• GoHome Professional
170 m2 do 22000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 170 m2 do 22000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 do 22000 eura

  • Za upit "170 m2 do 22000 eura" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 117 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 20000 eura (malo jeftiniji)
    • 23000 eura (malo skuplji)
    • do 112 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-19%

Promena cene sa 27.000 € na 22.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 22.000 €, 175,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 27.000 €
13.03.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Bezdanu koja ima m2 i sastoji se od dva stana. Prvi do ulice ima predsoblje, kuhinju, ostave, dve sobe i kupatilo, a drugi se sastoji od velikog hodnika dve sobe, ostave i kupatila. Po podu beton, laminat i pločice, grejanje na TA peći i čvrsto orivo, Stolarija drvena.....

 
 
 
  Kuća, KULA, 17.600 €, 156,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U Sivcu, paralelno sa glavnim putem, na ulazu, gledano od Sombora, prodaje se kuća za adaptaciju, od mešanog materijala površine 156m2, na placu od 1371m2. Lep pravougaoni plac, fronta oko 18m. Ima vode i struje. .

 
 
 
  Kuća, RAČA, 22.000 €, 168,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u selu Sipić kod Rače, površine 168 m2, na placu površine 1040 m2, u ulici koja je udaljena oko 100 m od asfaltnog puta, koji prolazi kroz selo. U selu postoji prodavnica, crkva, škola. Kuća se sastoji od stambenog i ekonomskog dela, koji daju celinu, a stambeni deo ima dva dela.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '170 m2 do 22000 eura'
17.500 €
17.500 €
20.000 €
  Kuća, SOMBOR, 22.000 €, 164,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam salaš u Lugovu. Pozicioniran na svega 200m od Elana. Plac površine 2622m2. Na placu se nalaze kuća, pomoćni objekti (čardak, obori, šupe, garaža, itd). Na placu desetine stabala raznoraznog voća. Poseduje gradsku vodu, monofaznu struju, septičku. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 22.000 €, 174,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2023.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća Bačinci Prizemlje 174 m2 stambenog prostora 4 sobe Struja / voda / telefon Grejanje na čvrsto gorivo Nema kupatilo (u kući prostorija namenjena za kupatilo, ali nije urađeno) Voda nije uvedena u kuću, ima samo napolju Centar Bačinaca sa dobrim pristupnim mogućnostima....

 
 
 
  Kuća, KULA, 20.600 €, 156,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Stara kuća za rušenje ili adaptaciju sa velikim placem u Sivcu Prodaje se stara kuća u Sivcu, pogodna za rušenje ili potpunu adaptaciju. Nekretnina se nalazi na prostranom placu koji pruža brojne mogućnosti – idealno za izgradnju nove kuće. Kuća je smeštena na dobroj....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 19.000 €, 176,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan pomoćni ekonomski objekat, uknjižene površine 176m2, spratnosti su+pr,+t, na parceli od 2, 75ari. Nalazi se u selu Čečina u blizini reke Morave. Poseduje bunarsku vodu. Objekat je odlične čvrste gradnje, namenski izgrađen za čuvanje stoke i drugih domaćih životinja.....

 
 
 
  Kuća, KULA, 18.000 €, 160,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za poslovni prostor. Bez okućnice. Ispred veliki parking prostor. Potrebno renoviranje. Poseduje tri sobe, špajz, otvoren hodnik, veliku radionicu. Vlasnik 1/1 Parking, garaža, Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, KULA, 17.510 €, 156,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 16.500 €, 157,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća, relativno renovirana, potrebno ulaganje u krov, blizu banje. Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 16.000 €, 159,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu , starija gradnja, potrebna adaptacija Zvati od 17h do 20h Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 15.000 €, 177,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U selu Jablanica, opština Boljevac, prodaje se stara kuća (za sanaciju) u centru sela, u dolini Crnog Timoka, sa pogledom na planinu Rtanj, na građevinskom zemljištu od 408m2, sa susednom parcelom (voćnjak) od 907m2, sve ukupno 1315m2. Mogućnost priključenja na kablovsku i internet....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 9)

<< <1> >>