2" pronađeno 112 nekretnina - prosečna cena 228 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 273 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 302 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 23000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 52.000 €, 185,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Cenzar ekskluzivno prodaje kuću u Bajmoku, površine 185m2, koja je podeljena u dve stambene jedinice. U prvoj stambenoj jedinici se nalazi hodnik, 3 zasebne prostorije, kupatilo sa tuš kabinom i kuhinja koja je ujedno i prolazna. Druga stambena jedinica se sastoji iz hodnika, kupatila,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 52.000 €, 185,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se salaš sa zemljom na Šupljaku, blizu asfalta, u mirnom delu, na placu od 1169 m², kao i 5951 m² obradivog zemljišta. Stambeni objekat ima 185 m², građen je od opeke i sastoji se od dva posebna ulaza sa hodnicima, tri sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, ostave,....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 50.000 €, 178,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu selu na oko 65 kilometara od Kovačice, na prodaju kuća od 160 m2, sa 4,6 ari placa. Kuća novije gradnje, u osnovi 83 m2, i sprat, sređena i odmah useljiva. Na kući urađena fasada,dve velike terase, podovi lparketii,kupatilo novo,struja trofazna,grejanje čvrsta goriva ili....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '170 m2 do 288 eura/m2'
48.000 €
48.000 €
45.000 €
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 49.000 €, 170,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Porodična stambena zgrada od 170m2 na parceli površine 415m2. Donja etaža se sastoji od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, dok se na gornjoj etaži nalaze tri sobe, kupatilo i terasa. .

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 44.500 €, 157,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bačka Topola-nezavršena kuća u širem centru grada, na samo par minuta od centra. Kuća poseduje podrum, prizemlje, 1 sprat i potkrovlje uz pomoćne objekte u dvorištu. Pored toga sto je kuća na veoma lepoj poziciji i veoma dobroj i mirnoj ulici. Kuća je u sirovom stanju na placu od....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 52.000 €, 180,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinski plac u Vrnjačkoj Banji, površine 5,7ari i uknjiženom kućom 108m2 (kuća je za rušenje). Plac se nalazi na oko 700m od kružnog toka. Na placu postoje priključci za struju, vodu i kanalizaciju. Cena placa je 52.000 eura. Informacije na tel. 065/90 73 165. Kupac....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Verušić, 49.500 €, 178,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U selu Gornji Verušić prodaju se 2 kuće na velikom placu, čvrst materijal (cigla i blok), velika zidana garaža, letnja kuhinja, mnogo dodatnih prostorija. Dvorište prostrano sa mnogo voćki i plastenikom. Jedna kuća ima podrum sa peći za centralno grejanje (radijatori), sprovedeno....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 48.000 €, 174,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju je prostrana porodična kuća u mirnom i porodičnom naselju, sa dva sprata i ukupnom površinom od 174 m². Smeštena na placu od 3, 44 ara, ova nekretnina nudi idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti, savršena za porodični život. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 47.000 €, 162,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo prizemnu kuću u Bečeju,lep plac ravan,uknjižena,useljiva.Kuća ima dva odvojena stana,struja,gradska voda,gas ,kanalizacija . . . odmah useljiva. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Ostrovici, ukupne površine 180m2. Sastoji se iz dva odvojena sprata, sa dva posebna ulaza. Na prvom spratu velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i jedna spavaća soba. Na spratu se nalaze dnevna soba, dve spavaće sobe i kupatilo. Oba sprata imaju....

 
 
 
  Kuća, OSTROVICA, 49.500 €, 180,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.indomio.rs

Komforan salaš - kuća na 500m od naselja, blizu magistralnog puta E-75.Salaš je okružen zelenilom sa velikim placem od 2390 m2, sa ekonomskim objektima i velikom baštom i sa voćnjakom kajsija u punom rodu.Salaš ima dva ulaza na parcelu iz dva pravca. Objekat je komforan za stanovanje,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo dve kuće na jednoj parceli u Moroviću, opština Šid. Obe nekretnine su uknjižene. Nalaze se u asfaltiranoj ulici, imaju trofaznu struju , gradsku vodu, septičku jamu, a moguće je priključenje na kanalizaciju i gas. Grejanje je na čvrsto gorivo ili struju trenutno. Kuće su....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 50.000 €, 183,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 60.000 €
19.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća(2/3 dela kuće nije cela kuća) od 183m2 u Starčevu. Na prizemlju se nalazi garaža u koju se ulazi direktno sa ulice i jednosoban stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, soba i kupatilo. Na 1. spratu se nalazi trosoban stan koji ima dva ulaza. prvi ulaz....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 50.000 €, 184,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2023.,

www.indomio.rs

Beoexpert zastupa prodaju kuće u Omoljici. Nalazi se u centru naselja u ulici Kralja Petra I. U pitanju je kuća starije, čvrste gradnje koja je renovirana 2000. godine. Ukupna površina iznosi 184. Grejanje je etažno na pelet i čvrsta goriva. U u dvorištu se nalazi garaža i pomoćni....

