• GoHome Professional
150 m2 do 90000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 150 m2 do 90000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 150 m2 do 90000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "150 m2 do 90000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 425 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
    • do 401 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • prizemlje
    • pogodan
    • potkrovlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 79.900 €, 140,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelepo seosko imanje u Zagrađu u blizini planine Rudnik, koje se prostire na 100 ari placa , na imanju se nalaze dve kuće po 70 m2, u nameštenoj kući ima centralno crejanje na čvrsto gorivo, dve spavaće sobe, kupatilo i dvevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, kuća ima natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 75.000 €, 150,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća površine 150m2 blizu Rakićevih semofora u Leskovcu. Sastoji je od podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje je površine 77m2 i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, manje spavaće sobe i kupatila. Iz prizemlja stepenice vode na prvi sprat koji se sastoji od velike dnevne....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 66.500 €, 144,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u naselju Duvanika, površine 144m2, na parceli površine 3,43ara.Sastoji se od prednjeg dela , koji je stariji za renoviranje.Noviji deo kuće je noviji , izgrađen od čvrstog materijala , sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravska sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, hodnika....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '150 m2 do 90000 eura zadnjih 14 dana'
60.000 €
60.000 €
55.000 €
  Kuća, TITEL, 90.000 €, 151,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u Titelu. Kuća je površine 151m2. Prostire se na placu od 15 ari. Poseduje i pomoćne objekte, kao i garažu. Po strukturi kuća je prizemna. Trosobna sa dva kupatila. Poseduje i podrumsku prostoriju. Odlično izolovana na vrlo lepo uređenom placu sa....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 85.000 €, 143,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – trosobna prizemna kuća površine 143m2 na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, kanalizacija, terasa. Uknjižena 1/1. Moguća zamena za dvosoban stan niže spratnosti ili u zgradi s liftom. Moguća kupovina putem stambenog kredita! Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća za rušenje na parceli od 898m2, odlična lokacija u širem centru grada, Zrenjanin. Parcela pravilnog oblika, širina fronta parcele 14m što pruža dobre mogućnosti za izgradnju novog stambenog objekta. Postoje Priključci za vodu i struju (monofaznu). Uknjiženi stambeni objekti 196m2....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, Centar, 79.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlična porodična kuća u ulici Mostarska br.5, u blizini Doma zdravlja. Nekretnina je useljiva odmah i pogodna je za kupovinu putem kredita. Kuća ima dva sprata, a na svakom spratu se nalaze po dve prostorije i kuhinjsko-trpezarijski prostor. Ukupna površina objekta je 150 m², sa....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 55.000 €, 137,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostrana kuća u Ćupriji na fenomenalnoj lokaciji. Kuća je prizemna, dobro organizovanog rasporeda uz maksimalnu iskorišćenost prostora. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe i dva kupatila, što pruža visok....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 55.000 €, 141,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u selu Stari Žednik.Sastoji se od tri spavaće sobe,dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,ostave i kupatila.Podovi su obloženi laminatom,stolarija pvc,vodovod gradski,kanalizacija septička jama,struja monofazni priključak,grejanje na čvrsto gorivo.U dvorištu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 53.000 €, 144,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u zajedničkom dvorištu podeljena na dva odvojena stabena dela sa posebnim ulazima.U prizemlju se nalazi kuhinja povezana sa dnevnim boravkom,spavaća soba i kupatilo.Potkrovlje je raspoređeno po istom principu poseduje kuhinju,dnevnu sobu,spavaću sobu,kupatilo,s tim....

 
 
 
  Kuća, LUKINO SELO, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća sa baštom u Lukinom Selu. Površine 138 m2, na prostranom placu od 15.21 ari. Kuća je po strukturi četvorosobna. Grejanje na čvrsta goriva. Na podovima keramika, parket Delimično renoviranaPVC spoljna stolarija nova u većini prostorija i drvena stolarija starija do ulice....

 
 
 
  Kuća, LUKINO SELO, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Lukino Selo – četvorosobna kuća površine 138 m2 + šupa i pomoćna prostorija na prostranom placu od 15.21 ari sa kolskim ulazom. Grejanje na čvrsto gorivo, delimično renovirana, na podovima keramika + parket, nova PVC spoljna stolarija nova u većini prostorija (osim tri ulična prozora).....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 39.000 € na 37.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KNIĆANIN, 37.000 €, 160,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 39.000 €
18.05.2026 - 37.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Knićanin – dve kuće od čvrste gradnje površina 80m2 (prizemna kuća do ulice) i 80m2 (40m2 prizemlje + 40m2 potkrovlje) + tri pomoćne prostorije na placu površine 24 ara sa kolskim ulazom i garažom. Monofazno dvotarifno brojilo, dva bunara, voćnjak. Uknjižene. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 35.000 €, 160,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uređeno porodično domaćinstvo u Supskoj, smešteno na pravilnom i lepo organizovanom placu, sa dva objekta čvrste gradnje. Nekretnina je odmah useljiva, bez dodatnih ulaganja, i odlikuje se urednošću i redovnim održavanjem. Prva kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 25.000 €, 161,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća 161m2 u mirnom delu u blizini Paraćina. Objekat je useljiv. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara! 00381 69 2 111 999 Prikaži broj , 00381 69 1 222 999 Prikaži broj Dostupni smo Vam non stop! 24 / 7 / 365 i subotom i nedeljom i....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?