• GoHome Professional
160 m2 do 739 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 160 m2 do 739 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 739 eura/m2

  • Za upit "160 m2 do 739 eura/m2" pronađeno 742 nekretnina - prosečna cena 496 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 702 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 775 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 50000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, 105.000 €, 150,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Ečka - četvorosobna kuća površine oko 150m2 + lokal površine oko 20m2 + letnja kuhinja površine 36m2 na placu površine 14 ara sa kolskim ulazom i garažom. Lokal se nalazi na frontu parcele i ima sopstveni sanitarni čvor. Monofazna i trofazna struja, centralno grejanje na plin i čvrsto....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 105.000 €, 150,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

Žitište - Dve kuće ukupne površine oko 160m2 na placu površine 10,37 ara. Dvosobna kuća površine 98m2 + garaža površine 19m2 i trosobna kuća površine 60m2 sa terasom površine oko 15m2. Trofazna struja, grejanje na plin, demit fasada, PVC stolarija, sve renovirano, čvrsta gradnja,....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 110.000 €, 160,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2024.,

www.indomio.rs

Odlična renovirana kuća u Raški- Mislopolje, površine 160m² ( uknjižena na 110m²). U donjem nivou su tri pomoćne prosotorije , predviđene za letnju kuhinju, kotlarnicu i vešernicu. U gronjem nivou su predsoblje, kupatilo sa zidanom tuš kabinom, hodnik, tri spavaće sobe, dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 160,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Pivara U pitanju je kuća koja se sastoji od starog i novog dograđenog dela. Stari deo kuće je klasičan dvosoban stan dok je noviji deo prizemlje i visoko potkrovlje u sivoj fazi. Poseduje sve komunalije kao i upotrebnu dozvolu. .

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 109.500 €, 160,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 100.000 €, 147,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve kuće na jednom placu u Somboru (MZ Mlake), na samo 500m od centra grada. Ukupna stambena površina 147m2 (prizemlje, sprat, potkrovlje), plac nešto više od 6 ari. Pogodno za dve porodice ili jednu veću – kuće su povezane, ali mogu funkcionisati i odvojeno. Raspored:....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 100.000 €, 147,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno završena i odmah useljiva kuća površine 147 m2, smeštena na placu od 400 m2 u vikend naselju u Futog, u neposrednoj blizini Dunava, sa prelepim pogledom na reku i prirodu.Ova nekretnina pruža više opcija budućem vlasniku — idealna je za porodičan život....

 
 
 
  Kuća, GOSPODJINCI, 123.600 €, 165,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u Gospođincima, udaljena 30km od Novog Sada. Ova nekretnina pruža savršen spoj modernog života i mirnog okruženja. Kuća se prostire na prostranoj parceli sa velikim dvorištem, idealnim za porodične trenutke ili opuštanje na otvorenom. Unutrašnjost....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Mali Radanovac, 99.000 €, 146,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na Malom Radanovcu, na odličnoj lokaciji sa lepim placem i dodatnim objektima. Kuća je prostrana, ima 4 sobe, 2 toaleta, kuhinje i više dodatnih prostorija. Legalizacija u toku. Parking, garaža, Telefon.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 101.000 €, 149,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prizemna kuća površine 149m², od mešanog materijala, u mirnom delu naselja MZ Crvenka, udaljena oko 800 metara od centra grada. Osnovne karakteristike: Površina: 149 m² Hidroizolacija urađena Grejanje na gas Trofazna struja Podovi: parket i pločice Prozori: drveni, vakum....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 103.000 €, 152,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u samom centru Temerina. Uknjižena na 152m2 ali u stvarnosti ima preko 400m2. Uz određena ulaganja može se dovesti do idealnog prostora za život. Mogućnost korišćenja nekretnine kao poslovni prostor. Za više informacija javite se našim agentima prodaje. 021/662-0001 .

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 103.000 €, 152,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 16888 Kuća na potkrovlje 112m2 plus objekti pomoćni 40m2 uknjiženi na placu od 1440m2 plus plac 720m2 u gradjevinskom području. Kuća može da se kupi bez tog placa posebno. Kuća ima 4 sobe veliku natkrivenu terasu, kupatila dva jedno u potkrovlju i jedno u prizemlju,....

 
 
 
  Kuća, SENAJA, 100.000 €, 148,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu ( celo domacinstvo ) 25 minuta od Beograda autoputem Beograd-Mladenovac, odma posle skretanja naplatne rampe Mali Pozarevac. Kuca se nalazi u mirnom i tihom okruzenju punom zelenila. Kuca poseduje na prizemlju terasu veliku, dnevni boravak, spavacu sobu, kuhinju i kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 99.900 €, 148,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede i uzgoja stoke. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 99.900 €, 148,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede i uzgoja stoke. Kuća je starije gradnje, ali je odlično održavana na placu od 2181 m2 Poseduje podrum i visoko prizemlje gde je smešten veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri odvojene spavaće sobe, veliko kupatilo....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 101.000 €, 150,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Miloša Ostojina prodaje se odlična spratna kuća korisne površine 150m2 na parceli površine 600m2. Pored kuće, na parceli se nalazi dvorišni stan, pomoćni objekti i lepo manje uređeno dvorište. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30, ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 120.000 €, 160,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

5.0, Ruma, Sutjeska, 160m2, plac 6 ari, gas, terasa, 2 etaže. Na prodaju kuća na dve etaže, sa pooićnim objektima i garažom na placu od 6 ari. Kuća je zidana 70-ih godina, izuzetnog kvaliteta. Fasada je kombinacija kamena i fasadne cigle što podseća na kuće mediterana. Grejanje na....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 129.750 €, 173,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s428 Na prodaju prelepi stan površine od 173 kvadratna metra, smešten u porodičnom naselju Tozino voće, u Mladenovcu. Ovaj stan je simbol savršenog sklada između prostora, funkcionalnosti i elegancije, pružajući priliku za savremen životni stil. Prostrani dnevni boravak sa....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 120.000 €, 160,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: K581 Prodaje se velika nameštena kuća površine 160 m², koja se nalazi na Kosmaju na placu od 16 ari. Ima asfaltni prilaz i gradsku vodu. Udaljena je oko 20 km od centra Mladenovca i oko 60 km od Beograda. Kosmaj predstavlja idealnu lokaciju za odmor i uživanje u prirodi. Ukoliko....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 120.000 €, 160,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Golubincima, u Grobljanskoj ulici. Kuća je građena 80-90-ih od bloka i ima oko 160m2. Sastoji se od prizemlja i visokog potkrovlja. U prizemlju je veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom kao i dve spavaće sobe i kupatilo. Na potrkrovlju je isti raspored prostorija.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 120.000 €, 160,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ispod južnih obronaka istočnog dela Fruške gore, u samom centru mesta Krčedin, nalazi se ova kuća na placu od 20 ari sa voćnjakom. Severno od samog naselja, na desnoj obali Dunava formirano je i vikend naselje. Neposredno uz obalu niže se nekoliko peščanih ada na kojima su prelepe....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 118.000 € na 109.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 109.000 €, 162,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 118.000 €
19.04.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renovirana spratna kuća ukupne površine 162 m2 (108m2 stambeni deo i 54 m2 garaža ispod cele kuće) na parceli od 3.37 ari u naselju Dolja. Prizemlje se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Sprat čine dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 100.000 €, 149,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 3091104 - Cena je 100 000e + agencijska provizija 3%. Uknjižena kuća od 75m2 u mirnom delu Čardaka. Starija kuća je funkcionalna kao dvosoban stan, ali je u lošijem stanju. Nova kuća od 48m2 je nedovršena i sagrađena je 2011. Plac je izuzetno lep i izlazi na dve....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 105.000 €, 157,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća za rušenje sa velikim placem u širem centru grada. Okvirna širina uličnog fronta 17 m. Plac je veličine 32.47 ari. Postoje komunalije za kuću površine 157 m2 + pomoćne prostorije 168 m2. Mirna ulica za život... Grejanje nema Stolarija drvena.

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 107.000 €, 160,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Obrenovac, Barič, kuća Prodaje se kuća sa dve odvojene stambene jedinice. 5+, CG, pr+1, parking, garaža Prizemlje čine dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i dve ostave. Dok su na spratu dve spavaće sobe sa terasom, dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. Na prostranom....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 107.000 €, 160,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 110.000 €, 165,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi spratna kuća kod Ekonomske škole u Somboru. Kuća je podeljena u dva stana (prizemlje i sprat) koja mogu da funkcionišu kao celina ili posebno. Na prizemlju se nalaze 4 sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, špajz, hodnik i terasa. Na spratu se nalaze 4 sobe, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 173,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu Mladenovca, na mestu gde se svakodnevica odvija lako i sve je nadohvat ruke, nalazi se stan koji pruža ono najvažnije — prostor, svetlost i osećaj doma. Ovaj prostrani stan odiše komforom, a njegove četiri spavaće sobe čine ga idealnim za porodičan život. Svaka prostorija....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 113.300 €, 171,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

