• GoHome Professional
160 m2 1.sprat do 81000 eura parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 160 m2 1.sprat do 81000 eura parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 1.sprat do 81000 eura parking

  • Za upit "160 m2 1.sprat do 81000 eura parking" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 365 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 76000 eura (malo jeftiniji)
    • 85000 eura (malo skuplji)
    • do 329 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BAJMOK, 75.000 €, 160,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća se sa stoji od prizemlja i od sprata, po 80 m2 je i prizemlje i sprat. Pomoćni objekti nisu legalizovani. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 74.200 €, 162,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća sa dve stambene jedinice i radionicom u Bačkoj Palanci! Na prednjem delu placa do ulice se nalazi prizemna kuća sa odličnim rasporedom za porodično stanovanje, a u podnožju placa se nalazi radionica sa stambenom jedinicom na 1. spratu za koju postoji zaseban ulaz. Odlična....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji od velike višenamenske prostorije moguće lokala u funkciji dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepenicama,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '160 m2 1.sprat do 81000 eura parking'
55.000 €
55.000 €
44.500 €
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 41.300 €, 147,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na putu za Aleksinac u naselju Katun. Površina kuće je 147m2, P,I,PK, u osnovi je 49m2. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo. Na prvom spratu su 3 spavaće sobe, potkrovlje nije završeno. Stolarija je drvena, grejanje je na struju.....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 41.000 €, 160,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u okolini Vranja,prigradsko naselje Zlatokop. Kuca je dimenzije 11m2 x11m2 u osnovi,kvadratura kuce je oko 160m2,prizemlje i sprat,u prizemnom delu ima oko 50m2,kuca ima struju i vodu. Parcela ima i bunar sa vodom.. Uz kucu ide i pomocni objekat i garaza.sve ovo je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>