• GoHome Professional
160 m2 do 71000 eura podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 do 71000 eura podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 71000 eura podrum

  • Za upit "160 m2 do 71000 eura podrum" pronađeno 36 nekretnina - prosečna cena 372 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 67000 eura (malo jeftiniji)
    • 74000 eura (malo skuplji)
    • do 386 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • pogodan
    • centralno grejanje
    • uknjižen
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 69.000 €, 153,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE SPRATNI DEO KUĆE - PRIZEMLJE, SASTOJI SE OD DVE IZVDVOJENE STAMBENE JEDINICE. PRVI DEO SE SASTOJI OD HODNIKA, PREDSOBLJA, TRI SPAVAĆE SOBE, DNEVNOG BORAVKA, KUHINJE I KUPATILA, A DRUGI DEO SE SASTOJI OD MALOG HODNIKA, DNEVNE SOBE, KUHINJE SA TRPEZARIJOM, I KUPATILOM, SA....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 65.000 €, 165,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

BAČKI GRAČAC - Kuća na parceli od 965 m2 - Prodaje se kuća od čvrstog materijala u ODLIČNOM STANJU u Bačkom Gračacu, oko cca 65 km od Novog Sada.Sastoji se iz dve odvojene jedinice.U kući do ulice, koja je površine 121 m2, se nalaze dve spavaće sobe, predsoblje, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 151,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Naselju Gat, nedaleko od centra grada. Kuća se sastoji od 3 zasebne stambene jedinice i jedne prostorije sa zasebnim ulazom koja je korištena kao poslovni prostor. Prva stambena jedinica se sastoji od dve zasebne sobe i jedne veće prolazne prostorije. Druga stambena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 do 71000 eura podrum'
60.000 €
60.000 €
65.000 €
  Kuća, SOMBOR, 71.000 €, 170,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Parking Terasa Podrum .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 71.000 €, 175,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju zidana kuća koja se nalazi u Somboru i ima 175m2. Poseduje 3 sobe, kuhinju, trpezariju, hodnik, špajz, kupatilo, podrum i terasu. Stolarija drvena podovi su beton, pločice i parket, Grejanje centralno, struja trofazna, gradska voda. Plac je 698m2 i sadrži garažu, tri šupe....

 
 
 
  Kuća, ĆIĆEVAC, 70.000 €, 155,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na velikom placu se prodaje kuća sa tvrdom ploćom površine 105m2, kao i pomoćni objekat površine 50m2. Kuća poseduje i podrum kao plac površine 10,22 ara gde je moguće saditi i baštu. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Kuća,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 170,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u Radničkom naselju površine 170m2. Prizemlje kuće je portpuno renovirano i prodaje se po sisitemu “ključ u ruke”. Prizemlje se sastoji od ulaznog godnika, posebnog kupatila i mokrog čvora, takođe ima dnevnu sobu, kuhinju, tri spavaće sobe i terasu. Na podu je parket,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 72.500 €, 145,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na uglu ulica Miloša Velikog i Braće Bogaroški, prodaje se izuzetno funkcinalan poslovni prostor ukupne korisne površine 145 m2. Poslovni prostor se sastoji od 6 odvojenih prostorija/kancelarija i 3 mokra čvora/kupatila, povezanih funkcionalnim hodnikom i još jednom prostorijom /čekaonicom.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 73.000 €, 153,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Bresnica u Kragujevcu, u blizini škole Đura Jakšić, kao i prodavnica, pijace, kafića… površine 153 m2 sa placem površine 458 m2, koji ima izlaz na dve ulice. Potrebno je sređivanje da bi se privela nameni. U sastavu kuće je podrum iz jednog dela, zatim sprat....

