• GoHome Professional
160 m2 do 74000 eura uknjižen do 393 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 do 74000 eura uknjižen do 393 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 74000 eura uknjižen do 393 eura/m2

  • Za upit "160 m2 do 74000 eura uknjižen do 393 eura/m2" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 327 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 26000 eura
    • do 32000 eura (prosečna cena)
    • do 39000 eura
    • do 329 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • ekskluzivan
    • 1.sprat
    • pogodan
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 157,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće sa dva pomoćna objekta na 21 aru placa. Svi objekti su uknjiženi i legalni, imaju struju i vodu i bunar. Veća kuća ima 83m² korisne površine, nije mnogo stara i građena je ciglom. Na spratu su dve omalterisane sobe, a prizemlje je useljivo i sastoji se od dnevne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 47.000 €, 150,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120933, 30a, prizemna, struja, uknjižen, stara gradnja, dvorište/bašta, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 do 74000 eura uknjižen do 393 eura/m2'
45.000 €
45.000 €
50.000 €
  Kuća, BARAJEVO, 59.000 €, 150,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kuća u Baćevcu , od dve etaže, koju čine prizemlje i prvi sprat, Uknjižena je u osnovi 86m²,i, dok je ukupna površina sa spratom 150m². Donji deo završen i koristi se za stanovanje, a gornji deo je u sivoj fazi. Veličina placa je 10 ari, pravilnog oblika i zaseban, uknjižen.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 65.000 € na 59.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 59.000 €, 149,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.06.2025 - 95.000 €
06.07.2025 - 90.000 €
19.09.2025 - 85.000 €
01.10.2025 - 80.000 €
16.11.2025 - 74.000 €
04.03.2026 - 69.300 €
29.03.2026 - 65.000 €
13.05.2026 - 59.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj objekat u izgradnji se nalazi na pola puta između dve naše popularne planine Avale i Kosmaja a udaljen je tridesetak kilometara od našeg glavnog grada. Nalazi se u prelepom prirodnom okruženju u kome dominiraju velike površine pod šumom tako da je lepa prilika za ljubitelje prirode.....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 53.000 €, 145,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Čurug, Centar. PRODAJE SE KUĆA - samostalna, prizemna, uknjižene stambene površine 100m2 i 45m2 pomoćnih objekata. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini glavne ulice i strogog centra Čuruga, gde se nalaze svi potrebni sadržaji za život. Poseduje kolski ulaz, površina placa je 877m2,....

 
 
 
  Kuća, HAJDUKOVO, 50.000 €, 151,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna porodična kuća, seosko gazdinstvo sa pomoćnim objektima za skladištenje i preradu voća u Hajdukovu, koja se nalazi na samo 12 km od centra Subotice, a 5 km od centra Palića. Okućnicu čine dve parcele čija je ukupna površina 4427 m2. Površina parcele na kojoj se nalazi kuća....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 49.000 €, 156,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120695, 6.37a, spratna, struja, terasa, uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, dvorište/bašta, tavan. Spratna kuća za rekonstrukciju ili odličan plac za gradnju. Kuća je prostrana, uknjižena na 94m2 i opremljena za stanovanje u prizemlju.....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 47.000 €, 150,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120933, 30a, prizemna, struja, uknjizen, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Kuća, Beograd....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 39.500 €, 150,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Baćevac, započeta gradnja, kod magistrale na 12.25 a .. / nedaleko od restorana ZAVIČAJ, drugi red placeva od Magistrale, završena i uknjižena prva etaža u osnovi 150m2, gradska voda, struja i asfalt, pogodno i za poslovni objekat svake namene, blizina prodavnice i prevoza, uknjižen....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 39.000 € na 37.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KNIĆANIN, 37.000 €, 160,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 39.000 €
18.05.2026 - 37.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Knićanin – dve kuće od čvrste gradnje površina 80m2 (prizemna kuća do ulice) i 80m2 (40m2 prizemlje + 40m2 potkrovlje) + tri pomoćne prostorije na placu površine 24 ara sa kolskim ulazom i garažom. Monofazno dvotarifno brojilo, dva bunara, voćnjak. Uknjižene. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 29.000 €, 145,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 145m2 plac 287m2/2.87ar voda, struja, septička jama uknjižen 1/1 House 145m2 plot 287m2/2.87 are water, electricity, septic tank registered 1/1 Дом 145м2 участок 287м2/2.87 соток вода, электричество, септик зарегистрирован 1/1 Broj u Registru posrednika: 1338 .

 
 
 
  Kuća, ŠID, 65.000 €, 152,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična stambena zgrada sa dve stambene jedinice 152m2 uknjiženo plus 55m2 pomoćni objekti uknjiženi.Prva stambena jedinica ima dve spavaće sobe, novo kupatilo, kuhinju, trpezariju, veliku dnevnu sobu i hodnik koji je ustakljen.U dnevnoj sobi ima uzidana kaljeva peć koja greje ceo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 11)

<< <1> >>