• GoHome Professional
160 m2 klima do 910 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 klima do 910 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 klima do 910 eura/m2

  • Za upit "160 m2 klima do 910 eura/m2" pronađeno 138 nekretnina - prosečna cena 668 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 864 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 955 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 71000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 150.000 €, 173,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2022.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća kod hiruškog bloka, u blizini osnovne škole, marketa, u mirnoj ulici. - Površina kuće je 173 m2, a placa 480 m2. - U prizemlju kuće se nalazi veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu, dve veće spavaće sobe, kao i jedna manja, 2 kupatila, kuhinja i ostava. Na spratu....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 144.900 €, 170,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽENA KUĆA U MELJAKU+25ari! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 144.900 EURA Lokacija: Meljak, Barajevo Površina: 170 m² + 25 ari građevinskog zemljišta! Kuća se sastoji od dva nivoa i poseduje: - 2. open space dnevna boravka; - 2. trpezarije sa kuhinjama; - 4. spavaće sobe;....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 130.000 €, 158,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - Lokal-kafe bar u radu površine 158m2, klima, dupla ventilacija, enterijer urađen od najfinijeg drveta. Moguće i izdavanje na duži period ili zamena za stan u Beogradu. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 klima do 910 eura/m2'
129.750 €
129.750 €
135.000 €
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 139.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 139.000 €, 153,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 150.000 €
03.04.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124652, 20a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 139.000 €, 153,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124652, 20a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, dvoriste/basta, podrum, ostava, mogucnost prosirenja, deljiv, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 144.200 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća novije gradnje na mirnoj lokaciji. Pozicionirana na severnim padinama Fruške gore, ova nekretnina Vam pruža mirno utočište na svega tridesetak kilometara od Novog Sada. Idealna za one koji žele da se odvoje od gradske vreve i užurbanog života. Kuća se sastoji od dva....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 144.200 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Ova fantastična kuća novije gradnje, smeštena na mirnoj lokaciji na severnim padinama Fruške gore, predstavlja pravu oazu mira udaljenu svega tridesetak kilometara od Novog Sada. Idealna je za one koji teže izolaciji od gradske vreve i žele da uživaju u spokojnom okruženju. Kuća je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 144.900 €, 161,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 161m2, POSLOVNI PROSTOR Odličan poslovni prostor na prvom spratu nove kuće u Veterniku. U sklopu prostora nalaze se kuhinja-trpezarija i wc-kupatilo. Duž celog lokala nalazi se prostrana terasa. Lokacija je 100m od glavnog puta Novi Sad - Veternik. Prizemlje, Delimično namešten,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 147.600 €, 164,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se ulični lokal – Strogi centar grada 🏙️ U ponudi je ulični poslovni prostor površine 164m² , smešten na odličnoj lokaciji u centru grada , sa velikom frekvencijom pešaka i odličnom vidljivošću sa ulice. Lokal je prazan i odmah slobodan , što omogućava brzo prilagođavanje....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 139.050 €, 155,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dve kuće od ukupno 155m2 na placu od 771m2. Isključivo se zajedno prodaju. Jedna je od 82m2,druga od 73m2. Kuća se nalazi u centru Beocina u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za lagodan život. Jedna kuća ima dnevnu sobu,dve spavaće i kupatilo,izlaz na prelepu....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 128.750 €, 145,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Radičević. Porodična kuća na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini vrtića i škole. Na placu ukupne površine 585m2 pozicionirana je spratna kuća veličine 145m2. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže: prizemlje i sprat. Prizemlje ove kuće čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 139.050 €, 155,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna kuca bez ulaganja. Terasa, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 149.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novija kuća na Viniku, na dobroj i pristupačnoj lokaciji, prizemlje i sprat, ukupne površine 170 m2 a na lepom placu od 1.127 m2. U donjem delu kuće je stambeni prostor koji čini dnevna soba, još dve prostorije (spavaće ili radne sobe), kuhinja sa trpezarijom gde je smešten....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u centru grada. Naša preporuka.kontakt.060/423-30-33 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najlepših ulica u Kikindi nedaleko od centra grada, Odlična kuća na sprat, građena za potrebe svoje porodice, veoma kvalitetna gradnja. Kuća se sastoji od prizemlja i sparata, koji su uređeni kao i potkrovlja koje je u sirovom stanju. U prizemlju je dnevni boravak, sa....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 172,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna, četvorosobna kuća 172m2, na parceli od 891m2 na Starom Bagljašu. Kuća ima dva ulaza, zatvorenu terasu, hodnik, tri sobe, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak, ostavu sa kotlarnicom i kupatilo. Građena od čvrstog materijala, trofazna struja, kanalizacija. etažno grejanje....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju prelepa kuća na tri sprata, smeštena u mirnom i tihom kraju, idealnom za život, odmor i beg od gradske buke i gužve. Kuća se sastoji od tri etaže i polunameštena je, što budućem vlasniku pruža mogućnost da je uredi po sopstvenim željama. Prostor je funkcionalno organizovan,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Makova Sedmica, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Gas u ulici, potkrovlje nedovršeno.Kompletna ponuda nekretnina na www.sunekretninebonus.rs Parking, garaža, Internet, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 129.900 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

