• GoHome Professional
170 m2 1.sprat pala cena Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 170 m2 1.sprat pala cena Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 170 m2 1.sprat pala cena Najnovije

  • Za upit "170 m2 1.sprat pala cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 620.000 € na 590.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Senjak, 590.000 €, 172,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 620.000 €
20.03.2026 - 590.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je dupleks koji svojim položajem, lokacijom i kvalitetom izgradnje opravdava epitet porodičnog doma, zgrada je izgrađena 1960 godine a dupleks je dozidan 2005 godine, objekat je visine Po+P+1+PK. Uknjižen je na površinu od 83 kvm u građevinskoj dozvoli upisana je površina....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LEŠTANE, 165.000 €, 173,00 m2 cca 950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
10.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća bruto površine 235 m² (korisne 173 m²) na placu od 3 ara, uknjižena, spratnosti visoko prizemlje + prvi sprat, u Leštanima, u mirnoj ulici, na 1 km od raskrsnice Vinča–Leštane. Struktura kuće: Visoko prizemlje: spavaća soba, prostrana dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 795.000 € na 750.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 750.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.08.2025 - 850.000 €
17.10.2025 - 795.000 €
24.04.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se petosoban stan koji se nalazi u srednjoj od tri četvorospratne vertikale u porodičnoj zgradi na Dedinju, neposredno pored Belog Dvora u mirnoj ulici. Kvalitetna gradnja, materijali i unutrašnja obrada. Sopstveni sistem i brojila potrošnje struje, gasa i vode. Prostrana....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 795.000 € na 750.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 750.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 795.000 €
22.04.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

6.0, 170m2(dve terase 65m2), vertikala na četiri nivoa, EG, inverter klime, garaža, LUX Dedinje spada u jedan od najmirnijih i najlepših delova Beograda, pa su se tu smestili rezidencijalni objekati, ambasade i luksuzne vile i stambene zgrade. Nepokretnost se nalazi u početnom, vrlo....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 788.000 € na 749.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 749.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 850.000 €
17.10.2025 - 795.000 €
25.03.2026 - 788.000 €
22.04.2026 - 749.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora , Americke ambasade , 170m2 ( 96m2 uknjizena kvadratura ) , lepo uredjeno dvoriste povrsine 1,1ar , cg / gas , luksuzna vertikala kuce , gradnja 2014. godine , viseslojni bukov parket 1. klase , Alu stolarija....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 170 m2 1.sprat pala cena (19)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>