• GoHome Professional
160 m2 što skuplji do 887 eura/m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • 160 m2 što skuplji do 887 eura/m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 160 m2 što skuplji do 887 eura/m2

  • Za upit "160 m2 što skuplji do 887 eura/m2" pronađeno 1 114 nekretnina - prosečna cena 590 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 842 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 931 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 57000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEČEJ, 85.900 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2022.,

www.oglasi.rs

Dve kuće u jednom dvorištu.Jedna je prizemna,a jedna je na sprat. Kuće imajo po 70 m2 + 90 m2 i tako ukupno 160 m2. Maksimalno su termoizolovane. Ukupna veličina placa je 576 m2 8 soba 3 kupatila 2 kuhinje centralno grejanje kablovska internet Kuća je pogodna za parove i porodice....

 
 
 
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u Stepojevcu !Novogradnja - kuća sa dva stana ( 75 + 75 ) + hala ( 125 )+ magacin ( 125 ) + pomoćna prostorija ( 25 ).520 kvm pokrivenog korisnog prostora. Pogodno za život dve porodice sa prostorom za privatni biznis.Stanovi potpuno sređeni sa nezavisnim ulazom i opremljeni....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 100.000 € na 85.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Centar, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.12.2025 - 120.000 €
18.01.2026 - 100.000 €
06.03.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2025.,

www.agencijapragma.com

Centar – kuća za rušenje površine 150m2 na placu površine 9 ara. Monofazna struja, voda, kanalizacija. Uknjižena 1/1. Odlična lokacija! Moguća zamena za stanove u novogradnji ili starogradnji i za poljoprivredno zemljište, uz našu ili Vašu doplatu. Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Tri kuće su na prodaju u Makove 7: - 40 m2, dve sobe i kupatilo - 50 m2, dve sobe i kupatilo - 60 m2, tri sobe i kupatilo, sve smeštene na placu od 1.247 m2. Na placu se nalazi takođe dve natkrivene verande, pomoćne zgrade i poseban toalet. Podovi su tepih, linoleum i pločice, prozori....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 100.000 € na 85.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 120.000 €
14.01.2026 - 100.000 €
08.03.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća za rušenje smeštena na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada. Plaćene komunalije za 206 m2 na placu od 8,98 a. Sva infrastruktura dostupna (struja, voda, kanalizacija). Plac pravilnog oblika, pogodan za izgradnju nove stamene ili poslovne zgrade. Uknjižena....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pogodan za one koji žele da i dalje rentiraju lokal. Lokak se sastoji od dva spojena lokala površine 86m2 i 34m2 i 30m2 suterenskog dela. Lokal se nalazi na prometnoj lokaciji pogodan za sve delatnosti Moguća zamena za manju nekretninu i doplata. Za ozbiljne kupce svaki dogovor moguć.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća za rušenje na parceli od 898m2, odlična lokacija u širem centru grada, Zrenjanin. Parcela pravilnog oblika, širina fronta parcele 14m što pruža dobre mogućnosti za izgradnju novog stambenog objekta. Postoje Priključci za vodu i struju (monofaznu). Uknjiženi stambeni objekti 196m2....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Poštovani kupci, na nekih 30 km od centra Beograda, buke i svega onoga što nudi glavni grad, u prilici smo da Vam predstavimo kuću u tišini i prirodi, sa čistim vazduhom, cvećem i četinarima na tri etaže, na 16 ari placa sa prizemnim delom, spratom, i potkrovljem koje ima tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 85.000 €, 154,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Pančevo, Vojlovica - Dobrovoljačaka kuća, 154m2, plac 2.8a, PR, TA, telefon, asfaltni put. Porodična kuća od 154m2, na placu od 2.8a. Kuća je prizemna i može se koristiti i kao dve odvojene stambene jedinice, ukupne strukture 4.0. Prostorije prve stambene jedinice: dnevna soba, dve....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 85.000 €, 161,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U centru Feketića na mirnoj lokaciji prodaje se porodična kuća površine 161m2 na parceli od 509m2. Kuća je raspoređena u dve odvojene jedinice koje se lako mogu spojiti. Prvi deo čine dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilom, dok drugi deo sačinjavaju....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 100.000 € na 85.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 166,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 100.000 €
05.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja Nekretnine - Idealna Ponuda za Vaš Novi DomNa prelepom mestu, udaljenom od buke a blizu grada, nalazi se ova posebna nekretnina koja nudi sve što vam je potrebno za udoban život.Glavne Karakteristike Nekretnine: Dve kuće: Prva kuća - 112m2, sa dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 85.000 €, 167,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u centru grada sa samostalnim dvorištem. Sastoji se od zatvorene terase, hodnika, kuhinje, kupatila i četri zasebne sobe. U dvorištu je garaža i još jedan jednosoban stan. Građena je od čvrstog materijala, vodovod i kanalizacija su gradski, struja je trofazna. Postoji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u sivoj fazi, OZAKONJENA, PR+VPK, na 4 ara . U središnjem delu naselja, leva strana ka Jajincima. Brzo useljivo i završivo za življenje.. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 85.000 €, 170,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna pr i sprat kuća kvalitetne gradnje, u centru Gornjeg Komrena, na placu sa pomoćnim objektom. Prizemlje se sastoji od velike višenamenske prostorije moguće lokala u funkciji dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i dve spavaće sobe. Unutrašnjim stepenicama,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 85.000 €, 172,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća sa poslovnim prostorom koji se nalazi u prizemlju ima velik izlog idealan za različite vrste biznisa ili uslužne delatnosti.Sprat kuće je zaseban stambeni deo sa ulazom koji je odvojen od poslovnog prostora.Poseduje dve spavaće sobe,kupatilo,kuhinju i dnevnu sobu.Na podovima....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 84.870 €, 160,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kvalitetno građena kuća sa fantastičinim ograđenim placem ukupne površine 3576m2, kuća poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, ostavu, podrum. Uknjižena na vlasnika 1/1 bez tereta i zabeležbi. .

