• GoHome Professional
160 m2 do 21000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 do 21000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 do 21000 eura

  • Za upit "160 m2 do 21000 eura" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 120 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 19000 eura (malo jeftiniji)
    • 22000 eura (malo skuplji)
    • do 125 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 19.000 € na 17.500 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 17.500 €, 160,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 19.000 €
08.03.2026 - 17.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

U Svetozar Miletiću, prodaje se prizemna kuća od naboja, započeto renoviranje pre 6 godina, površine 160m2, koja se sastoji od 3 sobe, plus jedna manja, kuhinje, kupatila na većem placu od 1880m2. Monofazna struja, voda sa vodovoda, septička jama. Sve legalizovano. Uredni papiri,....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 22.000 €, 164,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam salaš u Lugovu. Pozicioniran na svega 200m od Elana. Plac površine 2622m2. Na placu se nalaze kuća, pomoćni objekti (čardak, obori, šupe, garaža, itd). Na placu desetine stabala raznoraznog voća. Poseduje gradsku vodu, monofaznu struju, septičku. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Kuća, KULA, 20.600 €, 156,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Stara kuća za rušenje ili adaptaciju sa velikim placem u Sivcu Prodaje se stara kuća u Sivcu, pogodna za rušenje ili potpunu adaptaciju. Nekretnina se nalazi na prostranom placu koji pruža brojne mogućnosti – idealno za izgradnju nove kuće. Kuća je smeštena na dobroj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 do 21000 eura'
22.000 €
22.000 €
18.000 €
  Kuća, KLEK, 20.000 €, 149,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.agencijapragma.com

Klek – trosobna kuća od mešanog materijala površine 149m2 na placu površine 7,52 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, plin, voda, uknjižena 1/1. Kuća zahteva ozbiljniju sanaciju. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 20.000 €, 149,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Klek - trosobna kuća od mešanog materijala površine 149m2 na placu površine 7,52 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, plin, voda, uknjižena 1/1. Kuća zahteva ozbiljniju sanaciju. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 20.000 €, 160,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kuću, 100m2 prednja kuća i 60m2 pozadi kuće, dvorište veliko, voćnjak ograđen sa 10 ari. Pumpa za zalivanje voćnjaka. Telefon, struja, kupatilo, sve opremljeno. Plac oko 20 ari. Dogovor. Kontakt : 064/241-8121 ili 064/134-4236 .

 
 
 
  Kuća, KULA, 17.600 €, 156,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U Sivcu, paralelno sa glavnim putem, na ulazu, gledano od Sombora, prodaje se kuća za adaptaciju, od mešanog materijala površine 156m2, na placu od 1371m2. Lep pravougaoni plac, fronta oko 18m. Ima vode i struje. .

 
 
 
  Kuća, KULA, 17.510 €, 156,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 16.500 €, 157,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća, relativno renovirana, potrebno ulaganje u krov, blizu banje. Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 16.000 €, 159,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu , starija gradnja, potrebna adaptacija Zvati od 17h do 20h Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 15.000 €, 150,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća u Tarašu. Na parceli postoji prednja kuća za rušenje, uknjižena na 150 m2, u dvorištu započeta kuća okvirnih dimenzija 10m x 8 m. Plac veličine 10.79 ari. Struja monofazna. Kuća se nalazi na samo 200 m od reke Tise.. Cena je fiksna Grejanje peći/loženje Stolarija drvena.

 
 
 
  Kuća, RAČA, 22.000 €, 168,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u selu Sipić kod Rače, površine 168 m2, na placu površine 1040 m2, u ulici koja je udaljena oko 100 m od asfaltnog puta, koji prolazi kroz selo. U selu postoji prodavnica, crkva, škola. Kuća se sastoji od stambenog i ekonomskog dela, koji daju celinu, a stambeni deo ima dva dela.....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 22.000 €, 174,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2023.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća Bačinci Prizemlje 174 m2 stambenog prostora 4 sobe Struja / voda / telefon Grejanje na čvrsto gorivo Nema kupatilo (u kući prostorija namenjena za kupatilo, ali nije urađeno) Voda nije uvedena u kuću, ima samo napolju Centar Bačinaca sa dobrim pristupnim mogućnostima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>