• GoHome Professional
160 m2 do 945 eura/m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 do 945 eura/m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 945 eura/m2 klima

  • Za upit "160 m2 do 945 eura/m2 klima" pronađeno 152 nekretnina - prosečna cena 706 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 897 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 992 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 75000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 150.000 €, 173,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2022.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća kod hiruškog bloka, u blizini osnovne škole, marketa, u mirnoj ulici. - Površina kuće je 173 m2, a placa 480 m2. - U prizemlju kuće se nalazi veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu, dve veće spavaće sobe, kao i jedna manja, 2 kupatila, kuhinja i ostava. Na spratu....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 144.900 €, 170,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽENA KUĆA U MELJAKU+25ari! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 144.900 EURA Lokacija: Meljak, Barajevo Površina: 170 m² + 25 ari građevinskog zemljišta! Kuća se sastoji od dva nivoa i poseduje: - 2. open space dnevna boravka; - 2. trpezarije sa kuhinjama; - 4. spavaće sobe;....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 130.000 €, 158,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - Lokal-kafe bar u radu površine 158m2, klima, dupla ventilacija, enterijer urađen od najfinijeg drveta. Moguće i izdavanje na duži period ili zamena za stan u Beogradu. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 do 945 eura/m2 klima'
150.000 €
150.000 €
135.000 €
  Kuća, KOVILJ, 160.000 €, 170,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lepu kucu u Kovilju sa dodatne dve stambene jedinica na placu. Za sve inf.pizvati 0601408080 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, RUMA, 164.800 €, 174,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izavnrednu spratnu kuću građenu od cigle u Rumi! Odlična pozicija, sve u neposrednoj blizini. Plac ima 852m2. Kuća ne zahteva nikakva ulaganja, besprekoran raspored, nova PVC stolarija, nove mermerne pločice, zaista nekretnina vredna vaše pažnje. Struja i voda na....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 166,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća, na mirnoj lokaciji, u blizini škola, vrtića i marketa. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 145.000 €, 153,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Pivari od 153 m2 na 1,6 ari placa . Kuća se nalazi na prelepoj lokaciji u Pivari nedaleko od centra grada. Kuća se sastoji iz dve etaže od po 79 m2 i 74 m2. Prva etaža se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojenom kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 144.400 €, 152,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, terpezarije, spajza, 3 spavace sobe, 2 hodnika, kupatila i toaleta. Orijentisan je dvostrano, sa 3 velike terase, od kojih su dve orijentisane na dvorišnu stranu a jedna ulično sa direktnim pogledom na Petrovaradinsku tvrdjavu. U sklopu stana,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 139.000 €, 153,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124652, 20a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, dvoriste/basta, podrum, ostava, mogucnost prosirenja, deljiv, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 139.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 139.000 €, 153,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 150.000 €
03.04.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 124652, 20a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 144.200 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća novije gradnje na mirnoj lokaciji. Pozicionirana na severnim padinama Fruške gore, ova nekretnina Vam pruža mirno utočište na svega tridesetak kilometara od Novog Sada. Idealna za one koji žele da se odvoje od gradske vreve i užurbanog života. Kuća se sastoji od dva....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 144.200 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Ova fantastična kuća novije gradnje, smeštena na mirnoj lokaciji na severnim padinama Fruške gore, predstavlja pravu oazu mira udaljenu svega tridesetak kilometara od Novog Sada. Idealna je za one koji teže izolaciji od gradske vreve i žele da uživaju u spokojnom okruženju. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 135.000 €, 149,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u Sremčici. Kuća je površine 149m2 i nalazi se na placu od 8 ari. Kuća je spratna i po strukturi se sastoji od prizemlja i prvog sprata. Prizemlje se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila, ostave i kotlarnice. Na spratu su dnevna....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 155.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TEMERIN, 155.000 €, 168,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2025 - 226.600 €
