• GoHome Professional
150 m2 do 900 eura/m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 150 m2 do 900 eura/m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 150 m2 do 900 eura/m2 parking

  • Za upit "150 m2 do 900 eura/m2 parking" pronađeno 226 nekretnina - prosečna cena 653 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 855 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 945 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 69000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • parket
    • podrum
    • 1.sprat
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 128.000 €, 150,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Obrenovac, Mala Moštanica kuća, 5+, 150m20(terasa 15m2), 6.5a, PR+1+PK, EG, parking, garaža, asfaltni put. Odlična kuća na vrlo lepoj lokaciji u blizini crkve, škole, autobuskog stajališta i prodavnica. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja sa terasama na spratu i potkrovlju.....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 122.000 €, 144,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u mirnoj ulici u neposrednoj blizini glavne ulice, 1,3 km od centra, 1,7 km od osnovne škole, 1,5 km od srednje škole. Spratnost kuće: P+1, 144,00 m2 bruto, uknjiženo, dimenzije kuće 9,72 x 7,25. Pomoćni objekat P + 0, 45 m2 nije uknjižen. Plac je gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 123.600 €, 136,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

41692, 063 526 063 Milovan, Kuća u odličnom stanju. 17km od Novog Sada. 1,5km udaljena od raskrsnice na Banstolu prema Krušedolu. Dvoetažna,četvorosobna sa komfornom prizemnom terasom.Kolski ulaz,parking za dva automobila. Kuća ima dva podruma.Plac je pod četinarima i delom pod voćem.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '150 m2 do 900 eura/m2 parking'
115.000 €
115.000 €
123.600 €
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Terasa Interfon Bokokotorska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Nova Misa - Bokokotorska 4. 0, 150m2 (terasa i lođa 10m2), 3/3, podno grejanje, interfon, parking Izuzetno funkcionalan stan na prodaju u Pančevu, novije gradnje, u zgradi sa malo stanova. Stan je dupleks i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 144.900 €, 161,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 161m2, POSLOVNI PROSTOR Odličan poslovni prostor na prvom spratu nove kuće u Veterniku. U sklopu prostora nalaze se kuhinja-trpezarija i wc-kupatilo. Duž celog lokala nalazi se prostrana terasa. Lokacija je 100m od glavnog puta Novi Sad - Veternik. Prizemlje, Delimično namešten,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na uglu Mihaila Bulgakova i Koste Nađa, 30m od glavne ulice, nudimo vam duplex od ukupno 150m2. Donji deo se sastoji od velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, i kupatila i terase, a gornji deo od 3 spavaće sobe i kupatila. Jako pogodan za poslovni prostor kao i za život. Na prilazu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 145,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 77460, SUT/, uknjižen, novogradnja, garaza, parking, kancelarija. Odličan poslovni prostor na par minuta od centra Novog Sada (Bulevar Evrope kod kruznog toka sa Bulevarom Cara Lazara, uz Adamovićevo naselje) podogan za različite delatnosti, kancelarije preduzeća, kozmetički....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 128.750 €, 145,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Radičević. Porodična kuća na mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini vrtića i škole. Na placu ukupne površine 585m2 pozicionirana je spratna kuća veličine 145m2. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže: prizemlje i sprat. Prizemlje ove kuće čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 128.750 €, 145,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan poslovni prostor na par minuta od centra Novog Sada (Bulevar Evrope kod kruznog toka sa Bulevarom Cara Lazara, uz Adamovićevo naselje) podogan za različite delatnosti, kancelarije preduzeća, kozmetički salon, stolmatološka ordinacija, izložbeno prodajni prostor, škola za poslovne....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 130.000 €, 144,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa imanjem od 45 ara u selu Čokot udaljena 8 km od centra grada. Kuća se sastoji od dve etažne jedinice ukupne površine 144m² Prostire se na placu od 10 ari plus 35 ari obradivog zemljišta pored kuće. Nalazi se u mirnom delu, izolovanom od buke i pruža mogućnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 120.000 €, 137,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Magacinski prostor na dobroj lokaciji blizu Prvomajske i Marije Bursać. Uknjižen na 137m2 (mereno 200m2). Urađena hidroizolacija, ima struju, vodu, parking mesto i prilaz za kola/kombi. Agencijska provizija 2% Živka Petrovića.

