• GoHome Professional
160 m2 do 849 eura/m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 do 849 eura/m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 849 eura/m2 klima

  • Za upit "160 m2 do 849 eura/m2 klima" pronađeno 115 nekretnina - prosečna cena 605 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 806 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 891 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 61000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 129.750 €, 173,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s428 Na prodaju prelepi stan površine od 173 kvadratna metra, smešten u porodičnom naselju Tozino voće, u Mladenovcu. Ovaj stan je simbol savršenog sklada između prostora, funkcionalnosti i elegancije, pružajući priliku za savremen životni stil. Prostrani dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 150.000 €, 173,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2022.,

www.indomio.rs

* Na prodaju kuća kod hiruškog bloka, u blizini osnovne škole, marketa, u mirnoj ulici. - Površina kuće je 173 m2, a placa 480 m2. - U prizemlju kuće se nalazi veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu, dve veće spavaće sobe, kao i jedna manja, 2 kupatila, kuhinja i ostava. Na spratu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 172,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.indomio.rs

Prizemna, četvorosobna kuća 172m2, na parceli od 891m2 na Starom Bagljašu. Kuća ima dva ulaza, zatvorenu terasu, hodnik, tri sobe, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak, ostavu sa kotlarnicom i kupatilo. Građena od čvrstog materijala, trofazna struja, kanalizacija. etažno grejanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 do 849 eura/m2 klima'
100.000 €
100.000 €
130.000 €
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 127.500 €, 150,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120388, II/III, klima, terasa, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 133.900 €, 159,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 144.900 €, 170,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽENA KUĆA U MELJAKU+25ari! POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 144.900 EURA Lokacija: Meljak, Barajevo Površina: 170 m² + 25 ari građevinskog zemljišta! Kuća se sastoji od dva nivoa i poseduje: - 2. open space dnevna boravka; - 2. trpezarije sa kuhinjama; - 4. spavaće sobe;....

 
 
 
  Kuća, KAC, 140.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na odličnoj lokaciji sa dosta pomočnih objekata i uličnim lokalom pored. Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 130.000 €, 160,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća površine 160m², na dva sprata, koja se sastoji od dva potpuno odvojena 3.0 stana, idealna za višečlanu porodicu ili izdavanje. Pored kuće se nalaze pomoćni objekti, prostrana garaža sa mogućnošću preuređenja u garsonjeru, kao i negovan voćnjak. Plac je potpuno ograđen....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 123.500 €, 154,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u Kragujevcu korisne površine 154 m2. Nalazi se na izuzetno lepoj i atraktivnoj lokaciji, u blizini kolonske kapije, TC Big fashion, škole, prodavnica, marketa, vrtićaStrukturu kuće čine prizemlje i sprat, pri čemu se prizemlje sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K757 Na prodaju uknjižen sprat kuće kao posebna stambena jedinica – 175 m² komfora u prirodi + 8 ari placa Na odličnoj lokaciji u mestu Međulužje, na glavnom putu, , svega nekoliko minuta vožnje od centra Mladenovca, prodaje se kompletno namešten, prostran sprat kuće, koji....

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Mirijevu, u ilci Mihaila Bulgakova, u prilici smo da vam ponudimo dupleks površine 150m2. Stan se nalazi u kući ali poseduje potpuno zaseban ulaz i potpuno je odvojen od ostatka objekta. Može se koristi bilo kao stambeni bilo kao poslovni prostor. Na prvom nivou se nalazi prostrana....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Trošarini u blizini Elektronske industrije. Kuća je površine oko 150 m2, sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje je moguće prepraviti u dva stana. Jedan stan je sređen, površine 84 m2 sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, RITOPEK, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u zelenom delu Ritopeka, sa pogleom na Dunav i ne daleko od plaže i skele koja prebacuje preko u Ivanovo, Pančevački deo, kuća ima oko 150 kvadrata, donji deo kuće je stara gradnja i ima garažni deo, trenutno sa još 2 prostorije ukupne površine 60 kvadrata sa izmalterisano....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 115.000 €, 145,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća stambene površine 145m2. Centralno grejanje na gas. Kompletna izolacija. Garaža i nusprostorija. Malo ali lepo sredjeno dvorište. Bez ulaganja, odmah useljiva. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 118.500 €, 150,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća od 150m2, u blizini centra. Kuća se sastoji iz dve potpuno nezavisne stambene jedinice, povezane unutrašnjim stepenicama. Izuzetna lokacija kuće, pogodno za život i za izdavanje. Prizemlje – 58m², jednoiposoban stan, koji od prostorija ima: kuhinju, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 116.000 €, 145,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća od 160 m2 u Šumaricama, odmah posle treptača, na 6,01 ari placa . Plac je prelep, ravan i izlazi na dve ulice, iz jedne ulice je pešački ulaz, a iz druge ima ulaz i za kola. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje ima stambeni blok koji se sastoji od dve sobe....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 134.000 €, 172,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Ozakonjena (legalizovana)kuća Spratnosti Pr+1 Ukupne bruto površine 212,05 m2 ,ukupne neto površine 172,13m2 u okviru kojeg su formirane dve stambene jedinice stan br.1 u nivou prizemlja po strukturi trosoban neto površine 86,95m2 i stan br.2 u nivou prvog sprata po strukturi trosoban....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 124.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prostrana i upečatljiva porodična kuća okružena zelenilom u Malom Bajmoku - 160m² Cena: 124,000€ (775€/m²) Zamislite život u ovoj prelepoj, prostranoj kući smještenoj u mirnom novijem delu Malog Bajmoka, samo 2 km od centra grada i na 700 metara od industrijske zone. Savršen spoj....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 124.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jako dobra kuća na sprat, u lepom delu Malog Bajmoka, sa uređenim dvorištem i garažom u sklopu kuće. Na podovima je parket, prozori su dupli drveni. Kuća ima sprovedeno centralno grejanje sa radijatorima, kotlarnica je iza garaže, ima priključke na gas i struju, a može da se greje....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 120.000 €, 155,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Bačkoj Palanci, katastarski podeljena na dva odvojena stana – idealno rešenje za dve porodice, izdavanje ili kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Površine: Stan u prizemlju: 77 m² Stan na spratu: 78 m² Plac: 1.587 m² – dovoljno prostora za dvorište,....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 125.000 €, 165,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo porodičnu kuću na placu od 30 ari u Bačkom Brestovcu, 23km od Sombora. Kuća ima 300m2. Građena je sredinom 80-ih godina od najkvalitetnijih materijala. Kuću je gradila firma "Marko Orešković" iz Apatina. Posedujemo projektnu dokumentaciju. Na spratu se nalazi: 4 sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SUŠICA, 125.000 €, 165,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Sušica od 165 m2. Kuća se sastoji iz 3 etaže. Prodaje se nameštena i delimično renovirana. Grejanje na gas i struju. U postupku uknjiženja. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od....