 
 
 
  Kuća, KOLUT, 47.000 €, 173,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Kolut Na placu od 1457m2 prodaje se starija kuća od 173m2, renovirana spolja i iznutra u etno stilu. Novo kupatilo, sredjena kuhinja, u sve tri sobe seljački pod, kamin, opeka na zidu, uredjeno dvoriste sa ekonomskim dvorištem i objektom koji je predviđen za poslovni prostor.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Mužlja, 49.000 €, 182,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – nezavršen poslovni prostor površine 112m2 + lokal u radu površine 35m2 u prizemlju i 35m2 na spratu na placu od 242m2. Dimenzija parcele je 6,5x40m, trofazna struja, objekti su neuknjiženi i u postupku su legalizacije. Mogućnost zamene za dvosoban stan na 4. julu. .

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 45.000 €, 171,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u širem centru grada, u ulici Miloša Ostojina prodaje se starija useljiva kuća površine 171 m2, na izvrsnoj uslovnoj parceli za izgradnju novog stambenog objekta, ukupne površine 1090m2. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 46.000 €, 175,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Vrbovnu,na placu od 16 ari,površina jedna je 75 m2 i druge 100 m2 sa garažom za auto,do placa asfalt,priključak gradske vode,ima i bunar sa hidroforom,udaljeno od bgd 32km,na jako lepom i mirnom mestu sa prelepim pogledom.Cena 46000e. Tel 0638730237 .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 42.000 €, 160,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Bačkom Monoštoru, u neposrednoj blizini centra. -Površina kuće je 160 m2, a placa je 859 m2. -U suterenu kuće se nalaze kotlarnica, kao i nusprostorije, u prizemlju se nalazi kupatilo, ostava, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i toalet.....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 48.000 €, 184,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se kuća u izgradnji, savršena za investitore ili one koji žele da završe svoj dom po sopstvenoj zamisli! * Odlična lokacija – mirno naselje, a kuća ima pristup sa obe strane ulice – odlična pogodnost za organizaciju prostora, dodatne parkinge ili poslovnu namenu. * Nezavršena....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 48.000 €, 184,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća površine 180m2 na placu od 5 ara. Na placu se nalazi i pomoćni objekat površine preko 100m2. Kuća je na oko 4.5km od Leskovca, selo Mrštane. .

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 41.000 €, 160,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u okolini Vranja,prigradsko naselje Zlatokop. Kuca je dimenzije 11m2 x11m2 u osnovi,kvadratura kuce je oko 160m2,prizemlje i sprat,u prizemnom delu ima oko 50m2,kuca ima struju i vodu. Parcela ima i bunar sa vodom.. Uz kucu ide i pomocni objekat i garaza.sve ovo je....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 39.500 €, 156,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nedovršena, neuknjižena kuća, Maradik površina 156 m2 površina placa 4172 m2/ dve parcele/zemljište u građevinskom području Prizemlje: hodnik, tri sobe, kupatilo i hodnik Sprat: 4 sobe Nema stolariju ni podove Dovedeni priključci struje,vode,gasa, i kanalizacije do kuce vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo. Na spratu isti raspored (u....

 
 
 
  Poslovni prostor, REKOVAC, 40.000 €, 160,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2024.,