19.04.2025 - 211.600 €
26.04.2025 - 198.000 €
10.05.2025 - 188.000 €
17.06.2025 - 175.000 €
01.07.2025 - 206.000 €
09.08.2025 - 167.000 €
13.09.2025 - 206.000 €
15.11.2025 - 196.000 €
02.12.2025 - 206.000 €
06.12.2025 - 198.000 €
20.12.2025 - 188.000 €
07.02.2026 - 186.000 €
28.03.2026 - 175.100 €
18.04.2026 - 165.000 €
09.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Ekskluzivno zastupanje !!! Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 147.600 €, 164,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se ulični lokal – Strogi centar grada 🏙️ U ponudi je ulični poslovni prostor površine 164m² , smešten na odličnoj lokaciji u centru grada , sa velikom frekvencijom pešaka i odličnom vidljivošću sa ulice. Lokal je prazan i odmah slobodan , što omogućava brzo prilagođavanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 144.900 €, 161,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 161m2, POSLOVNI PROSTOR Odličan poslovni prostor na prvom spratu nove kuće u Veterniku. U sklopu prostora nalaze se kuhinja-trpezarija i wc-kupatilo. Duž celog lokala nalazi se prostrana terasa. Lokacija je 100m od glavnog puta Novi Sad - Veternik. Prizemlje, Delimično namešten,....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 139.050 €, 155,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dve kuće od ukupno 155m2 na placu od 771m2. Isključivo se zajedno prodaju. Jedna je od 82m2,druga od 73m2. Kuća se nalazi u centru Beocina u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za lagodan život. Jedna kuća ima dnevnu sobu,dve spavaće i kupatilo,izlaz na prelepu....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 128.750 €, 145,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Radičević. Porodična kuća na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini vrtića i škole. Na placu ukupne površine 585m2 pozicionirana je spratna kuća veličine 145m2. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže: prizemlje i sprat. Prizemlje ove kuće čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 139.050 €, 155,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna kuca bez ulaganja. Terasa, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 149.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novija kuća na Viniku, na dobroj i pristupačnoj lokaciji, prizemlje i sprat, ukupne površine 170 m2 a na lepom placu od 1.127 m2. U donjem delu kuće je stambeni prostor koji čini dnevna soba, još dve prostorije (spavaće ili radne sobe), kuhinja sa trpezarijom gde je smešten....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najlepših ulica u Kikindi nedaleko od centra grada, Odlična kuća na sprat, građena za potrebe svoje porodice, veoma kvalitetna gradnja. Kuća se sastoji od prizemlja i sparata, koji su uređeni kao i potkrovlja koje je u sirovom stanju. U prizemlju je dnevni boravak, sa....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u centru grada. Naša preporuka.kontakt.060/423-30-33 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 172,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Prizemna, četvorosobna kuća 172m2, na parceli od 891m2 na Starom Bagljašu. Kuća ima dva ulaza, zatvorenu terasu, hodnik, tri sobe, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak, ostavu sa kotlarnicom i kupatilo. Građena od čvrstog materijala, trofazna struja, kanalizacija. etažno grejanje....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju prelepa kuća na tri sprata, smeštena u mirnom i tihom kraju, idealnom za život, odmor i beg od gradske buke i gužve. Kuća se sastoji od tri etaže i polunameštena je, što budućem vlasniku pruža mogućnost da je uredi po sopstvenim željama. Prostor je funkcionalno organizovan,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Makova Sedmica, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Gas u ulici, potkrovlje nedovršeno.Kompletna ponuda nekretnina na www.sunekretninebonus.rs Parking, garaža, Internet, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 129.900 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

