• GoHome Professional
160 m2 parking do 110000 eura klima - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 160 m2 parking do 110000 eura klima - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 parking do 110000 eura klima

  • Za upit "160 m2 parking do 110000 eura klima" pronađeno 55 nekretnina - prosečna cena 506 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 60.000 €, 160,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća u širem centru grada površine 123 m2 i lokal od 37 m2 na placu 2,83 a. Prizemlje kuće sastoji se od natkrivene terase, hodnika, kuhinje sa trpezarijom, radne sobe, kupatila. Potkrovlje čini dnevni boravak, spavaća soba, toalet. Struja trofazna, grejanje na TA peći ili čvrsto....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 118.500 €, 150,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća od 150m2, u blizini centra. Kuća se sastoji iz dve potpuno nezavisne stambene jedinice, povezane unutrašnjim stepenicama. Izuzetna lokacija kuće, pogodno za život i za izdavanje. Prizemlje – 58m², jednoiposoban stan, koji od prostorija ima: kuhinju, dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 53.050 €, 152,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spratnu kuću na samo 500m od centra Čortanovaca. Na prizemlju je komforan dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prozorom i kupatilo, a na spratu su četiri spavaće sobe od kojih se iz jedne izlazi na terasu koja gleda ka ulici. Kuća je starija, zahteva....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Trošarini u blizini Elektronske industrije. Kuća je površine oko 150 m2, sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje je moguće prepraviti u dva stana. Jedan stan je sređen, površine 84 m2 sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 120.000 €, 155,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Bačkoj Palanci, katastarski podeljena na dva odvojena stana – idealno rešenje za dve porodice, izdavanje ili kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Površine: Stan u prizemlju: 77 m² Stan na spratu: 78 m² Plac: 1.587 m² – dovoljno prostora za dvorište,....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 120.000 €, 168,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K626 Nameštena renovirana kuća površine 168 m2 (uknjiženih 84 m2) se nalazi na 3 ari placa u naselju 25. maj udaljenom 10 minuta hoda od strogog centra grada. Pozicionirana je na sjajnoj atraktivnoj lokaciji u blizini vrića, škole, sportskog centra, parkova, terena; pogodna....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Mirijevu, u ilci Mihaila Bulgakova, u prilici smo da vam ponudimo dupleks površine 150m2. Stan se nalazi u kući ali poseduje potpuno zaseban ulaz i potpuno je odvojen od ostatka objekta. Može se koristi bilo kao stambeni bilo kao poslovni prostor. Na prvom nivou se nalazi prostrana....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Čukarička Padina, 47.500 €, 150,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115907, PR/PR, pomocni objekti(1), klima, terasa, izvorno stanje, montazni, fasada dobra, parking, ugostiteljski objekat. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 47.500 €, 150,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 115907, PR/PR, pomoćni objekti(1), klima, terasa, izvorno stanje, montažni, fasada dobra, parking, ugostiteljski objekat. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 41.300 €, 147,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na putu za Aleksinac u naselju Katun. Površina kuće je 147m2, P,I,PK, u osnovi je 49m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Na prvom spratu su 3 spavaće sobe, potkrovlje nije završeno. Stolarija je drvena, grejanje je na struju.....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 40.000 €, 151,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Starija, ali kvalitetno renovirana kuca u centru Pivnica. Veliki plac na kom su kuca i pomocni objekti. Renovirana prosle godine. U kuci se zivi tako da je sva infrastruktura u funkciji. Grejanje je na drva. Svaka prostorija ima novu pec. U blizini je prodavnica, mesna kancelarija,....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 25.000 €, 150,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa celokupnim imanjem od 3,7ha u selu Krastavče u opštini Gadžin Han. Nalazi se u Zaplanjskoj brdovitoj šumskoj regijiji, koja je prepoznatljiva po čistom vazduhu i prirodnoj lepoti, prepuna rečica i planinskih izvora. Odlična za porodični život i odmor,....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 16.500 €, 157,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća, relativno renovirana, potrebno ulaganje u krov, blizu banje. Parking, garaža, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-55 (od ukupno 57)

<< <1 2> >>