• GoHome Professional
160 m2 do 900 eura/m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • 160 m2 do 900 eura/m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 900 eura/m2

  • Za upit "160 m2 do 900 eura/m2" pronađeno 1 144 nekretnina - prosečna cena 598 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 855 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 945 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 58000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 118.000 € na 109.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 109.000 €, 162,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 118.000 €
19.04.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renovirana spratna kuća ukupne površine 162 m2 (108m2 stambeni deo i 54 m2 garaža ispod cele kuće) na parceli od 3.37 ari u naselju Dolja. Prizemlje se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Sprat čine dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 100.000 €, 149,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 3091104 - Cena je 100 000e + agencijska provizija 3%. Uknjižena kuća od 75m2 u mirnom delu Čardaka. Starija kuća je funkcionalna kao dvosoban stan, ali je u lošijem stanju. Nova kuća od 48m2 je nedovršena i sagrađena je 2011. Plac je izuzetno lep i izlazi na dve....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 105.000 €, 157,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća za rušenje sa velikim placem u širem centru grada. Okvirna širina uličnog fronta 17 m. Plac je veličine 32.47 ari. Postoje komunalije za kuću površine 157 m2 + pomoćne prostorije 168 m2. Mirna ulica za život... Grejanje nema Stolarija drvena.

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 107.000 €, 160,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Obrenovac, Barič, kuća Prodaje se kuća sa dve odvojene stambene jedinice. 5+, CG, pr+1, parking, garaža Prizemlje čine dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i dve ostave. Dok su na spratu dve spavaće sobe sa terasom, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. Na prostranom....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 107.000 €, 160,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 110.000 €, 165,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi spratna kuća kod Ekonomske škole u Somboru. Kuća je podeljena u dva stana (prizemlje i sprat) koja mogu da funkcionišu kao celina ili posebno. Na prizemlju se nalaze 4 sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, špajz, hodnik i terasa. Na spratu se nalaze 4 sobe, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 113.300 €, 171,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

https://www.eho-nekretnine.rs/prodaja-kuca/rakovac-novirakovac/540170 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 109.000 €, 165,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća oko 165m2 u drugom redu na Dunavu . . . . Ima 4 spavaće sobe, veliki dnevnu, 2 kupatila, 2 balkona, garaža plus sa zadnje strane velika ostava. U donjem delu je kupatilo i velika prostorija za druženja i slavlja. . Ulica je asfaltirana I postoji ulična rasveta. Kuća....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 99.000 €, 150,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća, P+1, + Ptk, 150 netto m2, plus funkcionalno potkrovlje sa betonskom pločom. EG na struju, postoji i kotao na pelet. 5 spavaćih soba, 2 velike i 3 manje. 2 kompletna kupatila i jedno sa izvedenom instalacijom (koje trenutno služi kao ostava). U velikom dvorištu postoji....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 99.000 €, 150,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju kuću ukupne površine oko 150m2 na 3,41 ari placa koja se nalazi u naselju Stara Čaršija. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice. Prva stambena jedinica je prizemna i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće sobe, hodnika, ostave i....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, Dudovi, 158.000 €, 168,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Vlasnik. Prodajem kucu sa dva odvojena stana i tri zajednicke prostorije u Obrenovcu, naselje Dudovi. Stanovi su novije gradnje pa fasada jos nije zavrsena, na oba stana je uradjena izolacija kao i na krovu. Kvadratura stana na visokom prizemlju je 44.21m2 sa terasom i po strukturi....