 
 
 
  Kuća, GOLUBAC, 73.000 €, 170,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća ima oko 170 m2 na 13 ari placa. Kuća je udaljena 10 m od glavnog puta , 150 metara od marine, setno biciklističke staze i Dunava( 300 metara od graničnog prelaza, Rumunija) Kuca poseduje: Salu za ručavanje i slavlja sa masivnim stolom za 20 osoba Dve kuhinje Dva kupatila Dve....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 58.000 €, 150,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u selu Moravac na oko 30km od Niša i 5km od Aleksinca. Kuća je P=150m2 na 12 ari placa.Kuća je od pune cigle i ima 2 ulaza,ispod dela kuće je podrum. Kuća se sastoji od 2 dnevna boravka sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, veliki ulazni hol....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 57.000 €, 157,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća površine 157m2 na placu od 923m2. Nekretnine poseduje dnevnu sobu i tri spavaće sobe, ispored cele kuće je podrum. Dozvoljena izgrađenost je p+1+pk, odlična prilika i za investitore. Kompletna infrastruktura. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Kuća, DRAŽEVAC, 54.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Obrenovac, Draževac Kuća 5+, 161m2, (terasa 161m2), 10a, PR+1, CG, podrum, parking, garaža. Prodaje se polovina porodične kuće, na mirnoj lokaciji u blizini autobuske stanice. Kuću čine 4 sobe, 2 kupatila, 2 kuhinje i potkrovlje. Uknjiženo na 161m2 Kontakt telefon: 065/32-36-409 Agencijska....

 
 
 
  Kuća, BELO POLJE, 54.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 53.050 €, 152,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spratnu kuću na samo 500m od centra Čortanovaca. Na prizemlju je komforan dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prozorom i kupatilo, a na spratu su četiri spavaće sobe od kojih se iz jedne izlazi na terasu koja gleda ka ulici. Kuća je starija, zahteva....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 53.000 €, 165,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća-Senaja,1km od naplate rampe Mladenovac i autobuskog stajališta, plac kaskadnog oblika sa predivnim pogledom, kuća neobičnog arhitektonskog oblika, 3 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, kotlarnica, podrum.Bunar na placu.Stanovi zahtevaju renoviranje.Uknjiženo.Agencijska....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, CURUG, 53.000 €, 145,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Čurug, Centar. PRODAJE SE KUĆA - samostalna, prizemna, uknjižene stambene površine 100m2 i 45m2 pomoćnih objekata. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini glavne ulice i strogog centra Čuruga, gde se nalaze svi potrebni sadržaji za život. Poseduje kolski ulaz, površina placa je 877m2,....

 
 
 
  Stan, BAČKI PETROVAC, 74.270 €, 146,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam sjajnu nekretninu sa izuzetnim potencijalom. U pitanju je kuća u mirnom delu Bačkog Petrovca. Kuca je građena od cvrstih materijala i odličnog je rasporeda. Poseduje fenomenalan podrum koji je svojom veličinom idealan za neku tihu delatnost. U dvorištu kuće se nalazi....

 
 
