• GoHome Professional
150 m2 do 852 eura/m2 parket klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 150 m2 do 852 eura/m2 parket klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 150 m2 do 852 eura/m2 parket klima

  • Za upit "150 m2 do 852 eura/m2 parket klima" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 614 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 809 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 894 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 72000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, 124.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prostrana i upečatljiva porodična kuća okružena zelenilom u Malom Bajmoku - 160m² Cena: 124,000€ (775€/m²) Zamislite život u ovoj prelepoj, prostranoj kući smještenoj u mirnom novijem delu Malog Bajmoka, samo 2 km od centra grada i na 700 metara od industrijske zone. Savršen spoj....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 124.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jako dobra kuća na sprat, u lepom delu Malog Bajmoka, sa uređenim dvorištem i garažom u sklopu kuće. Na podovima je parket, prozori su dupli drveni. Kuća ima sprovedeno centralno grejanje sa radijatorima, kotlarnica je iza garaže, ima priključke na gas i struju, a može da se greje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '150 m2 do 852 eura/m2 parket klima'
122.000 €
122.000 €
70.000 €
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.800 €, 148,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan porodičan stan u naselju Čalije. Nalazi se na drugom spratu porodične zgrade koja nema lift. Stan je površine 148 m2 i sastoji se od ulaznog predoblja, tri odvojene spavaće sobe od kojih svaka ima izlaz na terasu, kupatila i velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 65.000 €, 152,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična stambena zgrada sa dve stambene jedinice 152m2 uknjiženo plus 55m2 pomoćni objekti uknjiženi.Prva stambena jedinica ima dve spavaće sobe, novo kupatilo, kuhinju, trpezariju, veliku dnevnu sobu i hodnik koji je ustakljen.U dnevnoj sobi ima uzidana kaljeva peć koja greje ceo....

 
 
 
  Kuća, BOTOŠ, 50.000 €, 145,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Botoš – trosobna kuća od čvrstog materijala površine 145m2 + manja jednosobna kuća od mešovitog materijala + pomoćne prostorije na placu od 21,87 ara. Veća kuća se greje CG na plin + peći na čvrsta goriva, trofazna struja (jedno brojilo), klima, PVC stolarija, parket, video nadzor,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 145,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Botoš - trosobna kuća od čvrstog materijala površine 145m2 + manja jednosobna kuća od mešovitog materijala + pomoćne prostorije na placu od 21,87 ara. Veća kuća se greje CG na plin + peći na čvrsta goriva, trofazna struja (jedno brojilo), klima, PVC stolarija, parket, video nadzor,....