• GoHome Professional
160 m2 parket što manji do 724 eura/m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 parket što manji do 724 eura/m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 parket što manji do 724 eura/m2 parking

  • Za upit "160 m2 parket što manji do 724 eura/m2 parking" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 558 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 687 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 760 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 53000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KELEBIJA, 95.000 €, 149,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa spratna kuća na Kelebiji, blizu granice, blizu glavnog puta. Kuća poseduje jako lepo, prostrano dvorište sa dodatnim objektima. Na podovima su parket i pločice. Svaka soba na spratu ima izlaz na terasu, lep raspored, kuća je idealna za veću porodicu koja voli da uživa u prirodnom....

 
 
 
  Kuća, PRUŽATOVAC, 80.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sifra K524 Kuca za odmor i uzivanje u prirodi. Od prostorija poseduje: -prvi novo:dnevna,kuhinja,soba,kupatilo -drugi nivo:tri spavace sobe. Kvadratura: 150M2 Površina placa:40ari Da li je ograđeno dvorište?DA Grejanje :TA Uknjižena:DA Ukupan broj soba:5 Broj spavaćih soba: 4 Broj....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 79.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelepo domaćinstvo u selu Moravac na dvadesetak kilometra od Niša.Kuća 150m2 i 2 pomoćna objekta 75m2 i 50m2 na uređenom i ogrđenom placu P=30ari + zemljište pod šumom P=55ara.Kuća je zidana od pune cigle ima 2 ulaza i sastoji se od dva dnevna boravka,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 parket što manji do 724 eura/m2 parking'
95.000 €
95.000 €
65.000 €
  Kuća, ŠID, 77.250 €, 150,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17729 Spratna kuća 150m2 plus pomoćni objekti 53m2 uknjiženo sve na placu od 1000m2 . Kuća se nalazi u užem centru Šida 100m od pijace 150m od doma zdravlja.Kuća je u izvornom stanju i useljiva je odmah.Po kući je razvedeno centralno grejanje, gradska voda i kanalizacija.Podovi....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, LAZAREVAC, 95.000 €, 153,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 105.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lazarevac kuća, 5.0+, 153m2 (terasa 13m2), 20a, PR+1, TA, telefon, parking, garaža, gradska kanalizacija, asfaltni put. Kuća na 20a placa, prizemlje je stambeno uz minimalno ulaganje - krečenje. Kupljen nepostavljen parket , kupatilo i kuhinja na spratu nisu završeni. Postoji pomoćni....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 159,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća površine 159 m2 na placu od 5,26a sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, pet soba, kupatila, toaleta i ostave. Građena od čvrstog i mešovitog materijala, po podovima keramika, parket i laminat. Grejanje na gas ili čvrsto gorivo, struja trofazna,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 124.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jako dobra kuća na sprat, u lepom delu Malog Bajmoka, sa uređenim dvorištem i garažom u sklopu kuće. Na podovima je parket, prozori su dupli drveni. Kuća ima sprovedeno centralno grejanje sa radijatorima, kotlarnica je iza garaže, ima priključke na gas i struju, a može da se greje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 124.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prostrana i upečatljiva porodična kuća okružena zelenilom u Malom Bajmoku - 160m² Cena: 124,000€ (775€/m²) Zamislite život u ovoj prelepoj, prostranoj kući smještenoj u mirnom novijem delu Malog Bajmoka, samo 2 km od centra grada i na 700 metara od industrijske zone. Savršen spoj....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 128.750 €, 170,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se stambeno poslovni objekti u Novom Miloševu. Ukupna površina placa je preko 6.000 m2, na kom se nalaze dve kuće, pomoćni objekti i obradivo zemljište. Prva kuća ima 230m2 ( suteren oko 60m2), može da se prodaje sa i bez preostalog nameštaja koji vidite na slici. Cena nameštaja....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji od velike višenamenske prostorije moguće lokala u funkciji dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepenicama,....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TOPONICA, 60.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca su pokriveni sa video nadzorom, kao i lampama koje osvetljavaju celo dvoriste. Kuca je povrsine 170m2, sastoji se od podruma koji je povrsine....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 75.000 €, 175,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 175m2 uknjiženana top lokaciji u samom centru sela na placu od 1848m2 koji izlazi na drugu stranu ulice.Kuća je kompletno izrenovirana i naparavljena je nova velika garaža sa dva parking mesta plus jedna otvorena prostorija.Kuća je izrenovirana sa luksuznim pločicama, nova PVC....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>