POKLON IZNENAĐENJE SVIM NAŠIM KLIJENTIMA Kuća u samom centru naselja, uknjižena na 100m2, po premeru ima 150m2. Na izuzetnoj poziciji, kako za život , tako i za gradnju poslovnih objekata. Sastoji se iz dva nivoa . U prizemlju se nalaze garaža, radionica, i stambeni deo sastavljen....

 
 
 
  Kuća, VELIKA IVANČA, 140.000 €, 146,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetno sredjenu i funkcionalnu kuću u Velikoj Ivanči. Kuća se sastoji iz dva nivoa sa uknjiženom kvadraturom od 146m2 korisne površine, odnosno 158m2 gradjevinske površine. Plac je kompletno ravan i ogradjen sa svih strana, pravilnog oblika ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K757 Na prodaju uknjižen sprat kuće kao posebna stambena jedinica – 175 m² komfora u prirodi + 8 ari placa Na odličnoj lokaciji u mestu Međulužje, na glavnom putu, , svega nekoliko minuta vožnje od centra Mladenovca, prodaje se kompletno namešten, prostran sprat kuće, koji....

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 127.500 €, 150,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120388, II/III, klima, terasa, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 159.650 €, 166,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Objekat smešten u mirnom kraju Vrdnika, na oko 800 od centra i oko 2km od kompleksa Fruške terme i Vrdničke Kule. Objekat čine tri odvojena apartmana, potpuno opremljeni za život ili izdavanje apartmana. Svaki apartman ima sopstveni ulaz, spavaću sobu, kuhinju sa trpezerijom i kupatilo....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 133.900 €, 159,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, KAC, 140.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na odličnoj lokaciji sa dosta pomočnih objekata i uličnim lokalom pored. Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 130.000 €, 160,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća površine 160m², na dva sprata, koja se sastoji od dva potpuno odvojena 3.0 stana, idealna za višečlanu porodicu ili izdavanje. Pored kuće se nalaze pomoćni objekti, prostrana garaža sa mogućnošću preuređenja u garsonjeru, kao i negovan voćnjak. Plac je potpuno ograđen....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Mali Radanovac, 147.000 €, 152,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Mali Radanovac, kuća na sprat, na donjem spratu se nalazi: kuhinja, trpezarija, dnevni boravak i kupatilo. Na gornjem spratu kuće se nalaze 3 spavaće sobe i kupatilo. Odličan deo Malog Radanovca. Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 155.000 €, 160,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prelepa kuća na periferiji Aranđelovca. Kuća je završena 2000-ih godina, a zidana je od čvrstog i kvalitetnog materijala. Savršeno je održavana, sa prelepo uređenim dvorištem. Kuća u osnovi ima 107m2, bez terase, a sa terasom oko 160m2. Od prostorija u prizemlju ima: predsoblje,....

 
 
 
  Kuća, PETRIJEVO, 155.000 €, 160,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam pondimo na prodaju kuću sa placom u neposrednoj blizini Smedereva Odlična lokacija, na 45 minuta od Beograda. Ovaj predeo ima najveću nadmorsku visinu u Smederevu i okolini i u njemu vlada ruža vetrova što vam garantuje svež i čist vazduh Savršeno za beg iz gradske....

 
 
 
  Kuća, KOLARI, 155.000 €, 160,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Opis U prilici smo da Vam pondimo na prodaju kuéu sa placom u neposrednoj blizini Smedereva Odlicna lokacija, na 45 minuta od Beograda. Ovaj predeo ima najvecu nadmorsku visinu u Smederevu i okolini i u njemu vlada ruza vetrova sto vam garantuje svez i cist vazduh Savrseno....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 123.500 €, 154,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u Kragujevcu korisne površine 154 m2. Nalazi se na izuzetno lepoj i atraktivnoj lokaciji, u blizini kolonske kapije, TC Big fashion, škole, prodavnica, marketa, vrtićaStrukturu kuće čine prizemlje i sprat, pri čemu se prizemlje sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Trošarini u blizini Elektronske industrije. Kuća je površine oko 150 m2, sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje je moguće prepraviti u dva stana. Jedan stan je sređen, površine 84 m2 sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, RITOPEK, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u zelenom delu Ritopeka, sa pogleom na Dunav i ne daleko od plaže i skele koja prebacuje preko u Ivanovo, Pančevački deo, kuća ima oko 150 kvadrata, donji deo kuće je stara gradnja i ima garažni deo, trenutno sa još 2 prostorije ukupne površine 60 kvadrata sa izmalterisano....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Mirijevu, u ilci Mihaila Bulgakova, u prilici smo da vam ponudimo dupleks površine 150m2. Stan se nalazi u kući ali poseduje potpuno zaseban ulaz i potpuno je odvojen od ostatka objekta. Može se koristi bilo kao stambeni bilo kao poslovni prostor. Na prvom nivou se nalazi prostrana....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 148)

<< <1 2 3 4> >>