• GoHome Professional
160 m2 do 852 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 do 852 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 852 eura/m2

  • Za upit "160 m2 do 852 eura/m2" pronađeno 1 010 nekretnina - prosečna cena 564 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 809 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 894 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 55000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • 2.sprat
    • klima
    • kablovska
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 128.000 €, 150,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Obrenovac, Mala Moštanica kuća, 5+, 150m20(terasa 15m2), 6.5a, PR+1+PK, EG, parking, garaža, asfaltni put. Odlična kuća na vrlo lepoj lokaciji u blizini crkve, škole, autobuskog stajališta i prodavnica. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja sa terasama na spratu i potkrovlju.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 129.000 €, 153,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Glumčevo brdo, u blizini glavne ulice, nudimo ovu kuću za prodaju koja je novijeg datuma i kvalitetno gradjena. Uknjižena je, ima 153m2 korisne površine. U dobrom je stanju, održavana je, PVC stolarija, komarnici, laminat. Kuća ima suterensku etažu (podrum), prizemlje (dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 140.000 €, 164,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Bajnat, prizemna samostalna kuća ukupne površine 164kvm na parceli veličine 556kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala (sendvič zid sa staklenom vunom), 2007 godine. Kuća poseduje: dnevnu sobu, dve spavaće sobe, hodnik, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo i nadkrivenu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 do 852 eura/m2'
130.000 €
130.000 €
133.900 €
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 127.500 €, 150,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120388, II/III, klima, terasa, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 144.900 €, 170,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽENA KUĆA U MELJAKU+25ari! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 144.900 EURA Lokacija: Meljak, Barajevo Površina: 170 m² + 25 ari građevinskog zemljišta! Kuća se sastoji od dva nivoa i poseduje: - 2. open space dnevna boravka; - 2. trpezarije sa kuhinjama; - 4. spavaće sobe;....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 139.000 €, 163,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

kuća, STARA PAZOVA, SURDUK, Cincorija, 78m2+85m2 na 10ari. Dobra kuća u naselju Surduk - ratarsko-stočarskom selu u Srbiji, opštini Stara Pazova u Sremskom okrugu, oko 40 km severno od Beograda. Broj stanovnika u ovom živopisnom selu je u konstantnom porastu u poslednjih dvadeset....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 128.000 €, 150,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 158,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nova porodična kuća građena od čvrstog materijala na dva nivoa. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trepzarijom i dnevnikm boravkom sa izlazom na terasu, odvojene ostave i dve zasebne sobe u kako u prizemlju tako i u potkrovlju. Vodovod je bušeni bunar, kanalizacija....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 133.900 €, 160,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo vikend kuću u Ledincima koja se nalazi na građevinskom placu površine cca 800 m2, u ulici koja nije prometna , idealno za stanovanje ili korišćenje za odmor. Kuća je kvalitetno zidana, u osnovi ima 81m2, a isto toliko na gornjoj etaži . Vikendica zauzima lepu poziciju na....

 
 
 
  Poslovni prostor, CURUG, 137.920 €, 165,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor/lokal na jednoj od najboljih lokacija u centru Čuruga, pogodan za bilo koju vrstu delatnosti ugostiteljske prirode. Uz lokal može da ostane i kompletna oprema koja je u njemu. Za više informacija ili zakazivanje gledanja pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 137.920 €, 165,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor/lokal na jednoj od najboljih lokacija u centru Čuruga, pogodan za bilo koju vrstu delatnosti ugostiteljske prirode. Uz lokal može da ostane i kompletna oprema koja je u njemu. Za više informacija ili zakazivanje gledanja pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Kuća, RUMA, 125.000 €, 150,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam spratnu kuću na odličnoj lokaciji. Kuća se nalazi u JNA ulici u neposrednoj blizini hotela Garnet. Prilika za kupovinu izuzetne nekretnine za porodicu ili investiciju. Sve dodatne informacije možete dobiti na tel. 0652915233 .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 125.000 €, 150,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 068 Mesto: Krčedin Površina: 150.00m² 6.34a Broj soba: 5.0 Konsalting d.o.o. Stara Pazova, Reg. br. 273 OPIS: Kuća u vikend naselju Krčedinski breg, na visokoj obali Dunava, kuća je u odličnom stanju, u mirnom kraju, okružena zelenilom i vikendicama, useljiva odmah. Spratnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, VALJEVO, Centar, 125.000 €, 150,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem poslovno /stambeni prostor u Valjevu od 150m2 vrlo +50m terase sa magacinom od 200m2 .Tel+385921411873 whatsaap Vladike Nikolaja bb, Starija gradnja, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 125.000 €, 150,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Braće Lakovića , prodaje se odlična spratna kuća korisne povšine cc 150m2, na parceli ukupne površine 800m2. Kuća je uredna i odmah useljiva a na parceli nalaze se pomoćni objekti, još jedan stan površine 70m2 i manji voćnjak. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić"....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 123.600 €, 149,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u izvornom stanju u kojoj niko nije živeo. Kuća se nalazi u samom centru Bačke Palanke, idealna za miran porodičan život, veoma prostrana i komforna. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak i trpezariju. Nameštaj u kući je potpuno nekorišćen, potrebna....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 169,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Mičkei – 2 kuće + pomoćne prostorije i radnja na placu od 8,4 ara. Odvojeni plin, voda, telefon i trofazna struja za svaku kuću i za radnju. Kanalizacija, kolski ulaz, nova drvena stolarija, demit fasada, nov krov, grejanje na plin i čvrsta goriva, brodski pod, uknjiženo 1/1. Jedna....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVILAJNAC, 120.000 €, 145,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

