• GoHome Professional
160 m2 do 945 eura/m2 interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 do 945 eura/m2 interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 945 eura/m2 interfon

  • Za upit "160 m2 do 945 eura/m2 interfon" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 889 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 897 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 992 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 90000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Nova Misa - Bokokotorska 4.0, 150m2 (terasa i lođa 10m2), 3/3, podno grejanje, interfon, parking Izuzetno funkcionalan stan na prodaju u Pančevu, novije gradnje, u zgradi sa malo stanova. Stan je dupleks i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Bokokotorska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

150m2, 7 ari placa,EG, podrum, parking, telefon, interfon. Uknjiženo 59m2 Kuća na odličnoj lokaciji u Železniku na 7 ari placa. Spratna kuća koja može da funkcioniše kao dva zasebna trosobna stana. Novija gradnja, što znači da nema dodatnih ulaganja. Grejanje je etažno, kotao je na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 do 945 eura/m2 interfon'
139.200 €
139.200 €
  Stan, INĐIJA, 139.200 €, 174,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Bez agencijske provizije!!! Ova nekretnina se prodaje bez agencijske provizije za kupca! Retko u ponudi! Poslovni Prostor (koristi se kao stan) sa kvadraturom 174m2, i potpuno opremljen sa stvarima, na prodaju u Inđiji za svega 800e po kvadratu!!! Ovaj poslovni Prostor koji ima 174m2....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 139.200 €, 174,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 1)

<< <1> >>