POKLON IZNENAĐENJE SVIM NAŠIM KLIJENTIMA Kuća u samom centru naselja, uknjižena na 100m2, po premeru ima 150m2. Na izuzetnoj poziciji, kako za život , tako i za gradnju poslovnih objekata. Sastoji se iz dva nivoa . U prizemlju se nalaze garaža, radionica, i stambeni deo sastavljen....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K757 Na prodaju uknjižen sprat kuće kao posebna stambena jedinica – 175 m² komfora u prirodi + 8 ari placa Na odličnoj lokaciji u mestu Međulužje, na glavnom putu, , svega nekoliko minuta vožnje od centra Mladenovca, prodaje se kompletno namešten, prostran sprat kuće, koji....

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 127.500 €, 150,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120388, II/III, klima, terasa, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 133.900 €, 159,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, KAC, 140.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na odličnoj lokaciji sa dosta pomočnih objekata i uličnim lokalom pored. Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novi Grad, 135.000 €, 146,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća u nizu u Novom Gradu, miran kraj pun zelenila. Kuća poseduje malo dvorište, grejanje je centralno na gas, mala potrošnja. Kuću je gradila firma "Integral", osamdesetih godina prošlog veka. Veoma kvalitetna gradnja, dva kupatila. Kuća je odlična za višečlanu porodicu. Parking,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 155.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TEMERIN, 155.000 €, 168,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2025 - 226.600 €
19.04.2025 - 211.600 €
26.04.2025 - 198.000 €
10.05.2025 - 188.000 €
17.06.2025 - 175.000 €
01.07.2025 - 206.000 €
09.08.2025 - 167.000 €
13.09.2025 - 206.000 €
15.11.2025 - 196.000 €
02.12.2025 - 206.000 €
06.12.2025 - 198.000 €
20.12.2025 - 188.000 €
07.02.2026 - 186.000 €
28.03.2026 - 175.100 €
18.04.2026 - 165.000 €
09.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Ekskluzivno zastupanje !!! Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 130.000 €, 160,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća površine 160m², na dva sprata, koja se sastoji od dva potpuno odvojena 3.0 stana, idealna za višečlanu porodicu ili izdavanje. Pored kuće se nalaze pomoćni objekti, prostrana garaža sa mogućnošću preuređenja u garsonjeru, kao i negovan voćnjak. Plac je potpuno ograđen....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 123.500 €, 154,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u Kragujevcu korisne površine 154 m2. Nalazi se na izuzetno lepoj i atraktivnoj lokaciji, u blizini kolonske kapije, TC Big fashion, škole, prodavnica, marketa, vrtićaStrukturu kuće čine prizemlje i sprat, pri čemu se prizemlje sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, RITOPEK, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u zelenom delu Ritopeka, sa pogleom na Dunav i ne daleko od plaže i skele koja prebacuje preko u Ivanovo, Pančevački deo, kuća ima oko 150 kvadrata, donji deo kuće je stara gradnja i ima garažni deo, trenutno sa još 2 prostorije ukupne površine 60 kvadrata sa izmalterisano....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Trošarini u blizini Elektronske industrije. Kuća je površine oko 150 m2, sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje je moguće prepraviti u dva stana. Jedan stan je sređen, površine 84 m2 sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Mirijevu, u ilci Mihaila Bulgakova, u prilici smo da vam ponudimo dupleks površine 150m2. Stan se nalazi u kući ali poseduje potpuno zaseban ulaz i potpuno je odvojen od ostatka objekta. Može se koristi bilo kao stambeni bilo kao poslovni prostor. Na prvom nivou se nalazi prostrana....