 
 
 
  Kuća, GOSPODJINCI, 123.600 €, 165,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u Gospođincima, udaljena 30km od Novog Sada. Ova nekretnina pruža savršen spoj modernog života i mirnog okruženja. Kuća se prostire na prostranoj parceli sa velikim dvorištem, idealnim za porodične trenutke ili opuštanje na otvorenom. Unutrašnjost....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 129.900 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

POKLON IZNENAĐENJE SVIM NAŠIM KLIJENTIMA Kuća u samom centru naselja, uknjižena na 100m2, po premeru ima 150m2. Na izuzetnoj poziciji, kako za život , tako i za gradnju poslovnih objekata. Sastoji se iz dva nivoa . U prizemlju se nalaze garaža, radionica, i stambeni deo sastavljen....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 110.000 €, 148,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede i uzgoja stoke. Kuća je starije gradnje, ali je odlično održavana na placu od 2181 m2 Poseduje podrum i visoko prizemlje gde je smešten veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri odvojene spavaće sobe, veliko kupatilo....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Makova Sedmica, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Gas u ulici, potkrovlje nedovršeno.Kompletna ponuda nekretnina na www.sunekretninebonus.rs Parking, garaža, Internet, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju prelepa kuća na tri sprata, smeštena u mirnom i tihom kraju, idealnom za život, odmor i beg od gradske buke i gužve. Kuća se sastoji od tri etaže i polunameštena je, što budućem vlasniku pruža mogućnost da je uredi po sopstvenim željama. Prostor je funkcionalno organizovan,....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 122.000 €, 168,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Rumi na odličnoj lokaciji, u blizini Doma zdravlja, vrtića, igrališta. Kuća je pogodna za veliku porodicu, na placu površine 5,3 ari, stambene površine 168 m2. Ima dve odvojene stambene jedinice, dve garaže, uredno dvorište. U kući su parketi, kuća je odmah useljiva!....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 105.000 €, 145,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Terasa Ivana Gorana Kovacica Spratnost: 1 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 110.000 €, 152,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

BAČKA TOPOLA, 152m2, KUĆA Prodaje se izuzetno prostrana kuća sačinjena od dve etaže, koja poseduje plac od sedam ari. Prostire se na 152m2, ali u stvarnosti ima 300m2 stambenog prostora. Donja etaža je kompletno nameštena i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 125.000 €, 175,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća naselje Bagljaš. Površine 175 m2, na placu 4.33. Kuća je održavana. Sastoji se od dve stambene jedinice - trosobnog i dvosobnog stana. Grejanje u kući je centralno na gas. Stolarija spoljna PVC. Na podovima keramika, parketKuća je zidana od cigle, na plafonu štukatur.....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 120.000 €, 168,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K626 Nameštena renovirana kuća površine 168 m2 (uknjiženih 84 m2) se nalazi na 3 ari placa u naselju 25. maj udaljenom 10 minuta hoda od strogog centra grada. Pozicionirana je na sjajnoj atraktivnoj lokaciji u blizini vrića, škole, sportskog centra, parkova, terena; pogodna....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Kertvaroš, 115.000 €, 164,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa porodična kuća na velikom ograđenom placu na odličnoj lokaciji- središni deo Kertvaroša. U blizini je škola, obdanište, fakulteti prodavnice, tržni centri i sve ostalo što je porodici potrebno. . Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 105.000 €, 150,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2025.,

www.agencijapragma.com

Žitište – Dve kuće ukupne površine oko 160m2 na placu površine 10,37 ara. Dvosobna kuća površine 98m2 + garaža površine 19m2 i trosobna kuća površine 60m2 sa terasom površine oko 15m2. Trofazna struja, grejanje na plin, demit fasada, PVC stolarija, sve renovirano, čvrsta gradnja,....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najlepših ulica u Kikindi nedaleko od centra grada, Odlična kuća na sprat, građena za potrebe svoje porodice, veoma kvalitetna gradnja. Kuća se sastoji od prizemlja i sparata, koji su uređeni kao i potkrovlja koje je u sirovom stanju. U prizemlju je dnevni boravak, sa....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u centru grada. Naša preporuka.kontakt.060/423-30-33 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 149.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novija kuća na Viniku, na dobroj i pristupačnoj lokaciji, prizemlje i sprat, ukupne površine 170 m2 a na lepom placu od 1.127 m2. U donjem delu kuće je stambeni prostor koji čini dnevna soba, još dve prostorije (spavaće ili radne sobe), kuhinja sa trpezarijom gde je smešten....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 103.000 €, 152,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano