• GoHome Professional
160 m2 do 71000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 do 71000 eura pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 71000 eura pogodan

  • Za upit "160 m2 do 71000 eura pogodan" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 357 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 67000 eura (malo jeftiniji)
    • 74000 eura (malo skuplji)
    • do 365 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, INĐIJA, 56.650 €, 155,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

RUŠEVNA STARA ŠVABSKA KUĆA 155 m2 NA VELIKOM PLACU 2165 m2 POGODNO ZA BIZNIS Prodajemo u Beški Uknjiženu staru kuću 155 m2 u najurbanijem delu na ODLIČNOJ LOKACIJI kuća se nalazi na velikom Placu od 2165 m2 i ima svu infrastrukturuširina fronta je 12 x 180 metaraposebno....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 50.000 € na 55.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 150,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 49.000 €
15.02.2026 - 50.000 €
15.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prizemna, četvorosobna kuća sa dva ulaza, površine 150m2, na placu od 346m2 sa kolskim ulazom. Sastoji se od predsoblja, 4 sobe, kuhinje i dva kupatila. Mešani materijal, kara-tavan, trofazna struja, na podovima patos, laminat i keramičke pločice, drvena i PVC stolarija,kanalizacija.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 148,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dve kuće na jednom placu u Gogama, u blizini samoposluge. -Površina prve stambene jedinice je 75 m2, a površina druge stambene jedinice je 73 m2. Ukupna površina placa je 539 m2. -Prva stambena jedinica (ozačena na slikama pod brojem 1) obuhvata hodnik, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 do 71000 eura pogodan'
55.000 €
55.000 €
39.500 €
  Stan, LESKOVAC, 69.000 €, 153,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE SPRATNI DEO KUĆE - PRIZEMLJE, SASTOJI SE OD DVE IZVDVOJENE STAMBENE JEDINICE. PRVI DEO SE SASTOJI OD HODNIKA, PREDSOBLJA, TRI SPAVAĆE SOBE, DNEVNOG BORAVKA, KUHINJE I KUPATILA, A DRUGI DEO SE SASTOJI OD MALOG HODNIKA, DNEVNE SOBE, KUHINJE SA TRPEZARIJOM, I KUPATILOM, SA....

 
 
 
  Kuća, DONJI PETROVCI, 51.000 €, 170,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u Donjim Petrovcima, građena od cigle 1980. godine. Kuća se nalazi na placu površine oko 20 ari (dve parcele), širine približno 17 metara, i kompletno je uknjižena. Raspored prostorija: četiri sobe sa parketom, trpezarija sa kuhinjom, kupatilo, dve ostave.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 69.000 € na 75.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, JAGODINA, 75.000 €, 150,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 69.000 €
13.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaji su dve kuće sa radionicom i pomoćnim objektima na velikoj okućnici od 37 ari. Kuće su odmah useljive, poseduje ploču, struju i vodu. Odlično pozicionirano imanje, pogodno za porodični život, kombinaciju stanovanja i posla. Prostrano dvorište pruža brojne mogućnosti za baštu,....

 
 
 
  Kuća, KOLUT, 47.000 €, 173,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Kolut Na placu od 1457m2 prodaje se starija kuća od 173m2, renovirana spolja i iznutra u etno stilu. Novo kupatilo, sredjena kuhinja, u sve tri sobe seljački pod, kamin, opeka na zidu, uredjeno dvoriste sa ekonomskim dvorištem i objektom koji je predviđen za poslovni prostor.....

 
 
 
  Kuća, BAČKI BREG, 36.100 €, 145,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!! Prodaje se funkcionalna i lepo održavana porodična kuća površine 145 m², smeštena na placu od 7,5 ari, u Bačkom Bregu. Kuća je zidana čvrstim materijalom (cigla) i nudi odličan raspored prostorija, pogodan za porodični život. Sastoji se od: dve spavaće sobe,trpezarije sa dnevnim....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 35.000 €, 160,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uređeno porodično domaćinstvo u Supskoj, smešteno na pravilnom i lepo organizovanom placu, sa dva objekta čvrste gradnje. Nekretnina je odmah useljiva, bez dodatnih ulaganja, i odlikuje se urednošću i redovnim održavanjem. Prva kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>