• GoHome Professional
160 m2 do 327 eura/m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 do 327 eura/m2 uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 327 eura/m2 uknjižen

  • Za upit "160 m2 do 327 eura/m2 uknjižen" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 300 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 343 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 31000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • potkrovlje
    • prizemlje
    • opremljen
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, IVANČA, 47.000 €, 150,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120933, 30a, prizemna, struja, uknjižen, stara gradnja, dvorište/bašta, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, ŠID, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dve kuće na jednoj parceli u Moroviću, opština Šid. Obe nekretnine su uknjižene. Nalaze se u asfaltiranoj ulici, imaju trofaznu struju , gradsku vodu, septičku jamu, a moguće je priključenje na kanalizaciju i gas. Grejanje je na čvrsto gorivo ili struju trenutno. Kuće su....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 159,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća površine 159 m2 na placu od 5,26a sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, pet soba, kupatila, toaleta i ostave. Građena od čvrstog i mešovitog materijala, po podovima keramika, parket i laminat. Grejanje na gas ili čvrsto gorivo, struja trofazna,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 do 327 eura/m2 uknjižen'
39.500 €
39.500 €
47.000 €
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 49.000 €, 156,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120695, 6.37a, spratna, struja, terasa, uknjižen, za renoviranje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, dvorište/bašta, tavan. Spratna kuća za rekonstrukciju ili odličan plac za gradnju. Kuća je prostrana, uknjižena na 94m2 i opremljena za stanovanje u prizemlju.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, HAJDUKOVO, 50.000 €, 151,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna porodična kuća, seosko gazdinstvo sa pomoćnim objektima za skladištenje i preradu voća u Hajdukovu, koja se nalazi na samo 12 km od centra Subotice, a 5 km od centra Palića. Okućnicu čine dve parcele čija je ukupna površina 4427 m2. Površina parcele na kojoj se nalazi kuća....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 39.000 € na 37.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KNIĆANIN, 37.000 €, 160,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 39.000 €
18.05.2026 - 37.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Knićanin – dve kuće od čvrste gradnje površina 80m2 (prizemna kuća do ulice) i 80m2 (40m2 prizemlje + 40m2 potkrovlje) + tri pomoćne prostorije na placu površine 24 ara sa kolskim ulazom i garažom. Monofazno dvotarifno brojilo, dva bunara, voćnjak. Uknjižene. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 29.000 €, 145,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 145m2 plac 287m2/2.87ar voda, struja, septička jama uknjižen 1/1 House 145m2 plot 287m2/2.87 are water, electricity, septic tank registered 1/1 Дом 145м2 участок 287м2/2.87 соток вода, электричество, септик зарегистрирован 1/1 Broj u Registru posrednika: 1338 .

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 55.000 €, 157,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće sa dva pomoćna objekta na 21 aru placa. Svi objekti su uknjiženi i legalni, imaju struju i vodu i bunar. Veća kuća ima 83m² korisne površine, nije mnogo stara i građena je ciglom. Na spratu su dve omalterisane sobe, a prizemlje je useljivo i sastoji se od dnevne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 7)

<< <1> >>