• GoHome Professional
160 m2 parking podrum do 34000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 parking podrum do 34000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 parking podrum do 34000 eura

  • Za upit "160 m2 parking podrum do 34000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 32000 eura (malo jeftiniji)
    • 35000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KANJIŽA, 31.000 €, 55,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban komforan stan od 55kvm u centru Horgoša, na drugom spratu. Stan raspolaže sa dve odvojene sobe, hodnikom, kupatilom, kuhinjom, terasom i ostavom. Grejanje je na struju. Uz stan idu i dve garaže. U prizemlju zgrade se nalazi prodavnica i pekara. Pošta je u susednoj....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.500 €, 176,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Supovcu, 15 km od centra Niša, 176 m2 na placu od 14 ari. Nalazi se na uzvišenju sa koga se pruža predivan pogled na Niš. Kuća je 70 m2 u osnovi. Sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. Podrum je površine 36 m2. U prizemlju se nalazi velika prostorija koju budući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi modarno opremljen do sada ne useljavan stan u novoizgrađenoj zgradi. Površine 48m2. Stan je potpuno opremljen nameštajem i električnim uređajima. Sastoji se od dnevne sobe trpezarije sa kuhinjom i odvojene spavaće sobe. Poseduje podrum i parking mesto u dvorištu zgrade. Potreban....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 35.000 €, 65,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kniću, površine 65 m2, na placu površine 18,61 ari. Na ograđenom placu površine 18,61 ar, nalazi se odmah useljiva prizemna kuća, površine 65 m2, koja od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom, kao i spavaću sobu. Pored kuće je pomoćni objekat,....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 35.000 €, 84,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi na 10 km autoputem od centra Kragujevca, na skretanju za Milatovac. Uknjižena je kao pomoćna zgrada ali nije ozakonjena. Vlasnik 1/1, Uz određena ulaganja je useljiva i pogodna je da se koristi i kao vikendica i kao kuća. Krov je urađen, novim pokrivačem. Površine je....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 27.000 €, 72,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129507, 12a, prizemna, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, podrum, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 25.750 €, 260,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se „kuća na lakat“ u Despotovu, površine 260m2, na placu površine 16 ari, sa priključkom za struju i vodu. Kuća ima tri velike spavaće sobe sa prozorima prema ulici, svečanu trpezariju sa prozorima prema dvorištu, odvojene toalet i kupatilo u kući, kuhinju i ostavu, letnju....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 24.900 €, 90,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seosko domaćinstvo u s. Beloljin kod Prokuplja. Prodaje se u s. Beloljin kod Prokuplja prizemna kuća u osnovi oko 90 m2 sa pomoćnim objektima na placu od 835 m2, kao i poljoprivredno zemljište od ko 2,5 ha. Kuća se sastoji od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom, tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119621, I/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 24.000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119760, IV/, klima, lift, francuski balkon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se polunamešten stan u centru Banovog brda. Stan se nalazi u stanju u kom je ostao od prethodnog stanara,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parking podrum do 34000 eura (38)
  • 160 m2 podrum do 34000 eura (7)
  • 160 m2 parking do 34000 eura (11)
  • 160 m2 parking podrum (243)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>