 
  Kuća, DONJI PETROVCI, 51.000 €, 170,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u Donjim Petrovcima, građena od cigle 1980. godine. Kuća se nalazi na placu površine oko 20 ari (dve parcele), širine približno 17 metara, i kompletno je uknjižena. Raspored prostorija: četiri sobe sa parketom, trpezarija sa kuhinjom, kupatilo, dve ostave.....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 168,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća prizemlje, sprat i potkrovlje korisne površine 168m2 u potpunosti završena i uknjižena. Kuća se nalazi na parceli veličine 1276m2 na obroncima Jastrebca uz Južnu Moravu. Kuća je blizu magistralnog puta na oko 10km od Niša. Kuća ima drvenu stolariju, grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, VELIKI DRENOVAC, 75.000 €, 168,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 49.500 € na 45.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SVILAJNAC, 45.000 €, 153,00 m2 cca 290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 49.500 €
08.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u selu Vojska – idealna prilika! Selo Vojska je mirno i lepo šumadijsko naselje, poznato po čistom vazduhu i dobroj povezanosti sa gradom. Nalazi se na samo 10–12 km od Jagodine, što ga čini savršenim za sve koji žele da uživaju u tišini sela, a da su za nekoliko minuta....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dve kuće na jednoj parceli u Moroviću, opština Šid. Obe nekretnine su uknjižene. Nalaze se u asfaltiranoj ulici, imaju trofaznu struju , gradsku vodu, septičku jamu, a moguće je priključenje na kanalizaciju i gas. Grejanje je na čvrsto gorivo ili struju trenutno. Kuće su....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 44.500 €, 157,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bačka Topola-nezavršena kuća u širem centru grada, na samo par minuta od centra. Kuća poseduje podrum, prizemlje, 1 sprat i potkrovlje uz pomoćne objekte u dvorištu. Pored toga sto je kuća na veoma lepoj poziciji i veoma dobroj i mirnoj ulici. Kuća je u sirovom stanju na placu od....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 76.000 €, 159,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća od mešanog materiaja u Novom selu nedaleko od centra grada. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje i četri sobe. Ispod dela kuće je podrum. U dvorištu je zidana garaža. Vodovod i kanalizacija su gradski. Struja je monofazna. Nalazi se u širokoj asfaltiranoj ulici.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 41.000 €, 146,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća površine 146 m², smeštena na lepom i prostranom placu od oko 2.600 m², idealna za miran porodični život, ali i za domaćinstvo sa pomoćnim objektima. Kuća se sastoji od: • hodnika • zatvorene terase • dve spavaće sobe • dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 39.000 €, 150,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u opštini Topola, selo Krčevac, Marinkovića kraj na 5km od Oplenca i na 10km od centra Aranđelovca i na 5km od centra Topole. Poljoprivredno zemljište 19 ari sa sagrađenom kućom, vlasništvo 1/1. Tri etaže, podrum, visoko prizemlje i potkrovlje. Voda bunarska za piće, trofazna....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 35.000 €, 150,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na svega 2km od Lozovičke česme prodaje se kuće površine 150m2 na placu od 26 ari, sa predivnim pogledom na zelenilo i na Miloševačko jezero u kojem je moguće kupanje i koje ima oplemenjenu i upotrebljivu plažu. U neposrednoj blizini su vinski podrumi i etno sela. Kuća ima dva prilazna....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 35.000 €, 149,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu, selu u Opštini Kovačica, na prodaju kuća od 150 m2 sa 15 ari placa. Kuća izgrađena od čvrstih materijala, sa velikim odelenjima i visokim plafonima. Kuća sređena i uz mala ulaganja odmah useljiva. Krov dobar, zidovi dobri, nema vlage. Podovi patos u dobrom stanju, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 77.250 €, 150,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Velika porodična kuća u Krčedinu sa dvorištem i mnogo nusprostorija, poseduje i svoj podrum. Kuća se nalazi u mirnom delu Krčedina. Kuća je okružena sa velikim placevima obradive zemlje. Nekretnine vredna vaše pažnje. Za više informacija pozovite naše agente! Terasa, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 77.250 €, 150,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17729 Spratna kuća 150m2 plus pomoćni objekti 53m2 uknjiženo sve na placu od 1000m2 . Kuća se nalazi u užem centru Šida 100m od pijace 150m od doma zdravlja.Kuća je u izvornom stanju i useljiva je odmah.Po kući je razvedeno centralno grejanje, gradska voda i kanalizacija.Podovi....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 33.000 €, 156,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Spratna kuća podrum, prizemlje i nedovršeni sprat u osnovi 156m2. Funkcionalni raspored prostorija. U prizemlju hodnik, 2 spavaće soba, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i toalet. Sprat nedovršen, razvučene instalacije. Plac 874m2 Priključak vode, struje nema. .

 
 
 
  Kuća, ŠID, 31.500 €, 153,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 153m2 sa lokalom u užem centru Erdevika na placu od 23 ara.Kuća je starije gradnje ali je izrenivirana u prednjem delu gde je lokal. Nekretnina je odlićna za privatni biznis u dvorištu može i šleper da stane. Struja monofazna, grejanje na struju i čvrsto gorivo.Kuća je pravljena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 32)

<< <1> >>