• GoHome Professional
150 m2 do 85000 eura 1.sprat do 393 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 150 m2 do 85000 eura 1.sprat do 393 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 150 m2 do 85000 eura 1.sprat do 393 eura/m2

  • Za upit "150 m2 do 85000 eura 1.sprat do 393 eura/m2" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 293 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 24000 eura
    • do 30000 eura (prosečna cena)
    • do 36000 eura
    • do 303 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 139,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća koja se nalazi na glavnom putu ka Kljajićevu, plac je 1365m2 a kuća je 139m2. Poseduje u prizemlju lokal sa sanitarnim čvorom i ulaz sa stepeništem za podrum i sprat. Na spratu se nalaze hodnik, dve sobe do ulice, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 59.000 €, 150,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kuća u Baćevcu , od dve etaže, koju čine prizemlje i prvi sprat, Uknjižena je u osnovi 86m²,i, dok je ukupna površina sa spratom 150m². Donji deo završen i koristi se za stanovanje, a gornji deo je u sivoj fazi. Veličina placa je 10 ari, pravilnog oblika i zaseban, uknjižen.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '150 m2 do 85000 eura 1.sprat do 393 eura/m2'
51.000 €
51.000 €
41.300 €
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 161,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi !!! Vertikala kuće spremna za useljenje čeka svog novog vlasnika! Ovaj šarmantni dom u Draževcu, opština Obrenovac, Beograd, nudi spoj komfora i funkcionalnosti. Sa svojom pažljivo osmišljenom unutrašnjošću, pruža vam sve što vam je potrebno za ugodan život izvan gradske....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 44.500 €, 157,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bačka Topola-nezavršena kuća u širem centru grada, na samo par minuta od centra. Kuća poseduje podrum, prizemlje, 1 sprat i potkrovlje uz pomoćne objekte u dvorištu. Pored toga sto je kuća na veoma lepoj poziciji i veoma dobroj i mirnoj ulici. Kuća je u sirovom stanju na placu od....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 41.000 €, 160,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u okolini Vranja,prigradsko naselje Zlatokop. Kuca je dimenzije 11m2 x11m2 u osnovi,kvadratura kuce je oko 160m2,prizemlje i sprat,u prizemnom delu ima oko 50m2,kuca ima struju i vodu. Parcela ima i bunar sa vodom.. Uz kucu ide i pomocni objekat i garaza.sve ovo je....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 29.500 € na 36.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, TRUPALE, 36.000 €, 160,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 29.500 €
26.04.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je kuća sa placem u selu Supovac. Kuća je površine 160m2, poseduje dve etaže, prizemlje i I sprat. Kuća je veoma dobro pozicionirana, okružena zelenilom, na placu površine 14a. Jedinstvena ponuda, mirno naselje, priroda, čist vazduh i prelep pogled. Odlična investicija za....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 150,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili odmor. Kuća je u sivoj fazi, pažljivo projektovana tako da u prizemlju ima veliku garažu i letnju kuhinju, na prvom spratu dve odvojene garsonjere,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 29.500 €, 160,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

Ustanovili ste grešku?