• GoHome Professional
160 m2 do 852 eura/m2 što jeftiniji Zadnjih 14 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 do 852 eura/m2 što jeftiniji Zadnjih 14 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 852 eura/m2 što jeftiniji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "160 m2 do 852 eura/m2 što jeftiniji zadnjih 14 dana" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 538 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 809 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 894 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 51000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • dvorište
    • luksuzan
    • prizemlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PARAĆIN, 25.000 €, 161,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća 161m2 u mirnom delu u blizini Paraćina. Objekat je useljiv. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111 999 Prikaži broj , 00381 69 1 222 999 Prikaži broj Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom i....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 35.000 €, 160,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uređeno porodično domaćinstvo u Supskoj, smešteno na pravilnom i lepo organizovanom placu, sa dva objekta čvrste gradnje. Nekretnina je odmah useljiva, bez dodatnih ulaganja, i odlikuje se urednošću i redovnim održavanjem. Prva kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 35.000 €, 173,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Ravnom Selu,stara gradnja. Poseduje ogroman plac, pomoćne objekte,garažu i manju kuću. Vredi pogledati. Sve legalizovano, vlasnik 1/1. Sve informacije na broj 061251 7337 ... Prikaži broj Kuća, Vrbas - Ravno Selo | Prodaja · 173m² · 35.000€.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 do 852 eura/m2 što jeftiniji zadnjih 14 dana'
100.000 €
117.000 €
55.000 €
  Kuća, BEZDAN, 37.000 €, 172,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

MALO SEOSKO DOMAĆINSTVO U Bezdanu se prodaje redovno održavana kuća od 172m2 sa pomoćnim objektima na parceli od 2200m2. Kuća je u odlično stanju, građena delom od blokova, delom od cigle i mešanog materijala. Porodićni objekat ćine tri sobe, kuhinja, kupatilo, ostava, lepo osunčana....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 60.000 €, 150,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vertikala kuće u Lipovici iz 3 nivoa na 17 ari placa. Sut+Vpr+Ptk, u suterenu je garsonjera od 30m2 i podrum. Na VPR se nalazi dvosoban stan koji je kompeltno završen i sređen, PTK je u sivoj fazi. Kuća se nalazi u blizini šume sa lepim placemUdaljena je 500m od minibusa, u blizini....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 64.000 €, 160,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Spuštena cena*-Rustična kuća 120 m2 sa razrađenim lokalom 37 m2 na glavnom putu... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 175.000 € 332 m 2 8 Zrenjanin grad-kuća na odličnoj lokaciji Kuća - Zrenjanin 175.000 € Prodaja 12/03/26.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 66.000 €, 151,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Nova kuca blizu grada, tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, gradska voda, struja. Plac ima 5,3 ara i mogućnost kupovine još zemljišta. Grejanje je na struju. U blizini se nalaze, škola, dom, crkva, prodavnica. Za više informacija nazovite na 063322300 i 063322400! .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 170,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Radničkom naselju površine 170m2. Prizemlje kuće je portpuno renovirano i prodaje se po sisitemu “ključ u ruke”. Prizemlje se sastoji od ulaznog godnika, posebnog kupatila i mokrog čvora, takođe ima dnevnu sobu, kuhinju, tri spavaće sobe i terasu. Na podu je parket,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 75.000 €, 150,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća površine 150m2 blizu Rakićevih semofora u Leskovcu. Sastoji je od podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje je površine 77m2 i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, manje spavaće sobe i kupatila. Iz prizemlja stepenice vode na prvi sprat koji se sastoji od velike dnevne....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, Centar, 79.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlična porodična kuća u ulici Mostarska br.5, u blizini Doma zdravlja. Nekretnina je useljiva odmah i pogodna je za kupovinu putem kredita. Kuća ima dva sprata, a na svakom spratu se nalaze po dve prostorije i kuhinjsko-trpezarijski prostor. Ukupna površina objekta je 150 m², sa....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 90.000 €, 151,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u Titelu. Kuća je površine 151m2. Prostire se na placu od 15 ari. Poseduje i pomoćne objekte, kao i garažu. Po strukturi kuća je prizemna. Trosobna sa dva kupatila. Poseduje i podrumsku prostoriju. Odlično izolovana na vrlo lepo uređenom placu sa....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 148,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dve kuće na parceli od 612m2 u Peščari na dobroj lokaciji. Prva kuća sa ulične strane je građena od mešanog materijala i podeljena je u dve jedeinice koje sadrže dve sobe, kuhinju sa ostavom i kupatilo. Na podovima je brodski pod i keramika, prozori su drveni a grejanje je na čvrszo....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 112.500 €, 160,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u izgradnji, na Mramorskom brdu, površine 160m2, na placu od 3,7ari. Poseduje dobar i funkcionalni raspored, u donjem delu kuće je hodnik, dnevna soba, izdvojena kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe sa izlaskom na terasu ka zadnjem delu dvorišta i kupatila a unutrašnjim....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 117.000 €, 150,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala čvrsto zidane kuće odaje utisak sigurnosti i topline, dok je plac sasvim dovoljan za igru i razonodu. Raspored prostorija je isti u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u vikend naselju Donje Vlase na placu od 10,5 ari.Kvalitetna novija gradnja.U prizemlju garaza,na spartu konforan denevni boravak sa trpezarijom i kuhnjom,odvojene tri spavace sobe. u potkrovlje u grubim radovimamoze da se dobije lep stambeni prostor) i velika terasa.....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 135.000 €, 166,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa salonska kuća u srcu grada, nekretnina koja svojim stilom, visokim plafonima i autentičnim detaljima odiše elegancijom i toplinom doma. Ova jedinstvena kuća predstavlja savršen spoj starinskog šarma sa funkcionalnošću modernog života, idealna za porodicu, ali i....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Bokokotorska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>