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U jednoj od najlepših ulica u Kikindi nedaleko od centra grada, Odlična kuća na sprat, građena za potrebe svoje porodice, veoma kvalitetna gradnja. Kuća se sastoji od prizemlja i sparata, koji su uređeni kao i potkrovlja koje je u sirovom stanju. U prizemlju je dnevni boravak, sa....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s485 Prodaje se luksuzan dupleks od 160 m², smešten na trećem spratu nove zgrade u prelepom porodičnom naselju Tozino Voće, Mladenovac. Ovaj prostrani i moderni stan pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, idealnom....

 
 
 
  Kuća, BUDISAVA, 123.600 €, 142,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

- Budisava- selo u opštini Novi Sad, udaljeno 20km ili manje od pola sata vožnje - porodična kuća od 142m2 na placu ukupne površine 1447m2 ili 14.47a, centar Budisava, u blizini škola, obdaništa, ambulante, pijace i marketa - kuća se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, 4....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Makova Sedmica, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Gas u ulici, potkrovlje nedovršeno.Kompletna ponuda nekretnina na www.sunekretninebonus.rs Parking, garaža, Internet, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 123.600 €, 143,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuznu spratnu kuću na samo 10km od Bečeja. Spratna kuća, u donjoj etaži se nalaze dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, wc, u gornjoj etaži 3 spavaće sobe, kupatilo i poseduje veliku galeriju. U dvorištu se nalazi fontana, roštilj, kamin. Najlepša kuća u Bečeju.....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 135.000 €, 149,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u Sremčici. Kuća je površine 149m2 i nalazi se na placu od 8 ari. Kuća je spratna i po strukturi se sastoji od prizemlja i prvog sprata. Prizemlje se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila, ostave i kotlarnice. Na spratu su dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 138.000 €, 160,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117542, 4a, spratna, 1, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, ostava, deljiv, cela. Na prodaju je jako lepa kuca,od Zrenjaninskog puta 900 metara.Kuca je na sprat,ima 4 Ara placa.Fasada je dobra.Sprat je odvojen,Tako....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 144.200 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Ova fantastična kuća novije gradnje, smeštena na mirnoj lokaciji na severnim padinama Fruške gore, predstavlja pravu oazu mira udaljenu svega tridesetak kilometara od Novog Sada. Idealna je za one koji teže izolaciji od gradske vreve i žele da uživaju u spokojnom okruženju. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 144.200 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća novije gradnje na mirnoj lokaciji. Pozicionirana na severnim padinama Fruške gore, ova nekretnina Vam pruža mirno utočište na svega tridesetak kilometara od Novog Sada. Idealna za one koji žele da se odvoje od gradske vreve i užurbanog života. Kuća se sastoji od dva....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 144.200 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 128.000 €, 150,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 127.500 €, 150,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120388, II/III, klima, terasa, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 120.700 €, 142,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renovirana kuća u nizu u Banijskoj ulici.Kuća je troetažna. U suterenu se nalazi 50m2 podruma koji je lako promenjiv u stambeni deo. U visokom prizemlju se nalazi velika zastakljena terasa,ulaz sa stepeništem,toalet,odvojena kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba.Kvadratura....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 115.000 €, 136,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu 136m2 , naselje Korićani, na placu površine 14 ari. U pitanju je kuća površine 136m2. Kuća je osvetljena,prizemna, etažno grejanje postoji mogućnost priključenja gasa. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe,hodnika duž cele kuće, dve kihinje letnja kuhinja....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 133.900 €, 159,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, VRANJE, 130.000 €, 155,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se lokal P-155m2 u poslovno-stambenoj zgradi u blizini Više škole. Lokal se sastoji od dve prostorije od kojih je jedna namenjena za skladištenje i ima poseban ulaz zasebno od glavnog ulaza. Izlog lokala direktno orjentisan prema ulici. Memerni pod, parking, centralno grejanja....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 125.000 €, 150,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: 068 Mesto: Krčedin Površina: 150.00m² 6.34a Broj soba: 5.0 Konsalting d.o.o. Stara Pazova, Reg. br. 273 OPIS: Kuća u vikend naselju Krčedinski breg, na visokoj obali Dunava, kuća je u odličnom stanju, u mirnom kraju, okružena zelenilom i vikendicama, useljiva odmah. Spratnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, VALJEVO, Centar, 125.000 €, 150,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem poslovno /stambeni prostor u Valjevu od 150m2 vrlo +50m terase sa magacinom od 200m2 .Tel+385921411873 whatsaap Vladike Nikolaja bb, Starija gradnja, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 123.600 €, 149,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u izvornom stanju u kojoj niko nije živeo. Kuća se nalazi u samom centru Bačke Palanke, idealna za miran porodičan život, veoma prostrana i komforna. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak i trpezariju. Nameštaj u kući je potpuno nekorišćen, potrebna....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 145.000 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u srcu Fruške gore Uknjiženu i Nameštenu Porodičnu kuću 159 m2 na TOP LOKACIJIkuća je novije i Izuzetno kvalitetne gradnje od proverenih materijalanalazi se na Lepoj Velikoj Parceli od 758 m2grejanje je Centralno na Gasposeduje svu Infrastrukturuima Garažu....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVILAJNAC, 120.000 €, 145,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