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 83.500 €, 164,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća sa lokalom u Sremskoj Mitrovici, 164m2 površina kuće 164 m2 površina placa 817 m2, dve parcele trofazna struja / gradska voda / grejanje CG na gas / PVC stolarija, podovi keramika 4 soba + 1 kupatilo + 1 Wc lokal do ulice + 1 pomoćni objekat uknjižena kuća vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Centar, 82.500 €, 150,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Novi Slankamen, Slankamenački vinogradi, centar, prodajemo vikend kuću površine 130m2. Kuća je priključena na trofaznu struju. Struktura Kuća Kvadratura 150m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje Ostalo Stanje Izvorno.

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 82.500 €, 150,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Slankamen, Slankamenački vinogradi, centar, prodajemo vikend kuću površine 130m2. Kuća je priključena na trofaznu struju. Urađena cisterna za vodu 3000 litara sa ugrađenim hidroforom, preko koga se snadbevaju objekti vodom. Parking ulični uređen. U dvorištu je poseban objekat....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 82.500 €, 150,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stara Pazova, Stari Banovci, Vikend naselje, 150m2 . 75m2+75m2, 2.0, PR+SUT, Gas, parking, uknjižen, renoviran. Izdaje se lokal u dva nivoa u Starim Banovcima. Pogodan....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 82.400 €, 147,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena kuća na izlazu iz Sremskih Karlovaca. Blizina Dunava, asvalt, struja, voda. U prirodi ima više kvadrata. Za više informacija pozovite... .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 82.400 €, 163,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA - NOVA, MODERNA ! Blizu Subotičkog puta, 163m2, plac 817m2, građena od čvrstog materijala. Kompletan prostor je stambenog karaktera, sastoji se od ulaza, predsoblja, dve spavaće sobe dvorišne orijentacije, dva kupatila moderno opremljena, sanitarije prve klase, španska keramika,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 82.400 €, 170,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća Inđija 170 m2 *Površina kuce 170 m2 *Površina placa 390 m2 *2 soba+2 kuhinje+1 špajz *PVC stolarija *Struja-glavni i kontrolni sat/voda-gradski vodovod/gas *Prilazni put asfalt *Vlasništvo 1/2 privatna svojina ### bez tereta ### *Agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac)....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 82.000 €, 145,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji u blizini centra Palića i direktno uz glavni put ,nalazi se dvojna kuća koja je izuzetno pogodna za različite vrste poslovnih aktivnosti.Objekat raspolaže sa funkcionlnim rasporedom prostorija koje se mogu lako prilagoditi potrebama različitih delatnosti.U dvorištu....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Mlake, 82.000 €, 152,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća od 152m2 na placu od 323m2, nalazi se na uglu Beogradske, izlazi na dve ulice. Kuća u prizemlju ima poslovni prostor od 86m2,jedan deo je u nivou sa ulicom, dok je drugi suteren. U istom nivou je odvojen stan povrsine 64m2. Kuća poseduje dnevnu sobu, spavaću sobu,....

 
 
 
  Kuća, VELIKI CRLJENI, 82.000 €, 153,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca u vikend naselju Vrbovno, na 30km od Beograda. Udaljena je oko 500m od magistrale. Nalazi se u mirnom delu naselja, pogodna je za odmor od gradske guzve. Zasadjeno 62 stabljike mladog voca i ruza. Na delu placa je betonska supa za alat, izgradjen je i kokosinjac od 12m2 i betonski....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-490 (od ukupno 491)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>