• GoHome Professional
160 m2 do 327 eura/m2 parking dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 do 327 eura/m2 parking dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 327 eura/m2 parking dvorište

  • Za upit "160 m2 do 327 eura/m2 parking dvorište" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 297 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 310 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 343 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 32000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 159,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća površine 159 m2 na placu od 5,26a sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, pet soba, kupatila, toaleta i ostave. Građena od čvrstog i mešovitog materijala, po podovima keramika, parket i laminat. Grejanje na gas ili čvrsto gorivo, struja trofazna,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 47.000 €, 151,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća mešovite gradnje sa potrebnom adaptacijom ili rekonstrukcijom sa pomoćnim objekatima takođe mešovite gradnje, koji mogu služiti za različite namene. Nekretnina je pogodna za adaptaciju ili rušenje i izgradnju novih objekata. Ukupna površina objekata iznosi:....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 45.000 €, 151,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća mešovite gradnje sa započetom adaptacijom sa pomoćnih objekatima takođe mešovite gradnje, koji mogu služiti za različite namene. Ukupna površina objekata iznosi: 🔹 Objekat 1 (stambeni objekat): 151 m² 🔹 Objekat 2 (pomoćni objekat): 52 m² 🔹 Objekat 3 (pomoćni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 do 327 eura/m2 parking dvorište'
35.000 €
53.050 €
28.000 €
  Kuća, BAČKA PALANKA, 51.500 €, 151,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična starija potpuno renovirana kuća u Pivnicama, bez ikakvih ulaganja. Opremljena je priključkom na gradski vodovod, trofaznom strujom, sa kolskim ulazom, garažom. Kuća se prodaje sa nameštajem, i ima lepo dvorište. Škola, vrtić, prevoz, prodavnice itd, sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TOPONICA, 60.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa kuća u Gornjoj Topinici koja se nalazi na placu od 8.5 ara. Plac je u kaskadama, do kuce se dolazi stepenicama. Dvoriste i kuca su pokriveni sa video nadzorom, kao i lampama koje osvetljavaju celo dvoriste. Kuca je povrsine 170m2, sastoji se od podruma koji je povrsine....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 25.000 €, 150,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća u Ljubi, nedaleko od Šida i Erdevika. Kuća ima 5 prostorija, kupatilo i letnju kuhinju. Podovi su betonski te spremni za postavljanje laminata, parketa, pločica. Kuća je površine 110m2 + 38m2 letnja kuhinja + 71m2 pomoćni objekt. Dvorište je prostrano, 1446m2, te ima....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?