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 105.000 €, 160,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Blizina centra,Miran kraj Prodaje se kuća u Bariču u dobrom stanju bez velikih ulaganja. Idealna za život tri porodice. Povučena 200 metara od glavnog puta sa velikim dvorištem i voćnjakom na površini od 7 ari. Kuća na tri etaže, kompletno odvojene kao zasebni stanovi. Svaka etaža....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 105.000 €, 160,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižene nekretnine koje se nalaze na placu od 16,7a. Na placu imamo dve kuće, letnju kuću, garažu, šupu i pomoćne prostorije za držanje životinja. Plac je ravan, okruženje mirno. Nalazi se u blizini pečenjare Palma. Interesantno je za život porodice sa više generacija. Kuće uredne....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 100.000 €, 153,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Novo selo, prodaje se četvorosobna kuća površine 153kvm koja se nalazi na placu površine 600kvm. Kuća je građena od mešanog materijala. Kuća u svom sastavu poseduju: veliko predsoblje, tri spavaće sobe, dnevnu sobu, manju kuhinju i kupatilo. Vrata i prozori su drveni, na....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 160.000 €, 170,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo Vam lokal na samoj obali jezera na Adi koji poseduje svoju pripadajuću plažu,i koji je izgradjen je 2017 godine na dva nivo. U pitanju je montažni objekat rađen od punog drveta, temelj je urađen čvrst betonski - klasičan kao za kuću, pa je pogodan i za svaki vid nadogradnje.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 170,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća je kompletno renovirana 2013. god. Poseduje bazen, grejanje na GAS i čvrsto gorivo. Na placu postoji još jedan pomoćni objekat od 100 m2 - novogradnja, koji može da služi i kao poslovni. .

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 160.000 €, 170,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lepu kucu u Kovilju sa dodatne dve stambene jedinica na placu. Za sve inf.pizvati 0601408080 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 104.000 €, 160,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan magacinski prostor u okviru Mašinske industrije površine 160m2 i nalazi se u prizemlju. Prostor poseduje mokri čvor, prilaz za kamione i šlepere i pogodan je za različite delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 149.760 €, 159,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Cena je sa PDV-om 159 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 95.780 €, 148,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u centru Žablja – useljiva, bez većih ulaganja. Prodaje se funkcionalna prizemna kuća u samom centru Žablja. Kuća se sastoji od četiri spavaće sobe, odvojene kuhinje, dnevne sobe i kupatila. Nalazi se na velikom placu, idealnom za baštu, dodatne objekte ili....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 102.400 €, 160,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor u okviru Mašinske industrije. Površina prostora je 160m2 i nalazi se na I spratu. Pogodan je za kancelarijski prostor, učionice i razne druge delatnosti jer se nalazi na kilometar od centra grada. U okviru poslovnog prostora postoje i parking mesta.....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 97.850 €, 153,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Čortanovci, vikendica u odličnom stanju u prelepom mirnom prirodnom okruženju+++Agencijska oznaka 30451418 , oglašavamo prodaju dvoiposobne vikendice u Čortanovcima , nedaleko od glavnog puta u Čortanovcima, ukupne uknjižene povrsine građevinske površine 153 m2 , nalaze se na placu....

 
 
 
  Kuća, KELEBIJA, 95.000 €, 149,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa spratna kuća na Kelebiji, blizu granice, blizu glavnog puta. Kuća poseduje jako lepo, prostrano dvorište sa dodatnim objektima. Na podovima su parket i pločice. Svaka soba na spratu ima izlaz na terasu, lep raspored, kuća je idealna za veću porodicu koja voli da uživa u prirodnom....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, Centar, 100.000 €, 157,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U najstrožem centru Kikinde prodaje se prizemna kuća površine 157m2, na parceli površine 1200m2. Kuća zahteva dodatna ulaganja ako bi se posmatrala kao stambena jedinica, međutim lokacija i površina parcele iskazuje ogroman potencijal za poslovne i građevinske sadržaje. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 105.000 €, 165,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u mirnom kraju Palića, izolovani podovi i zidovi, dve etaže, optički internet, kompletno nameštena kuća, kuhinja po meri, novi uređaji, nove elektro i vodovodne instalacije, letnjikovac. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 109.000 €, 172,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

KUĆA JE UDALJENA NEKOLIKO KILOMETARA OD PARAĆINA. ZA SVE KOJI ŽELE PRIVATNOST I MIR. JEDNA OD IZDVOJENIH PONUDA. POGLEDAJTE BEZ ODLAGANJA. .