RESTORAN sa kompletnim inventarom, nedaleko od Prirodnjačkog centra i gradskih bazena. Šank sa rashladnom vitrinom, stolovi i stolice puno drvo hrastovina, posuđe, escajg. Kuhinja u funciji roštilj, pekač, frižideri. Parno grejanje na struju i čvrsto gorivo. U sklopu je garsonjera....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 113.000 € na 130.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARIČ, 130.000 €, 158,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 115.000 €
19.04.2026 - 113.000 €
22.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Obrenovac, Barič - Peđe Leovca 5.0, 158m2 (terasa 18m2), PR/1, GAS, telefon, parking, gradska kanalizacija, asfaltni put. Odlična porodična kuća na čijoj se izgradnji nije štedelo tih godina kad se kuća zidala, što pokazuje prvi susret sa ovom lepom kućom. U prizemlju kuće se nalazi....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 113.000 € na 130.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, MALA MOŠTANICA, 130.000 €, 158,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 115.000 €
19.04.2026 - 113.000 €
22.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 115.000 €, 140,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 100.000 €
25.03.2026 - 103.000 €
19.04.2026 - 120.000 €
24.04.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju spratna kuća površine 140 m2, koja se nalazi na lepom ravnom placu površine 9.38 ari u mirnom okruženju u Baćevcu. Idealno za porodičan život, na samo 500 m od Ibarske magistrale. Kuća je pored asvaltne ulice sa uličnom rasvetom. Idealno mesto za onog ko želi da živi u....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 138.000 €, 151,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 151 m2. Kuća je podeljena u dva stana. Prvi stan se nalazi u prizemlju i po strukturi je jednosoban neto površine 44,32 m2. Drugi stan se nalazi u nivou prvog sprata i po strukturi je jednoiposoban neto površine 55,39 m2. Ozakonjeno. Parking,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 149.000 €, 163,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Zrenjanina,ulica Tamiska.Kuca je potpuno renovirana,sastoji se od trosobnog stana od 85m2,dvosobnog od55m2,i garsonjere od 23m2.Nalazi se na parceli od 3 ara.Vlasništvo 1/1.Ispred kuće parking za 4 vozila.Grejanje na plin. CENA 149000E. Kontakt 0642201824 .

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 119.000 €, 146,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2022.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća na veoma atraktivnoj lokaciji, blizu auto-puta Beograd - Budimpešta. Kuća je od čvrstog materila građena osamdesetih godina, očuvana. Plac 2850 m2-postoji mogučnost kupovine još 807 m2. U kući je razvedeno centralno grejanje i poseduje peći na Gas i na čvrsto gorivo.....

 
 
 
  Kuća, SJENICA, 130.000 €, 160,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća i plac na TOP lokaciji Terasa, Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 130.000 €, 160,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća površine 160m², na dva sprata, koja se sastoji od dva potpuno odvojena 3.0 stana, idealna za višečlanu porodicu ili izdavanje. Pored kuće se nalaze pomoćni objekti, prostrana garaža sa mogućnošću preuređenja u garsonjeru, kao i negovan voćnjak. Plac je potpuno ograđen....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 113.000 €, 140,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuca u Starim Ledicima na atractivnoj lokaciji - Klisa,200 m od vrha Fruske gore i Ledinackog jezera. Na 500 m je manastir Savinac i konjska stala (rekreativno jahanje). Kuca je pod renovacijom I sastoji se od 74 m2 prizemlje ( kuhinja, kupatilo, ostava , dnevna soba sa natkrivenom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 223)

<< <1 2 3 4 5 6> >>