• GoHome Professional
160 m2 do 894 eura/m2 parket klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 do 894 eura/m2 parket klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 894 eura/m2 parket klima

  • Za upit "160 m2 do 894 eura/m2 parket klima" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 626 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 849 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 938 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 71000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 172,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Prizemna, četvorosobna kuća 172m2, na parceli od 891m2 na Starom Bagljašu. Kuća ima dva ulaza, zatvorenu terasu, hodnik, tri sobe, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak, ostavu sa kotlarnicom i kupatilo. Građena od čvrstog materijala, trofazna struja, kanalizacija. etažno grejanje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 149.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novija kuća na Viniku, na dobroj i pristupačnoj lokaciji, prizemlje i sprat, ukupne površine 170 m2 a na lepom placu od 1.127 m2. U donjem delu kuće je stambeni prostor koji čini dnevna soba, još dve prostorije (spavaće ili radne sobe), kuhinja sa trpezarijom gde je smešten....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 124.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prostrana i upečatljiva porodična kuća okružena zelenilom u Malom Bajmoku - 160m² Cena: 124,000€ (775€/m²) Zamislite život u ovoj prelepoj, prostranoj kući smještenoj u mirnom novijem delu Malog Bajmoka, samo 2 km od centra grada i na 700 metara od industrijske zone. Savršen spoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 do 894 eura/m2 parket klima'
150.000 €
150.000 €
88.800 €
  Kuća, BAJMOK, 124.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jako dobra kuća na sprat, u lepom delu Malog Bajmoka, sa uređenim dvorištem i garažom u sklopu kuće. Na podovima je parket, prozori su dupli drveni. Kuća ima sprovedeno centralno grejanje sa radijatorima, kotlarnica je iza garaže, ima priključke na gas i struju, a može da se greje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 125.000 €, 175,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Bagljaš. Površine 175 m2, na placu 4.33. Kuća je održavana. Sastoji se od dve stambene jedinice - trosobnog i dvosobnog stana. Grejanje u kući je centralno na gas. Stolarija spoljna PVC. Na podovima keramika, parketKuća je zidana od cigle, na plafonu štukatur.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 144.400 €, 152,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, terpezarije, spajza, 3 spavace sobe, 2 hodnika, kupatila i toaleta. Orijentisan je dvostrano, sa 3 velike terase, od kojih su dve orijentisane na dvorišnu stranu a jedna ulično sa direktnim pogledom na Petrovaradinsku tvrdjavu. U sklopu stana,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji od velike višenamenske prostorije moguće lokala u funkciji dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepenicama,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 75.000 €, 175,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 175m2 uknjiženana top lokaciji u samom centru sela na placu od 1848m2 koji izlazi na drugu stranu ulice.Kuća je kompletno izrenovirana i naparavljena je nova velika garaža sa dva parking mesta plus jedna otvorena prostorija.Kuća je izrenovirana sa luksuznim pločicama, nova PVC....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 65.000 €, 152,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična stambena zgrada sa dve stambene jedinice 152m2 uknjiženo plus 55m2 pomoćni objekti uknjiženi.Prva stambena jedinica ima dve spavaće sobe, novo kupatilo, kuhinju, trpezariju, veliku dnevnu sobu i hodnik koji je ustakljen.U dnevnoj sobi ima uzidana kaljeva peć koja greje ceo....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TOPONICA, 60.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca su pokriveni sa video nadzorom, kao i lampama koje osvetljavaju celo dvoriste. Kuca je povrsine 170m2, sastoji se od podruma koji je povrsine....

 
 
 
  Kuća, BOTOŠ, 50.000 €, 145,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Botoš – trosobna kuća od čvrstog materijala površine 145m2 + manja jednosobna kuća od mešovitog materijala + pomoćne prostorije na placu od 21,87 ara. Veća kuća se greje CG na plin + peći na čvrsta goriva, trofazna struja (jedno brojilo), klima, PVC stolarija, parket, video nadzor,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 145,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Botoš - trosobna kuća od čvrstog materijala površine 145m2 + manja jednosobna kuća od mešovitog materijala + pomoćne prostorije na placu od 21,87 ara. Veća kuća se greje CG na plin + peći na čvrsta goriva, trofazna struja (jedno brojilo), klima, PVC stolarija, parket, video nadzor,....