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 95.000 €, 150,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju seosko domaćinstvo u Guberevcu gružanskom, kuća površine 150 m2 u osnovi, koja je novije gradnje, na tri nivoa, a sprat je komplet sređen i uslovan za život, dok su suteren i potkrovlje u sivoj fazi. Priključena je struja i voda sa seoskog vodovoda. Od prostorija koje su....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 105.000 €, 166,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je porodična kuća u Baćevcu, 90 m2 Pr+1+Po na površini placa od 10 ari. Kuća je pravljena po planu i po strukturi je i za višečlanu porodicu. Poseduje i pomoćni objekat koji se sastoji od garaže sa radionicom i nedovršenim stanom na spratu. Ispred kuće je prelepo dvorište....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 110.000 €, 174,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Kuća: POMORAVSKI OKRUG- Paraćin-Širi centar, , , 174m2, 4.31ari, 110000 eur .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Cena je sa PDV-om Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 159m² · 149.760€.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 149.760 €, 159,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Cena je sa PDV-om .

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 113.500 € na 95.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 95.000 €, 151,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 113.500 €
17.04.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju magacinski prostor – Zemun, naselje Sava Kovačević, ulica Rada Končara Prodaje se uknjižen magacinski prostor ukupne površine 151 m², smešten na nivou -2 kvalitetno građene zgrade iz 2013. godine. Objekat je izgrađen od armirano-betonske konstrukcije, uz visok standard....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 98.000 €, 156,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vikendica se nalazi u Novom Slankamenu, na prelepom delu Fruške Gore, okružena vinogradima i prirodom, što je čini idealnom za porodice koje žele da uživaju u miru i tišini, daleko od gradske gužve. Kuća se prostire na tri nivoa - podrum, prizemlje i potkrovlje, ukupne površine 156....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 94.000 €, 150,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

6 soba, 2 apartmana, 7 kupatila, kuća na dva nivoa + potkrovlje Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, RUMA, 100.000 €, 160,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam spratnu kuću,novije gradnje, uknjiženo vlasništvo. Čvrsta gradnja ,termo izolacija sa fasadom, PVC stolarija, centralno grejanje na gas, klima u prizemlju i spratu. Dva moderno opremljena kupatila, tri spavaće sobe. Želite svoj kutak u miru,pozovite 065 29 15 233....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 105.000 €, 168,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća građena od čvrstog materijala, površine 168 m2. U svom sastavu ima predsoblje iz kojeg se ulazi u kupatilo, kuhinju i dnevnu sobu. Kružni raspored prostorija povezuje dnevnu sobu sa kuhinjim i trpezarijom. U potkrovlju se nalaze 2 sobe i tavanski prostor. Podovi su....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 100.000 €, 160,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju domaćinstvo na Broju 6, 7km od centra Niša 160 m2 stambenog prostora i 5 ari zemljišta. Stambeni deo se sastoji od dve stambene jedinice od po 80m2 starije gradnje kojima je potrebna adaptacija. Nalazi se u neposrednoj blizini škole pošte, ambulante i obdaništa u naseljenom....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 100.000 €, 160,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BANJA, 100.000 €, 160,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 99.900 €, 160,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća čvrste gradnje sa potkrovljem na većoj parceli, zajedno sa pomoćnim objektom. Manji deo kuće je starije gradnje koji je kompletno renoviran, dok je veći deo kuće novogradnja sa nadograđenim potkrovljem. Ukupna površina objekata iznosi: 🔹 Objekat 1: prizemlje 160 m²....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 130.000 € na 98.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RUMA, 98.000 €, 157,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 125.000 €
18.03.2026 - 130.000 €
17.04.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju spratna kuća, na 2,8a placa, na ćošku Kudoške ulice i 15. Maja. Odlična lokacija, blizina škole, centra i svih neophodnih sadržaja. Podeljena u dve stambene jedinice. Stari deo kuće, građen od stare cigle i čerpića, betonski temelji, spoljni zidovi 80cm, cela kuća obložena....

 
 
 
  Farma, ČAČAK, 105.000 €, 169,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se imanje u Mršincima, koje se sastoji od dve kuće na 1.5 hektara okućnice. Starija kuća je površine 79m2, po strukturi trosoban stan, adaptirana i to PVC stolarija, izolacija. Nova kuća je sagrađena 2002. godine, površine 90m2, po strukturi trosoban stan. Stanje objekata....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 497)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.