www.heroldo.com

U srcu Rekovca, kod pošte, nalazi se lokal koji prodajemo, bivša diskoteka , , Relaks". Ovaj lokal je smešten na idealnoj lokaciji u centru Rekovca. Površina: Osnovna površina: 112 m² Galerija: ukupno oko 160 m² Kapacitet i Raspored: Lokal može primiti do 500 ljudi, što ga čini idealnim....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Vrbici od 180m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju od prostorija ima: predsoblje, dnevni boravak sa ozidanim kaminom, 2 spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, ostavu i kupatilo. Na ulazu ima velika terasa. Ulaz na sprat je sa bočne strane. Od prostorija....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 40.000 €, 160,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renovirana kuća u Doroslovu, površine 160 m², na velikom placu od 1.988 m². Struktura: • 3 spavaće sobe • dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom • zastakljeni hodnik • ostava • kupatilo Laminat i pločice, PVC i drvena stolarija. Grejanje na čvrsto gorivo. Trofazna struja,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 42.000 €, 170,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u Ilincima 170 m2/ uknjiženo 54m2/ prizemlje i potkrovlje Površina placa 1997m2/ dve parcele CG grejanje/ gradska voda/trofazna struja/septička jama Građena od čvrstog materijala/ podovi su laminat i pločice 5 soba, kuhinja/ trpezarija/ kupatilo/špajz Pomoćne zgrade:....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 42.000 €, 172,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Bezdanu koja ima 172m2 i sastoji se od 4 sobe, hodnika, kuhinje i kupatila. Kuća poseduje i podrumsku prostoriju. Patos, stolarija drvena, trofazna struja, voda iz vodovoda i septička jama. Hidroizolacija delom urađena. Grejanje na čvrsto gorivo. Od pomoćnih objekata....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 40.000 €, 164,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se salaš sa dva jutra zemlje. U dvorište se ulazi kamenom stazom koja vodi do trema.U svom sastavu ima tri sobe,kuhinju i kupatilo.Na podovima se nalazi brodski pod i keramičke pločice,stolarija je drvena i pvc. Voda je bušeni bunar,kanalizacija septička jama,struja trofazni....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 166,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2022.,

www.heroldo.com

Kuća u mirnom delu Gloždaka , sa ulaganjima! 166 m 2 4 0 0 .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 166,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u mirnom delu Gloždaka ,sa ulaganjima! Kuća, Paraćin | Prodaja · 166m² · 40.000€.

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 48.000 € na 40.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 40.000 €, 168,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 50.000 €
08.05.2026 - 48.000 €
17.05.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju renovirana kuća u Doroslovu od 168 m2. Poseduje 3 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, špajz, veliko kupatilo i hodnik. Nalazi se na placu od 1195 m2 i ima započetu gradnju pomoćnih prostorija. Voda iz vodovoda, trofazna struja, PVC stolarija, grejanje....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 40.000 €, 170,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Jošaničkoj Banji. Vlasnik 1/1. Uknjižena. Kuća je od čvrstog materijala, dve betonske ploče. Dobra lokacija, na glavnom putu iz pravca ibarske magistrale ka Kopaoniku, 20-ak kilometara od skijališta. Neophodno ulaganje, sobe, apartmani. Adekvatno za izdavanje jer....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 42.000 €, 180,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična dvoetažna kuća u Čukojevcu, 14 km udaljena od Kraljeva, površine 180 m², opremljena i spremna za useljenje. Nekretnina se nalazi na placu površine 7,98 a. Karakteristike kuće: Cena: 42.000 EUR Lokacija: Čukojevac, kuća je udaljena 14m od centra grada Površina....

 
 
 
  Kuća, GOLUBAC, 42.000 €, 180,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem na Djerdapu 23 km nizvodno od Golubackog grada i 13 km uzvodno od Lepenskog vira u selu 12224 Dobra,Partizanska 107 opstina Golubac,list nepokre.283 K.O.Dobra parc.5005 uknjizenu porodicnu trosobnu kucu SU+PR=120 m2 i pomocnu kucu P=60 m2 na placu od 830 m2 sa betoniranim....

 
 
 
  Kuća, KELEBIJA, 39.700 €, 171,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kelebija, kuća na glavnom putu blizu crkve. Kuća je dvojna sa veoma lepim placem od 950 m2. Tavan.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 168,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća, Paraćin | Prodaja · 168m² · 40.000€.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 39.000 € na 37.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KNIĆANIN, 37.000 €, 160,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 39.000 €
18.05.2026 - 37.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Knićanin – dve kuće od čvrste gradnje površina 80m2 (prizemna kuća do ulice) i 80m2 (40m2 prizemlje + 40m2 potkrovlje) + tri pomoćne prostorije na placu površine 24 ara sa kolskim ulazom i garažom. Monofazno dvotarifno brojilo, dva bunara, voćnjak. Uknjižene. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 40.000 €, 173,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Svilojevu, prodaje se prizemna četvorosobna kuća površine 173m2, od mešanog materijala na većem placu od 29ar. Sastoji se od novijeg dela od cigle i starijeg dela od naboja. Čine je hodnik, predsoblje, dve sobe do ulice, dve prolazne sobe, kuhinja, kupatilo bez toaleta, toalet spoljni.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 39.000 €, 169,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponidimo započet objekat u Meljaku na placu od 12.5 ari. Plac je lep sunčevit, ima bunar, urađen temelj, prizemlje,idealno za malu privredu, ozakonjeno na 169 m2. Može i sprat da se zida, ima i pomoćna zgrada . Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 108)

<< <1 2 3> >>