• GoHome Professional
160 m2 do 768 eura/m2 podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 do 768 eura/m2 podno grejanje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 768 eura/m2 podno grejanje

  • Za upit "160 m2 do 768 eura/m2 podno grejanje" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 612 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 729 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 806 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 59000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, GOSPODJINCI, 123.600 €, 165,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u Gospođincima, udaljena 30km od Novog Sada. Ova nekretnina pruža savršen spoj modernog života i mirnog okruženja. Kuća se prostire na prostranoj parceli sa velikim dvorištem, idealnim za porodične trenutke ili opuštanje na otvorenom. Unutrašnjost....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 120.000 €, 163,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Krčedinu pri kraju izgradnji. Bruto površina 163 kvadratnih metara, neto površina 135kvm, prizemlje 92kvm, sprat 43kvm. Građevinska dozvola na 284 kvadratna metra (dve faze). Objekat se nalazi u centru Krčedina, na 150 metara od škole. Plac je veličine 19 ari sa voćnjakom....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 69.000 €, 150,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja kuće u Belanovcu, korisne površine 150 m2 na placu površine 7,44 ara. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, 10 km od Leskovca, sa predivnim pogledom na grad i okolinu, koja je pogodna kako za odmor i uživanje tako i za svakodnevni život. Ova spratna, kvalitetno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 do 768 eura/m2 podno grejanje'
120.000 €
120.000 €
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 148,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Gradnulica - četvorosobna kuća u izgradnji površine 148m2. Prodaje se po principu "ključ u ruke". Mogućnost odabira keramike. Dva kupatila. Demit fasada. PVC stolarija sa roletnama. Podno grejanje na gas. Trofazna struja, Kanalizacija. Plac površine 6 ara sa kolskim ulazom.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 148,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>