RESTORAN sa kompletnim inventarom, nedaleko od Prirodnjačkog centra i gradskih bazena. Šank sa rashladnom vitrinom, stolovi i stolice puno drvo hrastovina, posuđe, escajg. Kuhinja u funciji roštilj, pekač, frižideri. Parno grejanje na struju i čvrsto gorivo. U sklopu je garsonjera....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 125.000 €, 146,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DOBRA INVESTICIJA Ovim oglasom pozivamo zainteresovane da investiraju u poslovno-stambeni objekat koji se nalazi u pešačkoj zoni, odnosno u strogom centru Sombora. Na parceli od 694m2 nalazi se objekat koji čine dva poslovna prostora i dva stana, ukupne površine 146m2. Sama pozicija....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 136.000 €, 165,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na Staroj Misi, u Staroj Kozaračkoj, kuća je spratna, ima dve stambene jedinice(dva stana), ukupne površine 165m2, stanovi su trosobne strukture, na podu su laminati, pvc stolarija, dva strujomera, ima garažu, u ulici je prošao gas, sve je uknjiženo 1/1 Za više....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 123.600 €, 150,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Na top lokaciji u vikend zoni Čortanovci, sa asfaltnim putem do placa, prodaje se vikendica spratnosti Po+P+Pk, neto površine 150m2. Prodaje se nameštena, sa svim stvarima i uređajima. Objekat ima odličan podrum. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo i nadkrivena....

 
 
 
  Kuća, KAC, 140.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na odličnoj lokaciji sa dosta pomočnih objekata i uličnim lokalom pored. Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, KAC, 140.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična kuća na odličnoj lokaciji sa dosta pomočnih objekata i uličnim lokalom pored. Kuća ima prizemlje sa dve sobe do ulice, kuhinja, kupatilo i još jedna spavaća soba. Na spratu Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Plac je 536 m2 a u dvorištu....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 135.000 €, 164,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU RAZRAĐEN PRODAJNO PROIZVODNI OBJEKAT- PEKARA SA PRODAJNIM OBJEKTOM U ŠIREM CENTRU GRADA, U ULICI DIMITRIJA TUCOVIĆA. OBJEKAT JE U POTPUNOSTI UREĐEN ZA PROIZVODNJU HLEBA I PECIVA. U OPREMLJENOM PODRUMSKOM DELU OD OKO 50M2 JE RADIONICA, PO HACCP-U. - TRI METRA VISINE. U OBJEKTU....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 113.000 € na 130.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, MALA MOŠTANICA, 130.000 €, 158,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 115.000 €
19.04.2026 - 113.000 €
22.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Obrenovac, Barič - Peđe Leovca 5.0, 158m2 (terasa 18m2), PR/1, GAS, telefon, parking, gradska kanalizacija, asfaltni put. Odlična porodična kuća na čijoj se izgradnji nije štedelo tih godina kad se kuća zidala, što pokazuje prvi susret sa ovom lepom kućom. U prizemlju kuće se nalazi....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 113.000 € na 130.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARIČ, 130.000 €, 158,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 115.000 €
19.04.2026 - 113.000 €
22.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 130.000 €, 158,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Centar - Lokal-kafe bar u radu površine 158m2, klima, dupla ventilacija, enterijer urađen od najfinijeg drveta. Moguće i izdavanje na duži period ili zamena za stan u Beogradu. .

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K757 Na prodaju uknjižen sprat kuće kao posebna stambena jedinica – 175 m² komfora u prirodi + 8 ari placa Na odličnoj lokaciji u mestu Međulužje, na glavnom putu, , svega nekoliko minuta vožnje od centra Mladenovca, prodaje se kompletno namešten, prostran sprat kuće, koji....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra na sajtu: #K556 Prodaje se prelepa porodična kuća, nadomak centra Sopota, površine 175 m². Plac površine 6 ari izlazi na dve ulice. Termoizolovana kuća je na tri etaža i nudi neophodan komfor. Suteren je strukture jednosobnog stana površine 40 m² (nedovršen, može se koristiti....

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 123.000 €, 150,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u centru Vranića, opština Barajevo. Kuća ima 225 m2 stambenog prostora,30 m2 garaza, podrum i tavan. Plac je površine 7.5ar.Kuća je legalizovana i uknjižena 1/1. Dnevna soba u prizemlju koja je spojena sa trpezarijom i kuhinjom u jednu celinu ima 30 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 139.050 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća na Telepu. Kuća se nalazi na placu od 300m2. Kuća građena kvalitetnom ciglom, gas u kući, potregna su higijenska ulaganja. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 139.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca Zlatibor naselje Palisad Prodaje se kuca zlatibor naselje palisad kiridzijska 128 prizemlje -60 m2 dvosoban stan prvi sprat -60 m2 dvosoban stan potkrovlje 60m2 plac povrsine 8 ari vlasnik 1/1 poseduje struju vodu svi papiri cisti moze odma prepis kuca se nalazi na prelepom mestu....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 120.000 €, 147,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju kuća u Somboru, nadomak centra grada, na odličnoj lokaciji. -Površina kuće je 147 m2, a površina placa je 632 m2. -Kuća se sastoji iz dve etaže. U prvoj etaži se nalazi hodnik, kupatilo, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kao i dnevni boravak iz kog se ide....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 133.000 €, 163,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća na Raju, smeštena u neposrednoj blizini najvećeg Aqua Parka u Srbiji. Kuća je prostrana i funkcionalna, u dobrom stanju, sa 163m2 stambenog prostora, na parceli od 2,56ari placa. Ova kuća na Raju pruža idealnu priliku za uživanje u mirnom okruženju, daleko....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 119.000 €, 146,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2022.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća na veoma atraktivnoj lokaciji, blizu auto-puta Beograd - Budimpešta. Kuća je od čvrstog materila građena osamdesetih godina, očuvana. Plac 2850 m2-postoji mogučnost kupovine još 807 m2. U kući je razvedeno centralno grejanje i poseduje peći na Gas i na čvrsto gorivo.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 133.900 €, 156,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan plac u centru Zrenjanina sa više građevinskih objekata. Sve je dobro održavano i ne zahteva velika ulaganja. Grejanje je centralno na plin, čvsto gorivo, struju i solarno. Povoljno. .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 135.000 €, 166,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa salonska kuća u srcu grada, nekretnina koja svojim stilom, visokim plafonima i autentičnim detaljima odiše elegancijom i toplinom doma. Ova jedinstvena kuća predstavlja savršen spoj starinskog šarma sa funkcionalnošću modernog života, idealna za porodicu, ali i....

 
 
 
  Kuća, KOSJERIĆ, 130.000 €, 160,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Porodična kuća za odmor i uživanje na Divčibarama Među stoletnim borovima, na putu ka centru Divčibara, predstavljamo vam pravu porodičnu, zidanu u planinskom stilu, kuću od 160m2 koja je urađena domaćinski, za stare dane vlasnika i teška srca se odvajaju od sopstvenim rukama građene....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 130.000 €, 160,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: K742 Na prodaju porodična kuća površine oko 160 m² (uknjiženih 84 m²) sa 5 ari ograđenog placa, smeštena na odličnoj lokaciji u širem centru Mladenovca. Kuća se nalazi u mirnom kraju, a istovremeno je u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – škole, doma zdravlja i bolnice,....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 130.000 €, 160,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2022.,

www.indomio.rs

Kuća dva etaža, garaža, uknjižena, 200 m od akva parka, mirna ulica, idealna za odmor i izdavanje. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 480)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>