https://www.eho-nekretnine.rs/prodaja-kuca/rakovac-novirakovac/540170 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 109.000 €, 165,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća oko 165m2 u drugom redu na Dunavu . . . . Ima 4 spavaće sobe, veliki dnevnu, 2 kupatila, 2 balkona, garaža plus sa zadnje strane velika ostava. U donjem delu je kupatilo i velika prostorija za druženja i slavlja. . Ulica je asfaltirana I postoji ulična rasveta. Kuća....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 99.000 €, 150,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju kuću ukupne površine oko 150m2 na 3,41 ari placa koja se nalazi u naselju Stara Čaršija. Kuća se sastoji od dve stambene jedinice. Prva stambena jedinica je prizemna i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće sobe, hodnika, ostave i....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 99.000 €, 150,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća, P+1, + Ptk, 150 netto m2, plus funkcionalno potkrovlje sa betonskom pločom. EG na struju, postoji i kotao na pelet. 5 spavaćih soba, 2 velike i 3 manje. 2 kompletna kupatila i jedno sa izvedenom instalacijom (koje trenutno služi kao ostava). U velikom dvorištu postoji....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 105.000 €, 160,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižene nekretnine koje se nalaze na placu od 16,7a. Na placu imamo dve kuće, letnju kuću, garažu, šupu i pomoćne prostorije za držanje životinja. Plac je ravan, okruženje mirno. Nalazi se u blizini pečenjare Palma. Interesantno je za život porodice sa više generacija. Kuće uredne....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 125.000 €, 166,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2023.,

www.heroldo.com

Prizemni deo poslovni objekat opremljen za zubnu ordinaciju, mokri čvor i prolazni hodnik za dvorište. U dvorištu još jedan poslovni objekat sređen. I sprat poseduje stambeni deo nezavršen, II sprat stambeni deo završen. 166 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 100.000 €, 153,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Novo selo, prodaje se četvorosobna kuća površine 153kvm koja se nalazi na placu površine 600kvm. Kuća je građena od mešanog materijala. Kuća u svom sastavu poseduju: veliko predsoblje, tri spavaće sobe, dnevnu sobu, manju kuhinju i kupatilo. Vrata i prozori su drveni, na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 104.000 €, 160,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan magacinski prostor u okviru Mašinske industrije površine 160m2 i nalazi se u prizemlju. Prostor poseduje mokri čvor, prilaz za kamione i šlepere i pogodan je za različite delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije,....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 95.780 €, 148,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u centru Žablja – useljiva, bez većih ulaganja. Prodaje se funkcionalna prizemna kuća u samom centru Žablja. Kuća se sastoji od četiri spavaće sobe, odvojene kuhinje, dnevne sobe i kupatila. Nalazi se na velikom placu, idealnom za baštu, dodatne objekte ili....

 
 
 
  Kuća, VRŠAC, 120.000 €, 159,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća sa garažom i pomoćnim prostorijama na placu ukupne površine 1476m2. Kuća je u osnovi 85m2 , garaža 24m2, jedna pomoćna zgrada 36m2 i druga pomoćna zgrada 14m2. U prizemlju kuće nalaze se hodnik, ostava ispod stepeništa, trpezarija sa kuhinjom, 2 sobe i kupatilo.Na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 102.400 €, 160,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor u okviru Mašinske industrije. Površina prostora je 160m2 i nalazi se na I spratu. Pogodan je za kancelarijski prostor, učionice i razne druge delatnosti jer se nalazi na kilometar od centra grada. U okviru poslovnog prostora postoje i parking mesta.....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 97.850 €, 153,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Čortanovci, vikendica u odličnom stanju u prelepom mirnom prirodnom okruženju+++Agencijska oznaka 30451418 , oglašavamo prodaju dvoiposobne vikendice u Čortanovcima , nedaleko od glavnog puta u Čortanovcima, ukupne uknjižene povrsine građevinske površine 153 m2 , nalaze se na placu....

 
 
 
  Kuća, KELEBIJA, 95.000 €, 149,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa spratna kuća na Kelebiji, blizu granice, blizu glavnog puta. Kuća poseduje jako lepo, prostrano dvorište sa dodatnim objektima. Na podovima su parket i pločice. Svaka soba na spratu ima izlaz na terasu, lep raspored, kuća je idealna za veću porodicu koja voli da uživa u prirodnom....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, Centar, 100.000 €, 157,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U najstrožem centru Kikinde prodaje se prizemna kuća površine 157m2, na parceli površine 1200m2. Kuća zahteva dodatna ulaganja ako bi se posmatrala kao stambena jedinica, međutim lokacija i površina parcele iskazuje ogroman potencijal za poslovne i građevinske sadržaje. Za više informacija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 482)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>