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 115.000 €, 145,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća stambene površine 145m2. Centralno grejanje na gas. Kompletna izolacija. Garaža i nusprostorija. Malo ali lepo sredjeno dvorište. Bez ulaganja, odmah useljiva. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 118.500 €, 150,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća od 150m2, u blizini centra. Kuća se sastoji iz dve potpuno nezavisne stambene jedinice, povezane unutrašnjim stepenicama. Izuzetna lokacija kuće, pogodno za život i za izdavanje. Prizemlje – 58m², jednoiposoban stan, koji od prostorija ima: kuhinju, dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 166,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća, na mirnoj lokaciji, u blizini škola, vrtića i marketa. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća od 160 m2 u Šumaricama, odmah posle treptača, na 6,01 ari placa . Plac je prelep, ravan i izlazi na dve ulice, iz jedne ulice je pešački ulaz, a iz druge ima ulaz i za kola. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje ima stambeni blok koji se sastoji od dve sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 116.000 €, 145,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 134.000 €, 172,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Ozakonjena (legalizovana)kuća Spratnosti Pr+1 Ukupne bruto površine 212,05 m2 ,ukupne neto površine 172,13m2 u okviru kojeg su formirane dve stambene jedinice stan br.1 u nivou prizemlja po strukturi trosoban neto površine 86,95m2 i stan br.2 u nivou prvog sprata po strukturi trosoban....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 124.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jako dobra kuća na sprat, u lepom delu Malog Bajmoka, sa uređenim dvorištem i garažom u sklopu kuće. Na podovima je parket, prozori su dupli drveni. Kuća ima sprovedeno centralno grejanje sa radijatorima, kotlarnica je iza garaže, ima priključke na gas i struju, a može da se greje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 124.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prostrana i upečatljiva porodična kuća okružena zelenilom u Malom Bajmoku - 160m² Cena: 124,000€ (775€/m²) Zamislite život u ovoj prelepoj, prostranoj kući smještenoj u mirnom novijem delu Malog Bajmoka, samo 2 km od centra grada i na 700 metara od industrijske zone. Savršen spoj....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 120.000 €, 155,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Bačkoj Palanci, katastarski podeljena na dva odvojena stana – idealno rešenje za dve porodice, izdavanje ili kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Površine: Stan u prizemlju: 77 m² Stan na spratu: 78 m² Plac: 1.587 m² – dovoljno prostora za dvorište,....

 
 
 
  Kuća, SUŠICA, 125.000 €, 165,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Sušica od 165 m2. Kuća se sastoji iz 3 etaže. Prodaje se nameštena i delimično renovirana. Grejanje na gas i struju. U postupku uknjiženja. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 125.000 €, 165,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo porodičnu kuću na placu od 30 ari u Bačkom Brestovcu, 23km od Sombora. Kuća ima 300m2. Građena je sredinom 80-ih godina od najkvalitetnijih materijala. Kuću je gradila firma "Marko Orešković" iz Apatina. Posedujemo projektnu dokumentaciju. Na spratu se nalazi: 4 sobe, kuhinja,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 134)

<< <1 2 3 4> >>