• GoHome Professional
160 m2 podno grejanje do 390000 eura što veći zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 podno grejanje do 390000 eura što veći zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 podno grejanje do 390000 eura što veći zadnjih 14 dana parking

  • Za upit "160 m2 podno grejanje do 390000 eura što veći zadnjih 14 dana parking" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.019 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RIPANJ, 300.000 €, 157,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuca bez agencijske provizije. bruto: Luksuzna kuca na Avali, oko 157 m² na 10 ari privatnog zemljišta, sa bazenom i prelepim pogledom na Avalski toranj. Idealna kao dom za svakodnevni život ili vikendica za opuštanje u prirodi samo 30 minuta od Beograda. Sta dobijate:....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 245.000 €, 168,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetnu kuću u Rogači, na jednoj od najlepših lokacija na Kosmaju (opština Sopot). Kuća se nalazi na 330m nadmorske visine, što pruža nestvaran panoramski pogled i savršenu mikro-klimu. Osnovni podaci: • Kvadratura: 122 m² (korisna površina) / 168 m²....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 360.000 €, 153,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u novogradnji – Bulevar, Zvezdara (blizina Cvetkove pijace) Na prodaju prostran i moderan lokal površine 153 m², koji se nalazi u prizemlju nove zgrade kod Bulevara, u neposrednoj blizini Cvetkove pijace. Lokacija je izuzetno frekventna, okružena velikim brojem stambenih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 podno grejanje do 390000 eura što veći zadnjih 14 dana parking'
365.000 €
365.000 €
  Kuća, BEOGRAD, 365.000 €, 155,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

155m | porodična kuća | 2 etaže | centralno grejanje | uređeno dvorište | kompletno opremljena. Na prodaju porodična kuća površine 155m, smeštena na dve etaže, u mirnom delu Velikog Mokrog Luga, na oko 8 km od centra grada. Kuća je funkcionalno organizovana i pruža odličan balans....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 365.000 €, 155,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org